Özel uçak kiralama konusu hakkında ayrıntılı olarak bilgi vermeden önce bazı hususların altını özellikle konunun daha iyi anlaşılması için çizmek gerekir. İnsanlar sürekli olarak hareket halinde olan varlıklar olduğu için her yere yürüyerek gidemedikleri için farklı türden kendi tercihlerine göre ulaşım araçları kullanarak hareket ederler. İşte o araçlardan bir tanesi de uçaklardır. Uçaklar kısa sürede uzun yol almak için kullanılan araçlardır. Burada toplu taşıma için kullanılan farklı hava yollarının uçakları olduğu gibi bireysel olarak uçak kiralama da vardır.

Uçak Kiralama Bedelleri

Kimi insanlar kimi firmalar özel durumlarda uçak kiralama firmaları ile iletişime geçerek gidecekleri yere giderler. Uçak kiralama hizmetleri bazı durumlarda sadece kişilerin taşınması için eşyaların taşınması için de yapılır. Yine insanlar doğrudan bir yere gidemeyecekleri zaman o zaman doğrudan zamanı doğru kullanabilmek adına uçak kiralama hizmeti alarak gidecekleri yere doğrudan gidebilirler. Tüm bunlar tamamen kişisel tercihler ve istemler ile alakalı olan bir durumdur.

 • Son yıllarda  uçak kiralama iş insanları veya turistler arasında daha fazla gözetilmektedir.
 • Zamandan tasarruf etmek, veya daha konforlu uçmak isteyenler için  uçak kiralama daha avantajlı geliyor.
 • Hava alanında sıra beklemeden daha gizli şekilde menzilinize ulaşmak isteyen kişiler için çok uygun yöntem. İsterseniz tek başınıza, isterseniz birkaç kişi özel uçak kiralayabilirsiniz.

Özel Uçak Kiralama Fiyatları

Özel uçak kiralama fiyatları bu alanda hizmet veren firmadan firmaya göre değişen bir durumlardan biridir. Sonuçta baştan şunu net bir biçimde ifade etmek gerekir ki bu alanda hizmet veren firmaların kendince bir fiyat politikası vardır. Bunun dışında fiyatları etkileyen unsurlar arasında kiralanan uçağın özellikleri ile kapasitesi de fiyatları değiştiren iki önemli olan parametredir.

 • Bunun yanı sıra uçağın kaç gün süre kiralanacağı, uçağın nereden nereye gideceği, ülke içi mi, yoksa başka bir ülkeye mi gideceği, uçuş mesafesi, hangi amaç için kiralandığı gibi parametreler uçak kiralama fiyatlarını değiştiren parametrelerdir.
 • Bazen dönemsel bazda yani örneğin yılbaşı, bayramlar gibi dönemlerde de özel uçak kiralandığı zaman hizmet fiyatları değişiklik gösterir.

Uçak Kiralama Fiyatları

Uçak kiralama fiyatları açısından ele alındığı zaman insanların karşısına çok değişik parametreler çıkar. Yaşanan arz talep durumuna göre rakamlar anlık olarak düşebilir ya da yükselebilir. Bunun yanı sıra uçak kiralama firmalarının kendince bir fiyat politikası vardır. Her bir firmanın bünyelerinde yer alan uçaklar için birim fiyatları bulunur. Burada uçağın kaç kişilik olduğu, uçağın tipi gibi parametrelerin her biri  uçak kiralama fiyatlarını değiştirir.

 • özel uçak kiralama kaç kişi taşıyacağı da fiyatlar açısından son derece önemlidir.
 • Bunun yanı sıra eğer eşya taşımacılığı kargo uçak hizmeti alınacak ise yine rakamlar değişir.
 • Ambulans uçak gibi hizmet alınacağı zaman da uçakların hizmet fiyatları değişir.
 • Kısaca bu noktada her bir parametre son derece önemli olan bir argümandır.

Uçak Kiralama Ücretleri

Uçak kiralama ücretleri noktasında söylenebilecek olan hususların başında kimi  uçak kiralama firmalarının müşteri sadakat bazında sürekli kendileri ile çalışan kişilere kurumlara özel olarak ekstra indirimler uygulamalarıdır. Bunun yanı sıra ödeme konusuna gelindiğinde ilgili uçak kiralama firmasının şirket hesabına  uçak kiralama ücretinin havale yapılması, kredi kartı ile ödeme, peşin nakit ödeme yapılması seçenekleri vardır. Ülkemizde olan Türk  uçak kiralama firmalarının ödeme ücretleri ağırlıklı olarak Türk Lirası bazındadır. Bazılarında nadir olarak Euro veya Dolar ile ödeme durumları da olabilmektedir.

