Özel jet kiralama konusunda bilgi vermeden önce bir hususun altını çizmek gerekir. Ulaşım insanoğlu var olduğu günden bugüne değin en temel gereksinimlerinden bir tanesidir. Çünkü insan sürekli olarak doğumdan ölüme kadar hareket halindedir. Nitekim teknolojinin gelişmesi ile beraber her alanda olduğu gibi bu alanda da son derece önemli olan gelişmeler vardır. Dahası insanların bir kısmı zamana karşı yarıştığı için böylesi olan bir yönteme anında başvurmaktadır.

Özel Jet Kiralama Maliyeti

Bu yazıda da jet kiralama konusunda detaylı bilgi verilecektir. Dünden bugüne şöyle bir bakıldığı zaman eskiden atlar ile eşekler ile yapılan yolculukların yerini bugün özel hava taşıma araçları ile yapılan yolculuklar almıştır. Nitekim jetler de bunlardan bir tanesidir. Özel jet bir hava yolu ile ulaşım aracıdır. İçinde iki ya da üç veya ondan da fazla kişi ile istenilen yere gidilmesini sağlar. Bu uçuşlar genelde iş adamları veya kendi rahatını seven, zamandan tasarruf etmeyi isteyen insanlar içindir.

Özel Jet Kiralama Fiyatları

Üstte verilen bu bilgilerden sonra şimdi de işin biraz ekonomik yönüne bakarak özel jet kiralama fiyatları hakkında bilgi vermek gerekir ise o noktada da verilebilecek olan bilgiler şunlardır. Özel jetler üstte de ifade edildiği butik olan taşıma araçlarıdır. Çok küçük bir kitleye veya bir kaç kişilik gruplara, hatta bazı zamanlarda tek bir kişiye hizmet verilir.

 • O yüzden dünyanın diğer yerlerinde olduğu gibi ülkemizde de fiyatlar uçak kiralama, helikopter kiralama gibi diğer benzer uçuş araçları ile kıyaslandığı zaman biraz daha yüksektir.
 • Fiyatları etkileyen çok sayıda parametre mevcuttur.
 • Genel olarak fiyatlar kişi sayısı, uçuş mesafesine göre değişiklik gösterebilir.

Türkiye Özel Jet Kiralama

Türkiye özel jet kiralama hizmeti konusunda bilgi vermemiz gerekir ise o noktada da verilebilecek olan bilgiler şunlardır. Ülkemizde başta İstanbul ve Ankara olmak üzere çok değişik kentlerde jet kiralama hizmeti veren firmalar vardır. Bunlardan biride Prestige Lux Tour firmasıdır. Senelerin tecrübesi be uygun fiyatlarla hizmet vermektedir. Bizim firma hem kişisel olarak, hem de özel ve kamu kurumlarına hizmet verir. Özel jetler günlük, iki günlük ya da daha uzun süreli olarak kiralanabilen araçlardır.

Özel Jet Uçak Kiralama

Özel jetler çok özel durumlarda kiralanabildiği gibi, özel işler için, gidilmesi anında ve kolayca mümkün olunmayan durumlarda kiralanırlar. Farklı tür ve modellerde jetler vardır. İhtiyaca uygun olarak bu alanda hizmet veren firmalar müşterilerinin istediği jetler içinden onlara en uygun olanını bakımını ve kontrolünü yaptıktan sonra uzman pilot ve uçuş ekibi ile kiralarlar. Yurt içi ve yut dışı olarak jet kiralama hizmeti verilebilmektedir.

 • Ülkemiz bu alanda dünya normlarında hizmet veren son derece profesyonel alanında tüm yetki belgelerine sahip olan jet kiralama firmaları ile hizmet verir.
 • Yetki belgelerine sahip olan kurumsal firmalardır.

Özel Jet Kiralama Fiyat

Özel jet kiralama fiyat açısından baştan hiçbir biçimde net bir rakam verilebilmesi olası değildir. Bu bağlamda fiyatların dünyanın diğer yerlerinde olduğu gibi son derece değişken olduğunu ifade etmek gerekir. Fiyatları etkileyen parametrelerin başında jet kiralama alanında hizmet veren firmanın jet kiralama fiyat politikası gelir. Bunun yanı sıra kiralanmakta olan jetin özellikleri kapasitesi içinde sunulan ikramlar da jet kiralama fiyatını etkileyen bir başka unsurdur.

