Sıkça Sorulan Sorular​

Bize Whatsapp, Telegram, E-posta veya Telefon ile ulaşabilirsiniz. Seyahat uzmanlarımız, özel yat turunuzu planlamak için sizin isteklerinize uygun müsait yat önerileri sunacaktır. Bölge, menü ve yat seçiminden sonra size özel bir yat turu programı hazırlayıp gönderiyoruz. Onayınızdan sonra rezervasyon işlemini yapıyoruz. Tüm rezervasyon süreci sizin isteklerinize göre çok kolay bir şekilde ilerliyor.

Prestige Lux Tour olarak biz Türkiye genelinde Antalya, İstanbul, Bodrum, Göcek, Fethiye ve Kemer'de yat kiralama hizmetleri sunuyoruz. Türkiye'deki konumunuz ve istekleriniz ne olursa olsun sizin ihtiyaçlarınıza göre mükemmel bir yat turu özelleştirebiliriz.

Kiralık yat çeşitlerimiz şu şekildedir; – Motoryatlar – Gulet Tekneler – Yelkenliler – Katamaranlar Yatlar büyüklük ve kapasiteye göre farklı ihtiyaçlarınızı karşılamalıdır. Örneğin, bir motor yat, güzel yerleri gezmek isteyen aileler için ideal olacaktır. Bir yelkenli tekne ise tekne meraklıları ve pratik yapmak isteyenler için harika bir seçimdir.

Toplam yat kiralama ücretinin %40'ı depozito, kiralama anlaşması yapıldığında ön ödeme olarak banka havalesi yoluyla ödenir. Bu, rezervasyonunuzu onaylar. Kalan %60, tur başlamadan önce ödenir.

Bir yat kiralama gerçekten eşsiz bir deneyimdir ve şanslı bir azınlığa mahsustur. Yat kiralama ile lüksün doruklarını, kusursuz hizmeti, sessizliği ve muhteşem anıları deneyimlersiniz. Her detay sizin zevkinize göre tasarlanır. Yat kiralamayı gerçekten özel ve benzersiz kılarız. Prestige Lux Tour, su üzerinde geçirdiğiniz zamanı değerli kılmak için mükemmel yat kiralama deneyimini sunarak yatçılığa ekstra bir bakış açısı katıyor.

Yatların detay sayfalarında dahil olan ve olmayan hizmetler yer almaktadır. Genelde günübirlik turlarda ana yemek, içecekler, liman masrafları, liman çıkış işlemleri ve yakıt giderleri dahildir. Günübirlik turlarımız her şey dahil düzenlenmektedir. Konaklamalı turlarda ise genellikle kumanya misafirlerimiz tarafından temin edilip, ekibimiz tarafından hazırlanmaktadır. Bazı teknelerde yakıt dahil fiyat verilirken bazı teknelerde ise yakıt ekstra olarak verilmektedir.

Özel isteklerinizi yat turundan önce bize iletirseniz size uygun yemek ve malzemeleri tercihlerinize göre hazırlayabiliriz.

Kesinlikle hayır. Genelde bölgelere göre değişkenlik gösteriyor. Fakat saatlik, günlük veya haftalık kiralama seçeneklerimiz bulunuyor. Kiralama süresini sizin istekleriniz doğrultusunda değiştirebiliriz. Türkiye'de denizde harika bir gün geçirmek için birçok yat seçeneğimiz var.

Uluslararası deniz hukukuna ait bazı yönetmelikler vardır. 12'den fazla yolcu taşıyan bir gemi, özel yat olarak kullanılsa bile, yolcu gemisi olarak kabul edilir ve IMO (Uluslararası Denizde Can Güvenliği) tarafından belirlenen SOLAS (Denizde Can Güvenliği) sözleşmesine uymak zorundadır. 12'den fazla yolcu lisanslı teknelerde kiralama maliyeti artışı yansır. Ancak merak etmeyin, 12 yolcudan fazla kapasiteye sahip yatlarımız bulunmaktadır. Bu yatlarımız 12 yolcudan fazla kapasitede taşıma ruhsatlarına sahiptir. SOLAS sözleşmelerine uyan ve daha fazla kapasiteli yatlarımız vardır. Büyük gruplarınız için de 500 kişilik kapasitesi olan yatlarımız içinde size uygun tur planlamaları yapabiliriz.