Kiralık Uçak Fiyatları

 • Kiralık uçak fiyatları için baştan net bir rakam verilemez.
 • Bu alanda hizmet alacak kişi ya da kurumlar  uçak kiralama şirketleri ile iletişime geçtikleri zaman kendilerinden belli başlı bazı bilgiler istenir.
 • Sonrasında müşterinin verdiği geri bildirimler sonrasında müşteriye en uygun olan özel uçak belirlenir.
 • Bunun akabinde de müşteriye bir fiyat teklifi sunulur.
 • Özel uçak kiralama fiyatları dönemsel bazda da değişiklik gösterebilen bir olgudur.

Uçak Kiralama Şirketleri

Uçak kiralama şirketleri ülkemizin değişik yerlerinde yer alırlar. Bunlar uçak kiralama alanında belgelerine alarak kesintisiz hizmet veren firmalardır. Bünyelerinde düzenli olarak bakımı ve kontrolü yapılmış olan özel uçaklar bulunur. Bazı özel uçak kiralama firmaları butik bazda yani daha küçük ölçekte spesifik bazda çalışır iken bazıları ise çok daha genel bazda hizmet verirler. Özel uçak kiralama şirketleri başta Ankara, İstanbul, İzmir olmak üzere ülkemizin birçok yerinde yer alır. Gerek bireysel olarak gerek ise şirketlere hizmet verirler. Yine bu firmalar hem ulusal ölçekte, hem de uluslararası ölçekte uçak kiralama hizmeti sunarlar. Ayrıca bünyelerinde eğitimli donanımlı pilotlar vardır.

Özel Uçak Kiralama Ücreti ne Kadar?

 • Özel uçak kiralama ücreti ne kadar? sorusuna baştan net bir rakam verilemez.
 • Fiyatları değiştiren çok değişik parametreler vardır.
 • Uçağın özellikleri, uçağın kiralandığı dönem,  uçak kiralama yapan firmanın fiyat politikası, uçağın hangi amaç için kiralandığı rakamları değiştiren her bir parametredir.

Özel Uçak Kiralama Kaç Para?

Özel uçak kiralama kaç para sorusunun fiyatı değişir. Her an için anlık bile değişebilir. Burada önemli olan alınan hizmetin kalitesinden emin olunmasıdır. Özel Jet Kiralama

Vikipedi: Uçak

Варианты оплаты

При предварительном бронировании в качестве предоплаты вносится 40% от общей стоимости проживания. Ваше бронирование будет окончательно оформлено после оплаты.

Оставшиеся 60% необходимо внести наличными члену экипажа Prestige Lux перед посадкой на яхту.

Мы принимаем платежи банковским переводом или наличными. Не стесняйтесь обращаться к вашему представителю Prestige Lux за другими способами оплаты.

Включено В Стоимость Аренды

При бронировании вашей яхты в Prestige Lux в стоимость включены следующие услуги:

 • Шкипер
 • Экипаж
 • Топливо
 • Плата за отправление с пристани для яхт
 • Неограниченное количество безалкогольных напитков (в зависимости от вашего предпочтения)

Prestige Lux Tour рад предложить вам услуги консьержа на время вашей аренды, наши местные эксперты посоветуют вам лучшие места в этом районе и забронируют для вас номер в соответствии с вашими предпочтениями.

Кроме того, Prestige Lux Tour всегда учитывает ваши предпочтения и придает большое значение вашему мнению и вкусу блюд. Мы гибко подходим к внесению изменений и корректировок в соответствии с вашими пожеланиями.

При аренде яхт в Анталии и Кемере предоставляется питание и неограниченное количество алкогольных и безалкогольных напитков.

Пожалуйста, не стесняйтесь обращаться к нам за списком блюд, которые можно взять напрокат на частной лодке.

Почему именно аренда яхты?

 1. Аренда яхты обеспечивает конфиденциальность для вас и ваших близких.
 2. Уникальная концепция обслуживания и профессиональная команда.
 3. Различные варианты яхт для знакомства с миром.
 4. Предлагает отдохнуть от шумной городской жизни в спокойной и расслабляющей атмосфере.
 5. Внесите разнообразие в празднование дня рождения, годовщины или корпоративных мероприятий.
 6. Доступные и конкурентоспособные цены, при этом доступны варианты аренды как для поездок на полдня, так и на целый день.

Что такое частный круиз?

Частные круизы в Турции относятся к услугам по прокату яхт, которые позволяют отдельным лицам или группам арендовать яхту для эксклюзивного использования. Это означает, что яхта и ее удобства предназначены исключительно для использования арендаторами и их гостями.

Компания по чартеру яхт Prestige Lux Tour в Турции предлагает широкий выбор яхт, от небольших уютных судов до более крупных и просторных яхт, способных вместить большие группы.

Яхты оснащены различными удобствами, такими как солнечные палубы, зоны отдыха, обеденные зоны и развлекательные системы, что делает их подходящими для самых разных видов деятельности.

Özel Yat Kiralama Nedir?

Misafirlerimizin kalabalıktan uzak yalnızca ailesi veya arkadaşlarıyla yat kiralamasıdır. Bu yatın sadece kendilerinin özel kullanımına ayrıldığı anlamına gelir. Yat kiralama esnasında farklı gruplardan insanlar bulunmaz. Sadece size özel olarak tur düzenlenir.

