Özel Uçak Kiralama konusu hakkında ayrıntılı olarak bilgi vermeden önce bazı hususların altını özellikle konunun daha iyi anlaşılması için çizmek gerekir. İnsanlar sürekli olarak hareket halinde olan varlıklar olduğu için her yere yürüyerek gidemedikleri için farklı türden kendi tercihlerine göre ulaşım araçları kullanarak hareket ederler. İşte o araçlardan bir tanesi de uçaklardır. Uçaklar kısa sürede uzun yol almak için kullanılan araçlardır. Burada toplu taşıma için kullanılan farklı hava yollarının uçakları olduğu gibi bireysel olarak uçak kiralama da vardır. Kimi insanlar kimi firmalar özel durumlarda uçak kiralama firmaları ile iletişime geçerek gidecekleri yere giderler. Uçak kiralama hizmetleri bazı durumlarda sadece kişilerin taşınması için eşyaların taşınması için de yapılır. Yine insanlar doğrudan bir yere gidemeyecekleri zaman o zaman doğrudan zamanı doğru kullanabilmek adına uçak kiralama hizmeti alarak gidecekleri yere doğrudan gidebilirler. Tüm bunlar tamamen kişisel tercihler ve istemler ile alakalı olan bir durumdur. Son yıllarda  uçak kiralama iş insanları veya turistler arasında daha fazla gözetilmektedir. Zamandan tasarruf etmek, veya daha konforlu uçmak isteyenler için  uçak kiralama daha avantajlı geliyor. Hava alanında sıra beklemeden daha gizli şekilde menzilinize ulaşmak isteyen kişiler için çok uygun yöntem. İsterseniz tek başınıza, isterseniz birkaç kişi özel uçak kiralayabilirsiniz.

Özel Uçak Kiralama Fiyatları

Özel uçak kiralama fiyatları bu alanda hizmet veren firmadan firmaya göre değişen bir durumlardan biridir. Sonuçta baştan şunu net bir biçimde ifade etmek gerekir ki bu alanda hizmet veren firmaların kendince bir fiyat politikası vardır. Bunun dışında fiyatları etkileyen unsurlar arasında kiralanan uçağın özellikleri ile kapasitesi de fiyatları değiştiren iki önemli olan parametredir. Bunun yanı sıra uçağın kaç gün süre kiralanacağı, uçağın nereden nereye gideceği, ülke içi mi, yoksa başka bir ülkeye mi gideceği, uçuş mesafesi, hangi amaç için kiralandığı gibi parametreler uçak kiralama fiyatlarını değiştiren parametrelerdir. Bazen dönemsel bazda yani örneğin yılbaşı, bayramlar gibi dönemlerde de özel uçak kiralandığı zaman hizmet fiyatları değişiklik gösterir.

Özel Uçak Kiralama Fiyat

 • Özel uçak kiralama fiyat açısından ele alındığı zaman insanların karşısına çok değişik parametreler çıkar.
 • Yaşanan arz talep durumuna göre rakamlar anlık olarak düşebilir ya da yükselebilir.
 • Bunun yanı sıra uçak kiralama firmalarının kendince bir fiyat politikası vardır.
 • Her bir firmanın bünyelerinde yer alan uçaklar için birim fiyatları bulunur.
 • Burada uçağın kaç kişilik olduğu, uçağın tipi gibi parametrelerin her biri  uçak kiralama fiyatlarını değiştirir.
 • Uçağın kaç kişi taşıyacağı da fiyatlar açısından son derece önemlidir.
 • Bunun yanı sıra eğer eşya taşımacılığı kargo uçak hizmeti alınacak ise yine rakamlar değişir.
 • Ambulans uçak gibi hizmet alınacağı zaman da uçakların hizmet fiyatları değişir.
 • Kısaca bu noktada her bir parametre son derece önemli olan bir argümandır.