Aileniz veya arkadaşlarınızla hayalinizdeki mükemmel tatili planlamanıza yardımcı olmak için hemen bize ulaşın. İstediğiniz tarihe göre doğru yatı ayırttığınızdan emin olmak için ne kadar bizimle iletişime geçerseniz çok daha iyi olacaktır. Bazı tarihler için aylar öncesinden rezervasyon talepleri alıyoruz. Belirli bir yatı güvenceye almak istiyor veya tatil tarihleriniz kesinse, mümkün olduğunca erken rezervasyon yaptırmanız en iyisidir.

Yat kiralamalarda mürettebatın hizmetleri toplam tur maliyetine dahildir. Tüm turlarımıza kaptan ve mürettebat dahildir.

Bazı yatlarımız evcil hayvanları kabul ederken bazı yatlarımız kabul etmeyebiliyor. Bu talep seçeceğiniz yata göre değişir. Danışmanınız ailenizin tüm üyelerini kabul edecek yatları belirlemenize yardımcı olabilir.

Özel İndirimler ve Daha Fazlasından Haber Alın!

Özel İndirimlerden haberdar olmak ve fırsatları görmek için bültene hemen abone olun!

[mc4wp_form id=5763]

Варианты оплаты

При предварительном бронировании в качестве предоплаты вносится 40% от общей стоимости проживания. Ваше бронирование будет окончательно оформлено после оплаты.

Оставшиеся 60% необходимо внести наличными члену экипажа Prestige Lux перед посадкой на яхту.

Мы принимаем платежи банковским переводом или наличными. Не стесняйтесь обращаться к вашему представителю Prestige Lux за другими способами оплаты.

Включено В Стоимость Аренды

При бронировании вашей яхты в Prestige Lux в стоимость включены следующие услуги:

 • Шкипер
 • Экипаж
 • Топливо
 • Плата за отправление с пристани для яхт
 • Неограниченное количество безалкогольных напитков (в зависимости от вашего предпочтения)

Prestige Lux Tour рад предложить вам услуги консьержа на время вашей аренды, наши местные эксперты посоветуют вам лучшие места в этом районе и забронируют для вас номер в соответствии с вашими предпочтениями.

Кроме того, Prestige Lux Tour всегда учитывает ваши предпочтения и придает большое значение вашему мнению и вкусу блюд. Мы гибко подходим к внесению изменений и корректировок в соответствии с вашими пожеланиями.

При аренде яхт в Анталии и Кемере предоставляется питание и неограниченное количество алкогольных и безалкогольных напитков.

Пожалуйста, не стесняйтесь обращаться к нам за списком блюд, которые можно взять напрокат на частной лодке.

Почему именно аренда яхты?

 1. Аренда яхты обеспечивает конфиденциальность для вас и ваших близких.
 2. Уникальная концепция обслуживания и профессиональная команда.
 3. Различные варианты яхт для знакомства с миром.
 4. Предлагает отдохнуть от шумной городской жизни в спокойной и расслабляющей атмосфере.
 5. Внесите разнообразие в празднование дня рождения, годовщины или корпоративных мероприятий.
 6. Доступные и конкурентоспособные цены, при этом доступны варианты аренды как для поездок на полдня, так и на целый день.

Что такое частный круиз?

Частные круизы в Турции относятся к услугам по прокату яхт, которые позволяют отдельным лицам или группам арендовать яхту для эксклюзивного использования. Это означает, что яхта и ее удобства предназначены исключительно для использования арендаторами и их гостями.

Компания по чартеру яхт Prestige Lux Tour в Турции предлагает широкий выбор яхт, от небольших уютных судов до более крупных и просторных яхт, способных вместить большие группы.

Яхты оснащены различными удобствами, такими как солнечные палубы, зоны отдыха, обеденные зоны и развлекательные системы, что делает их подходящими для самых разных видов деятельности.

Özel Yat Kiralama Nedir?

Misafirlerimizin kalabalıktan uzak yalnızca ailesi veya arkadaşlarıyla yat kiralamasıdır. Bu yatın sadece kendilerinin özel kullanımına ayrıldığı anlamına gelir. Yat kiralama esnasında farklı gruplardan insanlar bulunmaz. Sadece size özel olarak tur düzenlenir.

Türkiye’de yat kiralama şirketi olan Prestige Lux Tour, küçük özel yatlardan büyük gruplarıda barındırabilen daha geniş megayatlara kadar bir çok yat seçeneği sunmaktadır.