Türkiye’de yat kiralama şirketi olan Prestige Lux Tour, küçük özel yatlardan büyük gruplarıda barındırabilen daha geniş megayatlara kadar bir çok yat seçeneği sunmaktadır.

Motoryatlar, guletler, katamaran ve gezi teknelerine kadar bir çok yat seçeneği ile sizlere hizmet vermektedir. Yatlar güneşlenme güverteleri, dinlenme alanları, yemek alanları ve eğlence sistemleri gibi çeşitli olanaklarla donatılmış olup, çeşitli aktiviteler için uygundur.

Ödeme Seçenekleri

Ön Rezervasyon için toplam tutarın %40’ı ön ödeme olarak yapılır. Ödeme yapıldıktan sonra rezervasyonunuz kesinleşir.

Kalan %60’lık bakiyenin tura çıkmadan önce Prestige Lux Tour mürettebatına nakit olarak ödenmesi gerekmektedir.

Ödemeleri banka havalesi veya nakit olarak kabul ediyoruz. Diğer ödeme yöntemleri için Prestige Lux Tour temsilcinizle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Kiralamaya Dahil Hizmetler

Yatınızı Prestige Lux Tour ile organize ederken aşağıdaki hizmetler dahildir:

 • Kaptan
 • Mürettebat
 • Marina Çıkış Ücretleri
 • Yakıt (Günübirlik turlarda)
 • Sınırsız Alkolsüz İçecek (Tura göre değişir)

Prestige Lux Tour, kiralama süreniz boyunca size konsiyerj hizmeti sunmaktan mutluluk duyar, yerel uzmanlarımız size bölgedeki en iyi noktalar hakkında tavsiyelerde bulunacak ve tercihlerinize göre sizin için rezervasyon yapacaktır.

Bunun yanı sıra Prestige Lux Tour, tercihlerinizi her zaman dikkate almakta, görüşlerinize ve yemek zevkinize büyük önem vermektedir. İsteklerinize göre değişiklik ve ayarlamalar yapma esnekliğine sahibiz.

Antalya ve Kemer yat kiralamalarında yemek, limitsiz alkollü ve alkolsüz içecekler mevcuttur.

Özel yat kiralama yemek menü listesi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Neden Yat Kiralama?

 1. Yat kiralama size ve sevdiklerinize mahremiyet sağlar.
 2. Eşsiz bir hizmet anlayışı ve profesyonel bir ekip.
 3. Dünyayı keşfetmek için çeşitli yat seçenekleri.
 4. Huzurlu ve dinlendirici bir atmosfer ile yoğun şehir hayatından kaçış sunar.
 5. Doğum günü, yıl dönümü ya da kurumsal organizasyonlar için fark yaratın.
 6. Saatlik, yarım gün, tam gün veya konaklamalı mavi turlar için kiralama seçenekleriyle uygun ve rekabetçi fiyatlar.

Payment Options

For Pre-Reservation, 40% of the total amount is made as a prepayment. Your reservation is finalized after payment.

The remaining 60% balance must be paid in cash to the Prestige Lux crew member before boarding the yacht.

We accept payments by bank transfer or cash. Do not hesitate to contact your Prestige Lux representative for other payment methods.

Included In The Rental

When booking your yacht with Prestige Lux, the following services are included:

 • Skipper
 • Crew
 • Fuel
 • Marina Departure Fees
 • Unlimited Soft Drinks (depending on tour)

Prestige Lux Tour is happy to offer you the concierge service during your rental period, our local experts will advise you on the best spots in the area and book for you based on your preferences.

In addition to that, Prestige Lux Tour always takes your preferences into consideration and attaches high importance on your opinions and food taste. We are flexible to make changes and adjustments according to your wishes.

Meals and unlimited alcoholic and non-alcoholic beverages are available for yacht charters in Antalya and Kemer.

Please do not hesitate to contact us for the private boat rental food menu list.

What is a Private Cruise?

Private cruises in Turkey refer to yacht rental services that allow individuals or groups to rent a yacht for exclusive use. This means that the yacht and its facilities are solely reserved for the use of the renters and their guests.

Yacht charter company Prestige Lux Tour in Turkey offer a range of yachts, from small, intimate vessels to larger, more spacious yachts that can accommodate larger groups.

The yachts come equipped with various amenities such as sun decks, lounging areas, dining areas, and entertainment systems, making them suitable for a variety of activities.

Why Yacht Charter?

 1. Yacht charter provides privacy for you and your loved ones.
 2. A unique service concept and a professional team.
 3. Various yacht options to explore the world.
 4. Offers an escape from the busy city life, with a peaceful and relaxing atmosphere.
 5. Make a difference for birthday, anniversary or corporate organizations.
 6. Affordable and competitive prices, with rental options available for both half-day and full-day trips