Özel Uçak Kiralama Ücreti

Özel uçak kiralama ücreti noktasında söylenebilecek olan hususların başında kimi  uçak kiralama firmalarının müşteri sadakat bazında sürekli kendileri ile çalışan kişilere kurumlara özel olarak ekstra indirimler uygulamalarıdır. Bunun yanı sıra ödeme konusuna gelindiğinde ilgili uçak kiralama firmasının şirket hesabına  uçak kiralama ücretinin havale yapılması, kredi kartı ile ödeme, peşin nakit ödeme yapılması seçenekleri vardır. Ülkemizde olan Türk  uçak kiralama firmalarının ödeme ücretleri ağırlıklı olarak Türk Lirası bazındadır. Bazılarında nadir olarak Euro veya Dolar ile ödeme durumları da olabilmektedir.

Özel Uçak Kiralama Ücretleri

 • Özel uçak kiralama ücretleri için baştan net bir rakam verilemez.
 • Bu alanda hizmet alacak kişi ya da kurumlar  uçak kiralama şirketleri ile iletişime geçtikleri zaman kendilerinden belli başlı bazı bilgiler istenir.
 • Sonrasında müşterinin verdiği geri bildirimler sonrasında müşteriye en uygun olan özel uçak belirlenir.
 • Bunun akabinde de müşteriye bir fiyat teklifi sunulur.
 • Özel uçakların kiralanma fiyatları dönemsel bazda da değişiklik gösterebilen bir olgudur.

Özel Uçak Kiralama Şirketleri

Özel uçak kiralama şirketleri ülkemizin değişik yerlerinde yer alırlar. Bunlar   uçak kiralama alanında belgelerine alarak kesintisiz hizmet veren firmalardır. Bünyelerinde düzenli olarak bakımı ve kontrolü yapılmış olan özel uçaklar bulunur. Bazı  uçak kiralama firmaları butik bazda yani daha küçük ölçekte spesifik bazda çalışır iken bazıları ise çok daha genel bazda hizmet verirler.  uçak kiralama şirketleri başta Ankara, İstanbul, İzmir olmak üzere ülkemizin birçok yerinde yer alır. Gerek bireysel olarak gerek ise şirketlere hizmet verirler. Yine bu firmalar hem ulusal ölçekte, hem de uluslararası ölçekte uçak kiralama hizmeti sunarlar. Ayrıca bünyelerinde eğitimli donanımlı pilotlar vardır.

Özel Uçak Kiralama fiyatları ne kadar?
 • Özel uçak kiralama fiyatları ne kadar sorusuna baştan net bir rakam verilemez.
 • Fiyatları değiştiren çok değişik parametreler vardır.
 • Uçağın özellikleri, uçağın kiralandığı dönem,  uçak kiralama yapan firmanın fiyat politikası, uçağın hangi amaç için kiralandığı rakamları değiştiren her bir parametredir.
Özel Uçak Kiralama Kaç Para?

Özel uçak kiralama kaç para sorusunun fiyatı değişir. Her an için anlık bile değişebilir. Burada önemli olan alınan hizmetin kalitesinden emin olunmasıdır. Özel Jet Kiralama

Cancellation Policy

Cancellation Policy

Payment

For Pre-Reservation, 40% of the total amount is made as a prepayment. Your reservation is finalized after payment.

The remaining 60% balance must be paid in cash to the Prestige Lux crew member before boarding the yacht.

We accept payments by bank transfer or cash. Do not hesitate to contact your Prestige Lux representative for other payment methods.

Included In The Rental

When booking your yacht with Prestige Lux, the following services are included:

 • Skipper
 • Crew
 • Fuel
 • Marina Departure Fees
 • Unlimited Soft Drinks (depending on tour)

Prestige Lux Tour is happy to offer you the concierge service during your rental period, our local experts will advise you on the best spots in the area and book for you based on your preferences.

In addition to that, Prestige Lux Tour always takes your preferences into consideration and attaches high importance on your opinions and food taste. We are flexible to make changes and adjustments according to your wishes.

Please do not hesitate to contact us for the private boat rental food menu list.