Motoryatlar, guletler, katamaran ve gezi teknelerine kadar bir çok yat seçeneği ile sizlere hizmet vermektedir. Yatlar güneşlenme güverteleri, dinlenme alanları, yemek alanları ve eğlence sistemleri gibi çeşitli olanaklarla donatılmış olup, çeşitli aktiviteler için uygundur.

Ödeme Seçenekleri

Ön Rezervasyon için toplam tutarın %40’ı ön ödeme olarak yapılır. Ödeme yapıldıktan sonra rezervasyonunuz kesinleşir.

Kalan %60’lık bakiyenin tura çıkmadan önce Prestige Lux Tour mürettebatına nakit olarak ödenmesi gerekmektedir.

Ödemeleri banka havalesi veya nakit olarak kabul ediyoruz. Diğer ödeme yöntemleri için Prestige Lux Tour temsilcinizle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Kiralamaya Dahil Hizmetler

Yatınızı Prestige Lux Tour ile organize ederken aşağıdaki hizmetler dahildir:

 • Kaptan
 • Mürettebat
 • Marina Çıkış Ücretleri
 • Yakıt (Günübirlik turlarda)
 • Sınırsız Alkolsüz İçecek (Tura göre değişir)

Prestige Lux Tour, kiralama süreniz boyunca size konsiyerj hizmeti sunmaktan mutluluk duyar, yerel uzmanlarımız size bölgedeki en iyi noktalar hakkında tavsiyelerde bulunacak ve tercihlerinize göre sizin için rezervasyon yapacaktır.

Bunun yanı sıra Prestige Lux Tour, tercihlerinizi her zaman dikkate almakta, görüşlerinize ve yemek zevkinize büyük önem vermektedir. İsteklerinize göre değişiklik ve ayarlamalar yapma esnekliğine sahibiz.

Antalya ve Kemer yat kiralamalarında yemek, limitsiz alkollü ve alkolsüz içecekler mevcuttur.

Özel yat kiralama yemek menü listesi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Neden Yat Kiralama?

 1. Yat kiralama size ve sevdiklerinize mahremiyet sağlar.
 2. Eşsiz bir hizmet anlayışı ve profesyonel bir ekip.
 3. Dünyayı keşfetmek için çeşitli yat seçenekleri.
 4. Huzurlu ve dinlendirici bir atmosfer ile yoğun şehir hayatından kaçış sunar.
 5. Doğum günü, yıl dönümü ya da kurumsal organizasyonlar için fark yaratın.
 6. Saatlik, yarım gün, tam gün veya konaklamalı mavi turlar için kiralama seçenekleriyle uygun ve rekabetçi fiyatlar.

Payment Options

For Pre-Reservation, 40% of the total amount is made as a prepayment. Your reservation is finalized after payment.

The remaining 60% balance must be paid in cash to the Prestige Lux crew member before boarding the yacht.

We accept payments by bank transfer or cash. Do not hesitate to contact your Prestige Lux representative for other payment methods.

Included In The Rental

When booking your yacht with Prestige Lux, the following services are included:

 • Skipper
 • Crew
 • Fuel
 • Marina Departure Fees
 • Unlimited Soft Drinks (depending on tour)

Prestige Lux Tour is happy to offer you the concierge service during your rental period, our local experts will advise you on the best spots in the area and book for you based on your preferences.

In addition to that, Prestige Lux Tour always takes your preferences into consideration and attaches high importance on your opinions and food taste. We are flexible to make changes and adjustments according to your wishes.

Meals and unlimited alcoholic and non-alcoholic beverages are available for yacht charters in Antalya and Kemer.

Please do not hesitate to contact us for the private boat rental food menu list.

What is a Private Cruise?

Private cruises in Turkey refer to yacht rental services that allow individuals or groups to rent a yacht for exclusive use. This means that the yacht and its facilities are solely reserved for the use of the renters and their guests.

Yacht charter company Prestige Lux Tour in Turkey offer a range of yachts, from small, intimate vessels to larger, more spacious yachts that can accommodate larger groups.

The yachts come equipped with various amenities such as sun decks, lounging areas, dining areas, and entertainment systems, making them suitable for a variety of activities.

Why Yacht Charter?

 1. Yacht charter provides privacy for you and your loved ones.
 2. A unique service concept and a professional team.
 3. Various yacht options to explore the world.
 4. Offers an escape from the busy city life, with a peaceful and relaxing atmosphere.
 5. Make a difference for birthday, anniversary or corporate organizations.
 6. Affordable and competitive prices, with rental options available for both half-day and full-day trips