 • Kaç gün boyunca jetin kiralandığı da rakamları değiştiren bir diğer unsur olarak insanların karşısına çıkar.
 • Yurt içi ya da yurt dışı olması da fiyatları değiştiren bir diğer parametredir.
 • Dövizde yaşanan değişim, özel gün ve dönemlerde jet kiralamasının yapılması da fiyatları değiştirir.
 • Kişi sayısı, uçuş mesafesi kipi niteliklerde fiyat için çok önemli.
 • Yani o an için olan her bir parametre son derece önemli olan argümanlardır.

Kiralık Özel Jet 

Kiralık özel jet fiyatı denilince baştan hiçbir biçimde net bir rakam verilmesi söz konusu olan bir durum değildir. Aracın özellikleri kaç kişilik olduğu jet kiralama ücretlerini belirleyen unsurlar arasındadır. Jetin nereye gideceği kaç gün süre ile gidileceği de fiyatları değişir.

 • Günlük bazda verilen jet kiralama ücreti vardır. Lakin süre uzadıkça bazı jet kiralama firmalarında günlük rakam düşer.
 • Yurt içine olan rakamlar ile yurt dışına olan rakamlar ağırlıklı olarak değişiktir.

Özel Jet Kiralama Ne Kadar?

Özel jet kiralama ne kadar diye sormadan önce bu alanda hizmet alınacak olan firmanın yeterli olup olmadığına bakılması gerekir. Müşterinin isteklerine tam anlamı ile yanıt veren, olumlu referansları olan jet kiralama firmalarından hizmet alım yoluna gidilmelidir. Aşırı ucuz hizmet veren firmalardan uzak kalınması gerekir.

 Kiralık Özel Jet Fiyatları

Kiralık özel jet fiyatları çok değişik parametrelere göre değişir. Jetin özellikleri, bu alanda hizmet veren firmanın fiyat politikası, nereye gidildiği, ne kadar süre ile gidildiği fiyatları değiştiren parametrelerdir. Burada bir hususun daha altını çizmek gerekir. Yılbaşı gibi özel dönemlerde jet kiralaması yapıldığı zaman rakamlar normal dönemlere göre doğal olarak biraz daha yüksektir.

 • Yine arz talep meselesine bağlı olarak rakamlar değişiklik gösterir.
 • Döviz kurları ekstra istemler olup olmaması gibi durumlar da jet kiralama ücretlerini değiştiren diğer faktörlerdir.  Özel Uçak Kiralama

Vikipedi: Jet

Варианты оплаты

При предварительном бронировании в качестве предоплаты вносится 40% от общей стоимости проживания. Ваше бронирование будет окончательно оформлено после оплаты.

Оставшиеся 60% необходимо внести наличными члену экипажа Prestige Lux перед посадкой на яхту.

Мы принимаем платежи банковским переводом или наличными. Не стесняйтесь обращаться к вашему представителю Prestige Lux за другими способами оплаты.

Включено В Стоимость Аренды

При бронировании вашей яхты в Prestige Lux в стоимость включены следующие услуги:

 • Шкипер
 • Экипаж
 • Топливо
 • Плата за отправление с пристани для яхт
 • Неограниченное количество безалкогольных напитков (в зависимости от вашего предпочтения)

Prestige Lux Tour рад предложить вам услуги консьержа на время вашей аренды, наши местные эксперты посоветуют вам лучшие места в этом районе и забронируют для вас номер в соответствии с вашими предпочтениями.

Кроме того, Prestige Lux Tour всегда учитывает ваши предпочтения и придает большое значение вашему мнению и вкусу блюд. Мы гибко подходим к внесению изменений и корректировок в соответствии с вашими пожеланиями.

При аренде яхт в Анталии и Кемере предоставляется питание и неограниченное количество алкогольных и безалкогольных напитков.

Пожалуйста, не стесняйтесь обращаться к нам за списком блюд, которые можно взять напрокат на частной лодке.

Почему именно аренда яхты?

 1. Аренда яхты обеспечивает конфиденциальность для вас и ваших близких.
 2. Уникальная концепция обслуживания и профессиональная команда.
 3. Различные варианты яхт для знакомства с миром.
 4. Предлагает отдохнуть от шумной городской жизни в спокойной и расслабляющей атмосфере.
 5. Внесите разнообразие в празднование дня рождения, годовщины или корпоративных мероприятий.
 6. Доступные и конкурентоспособные цены, при этом доступны варианты аренды как для поездок на полдня, так и на целый день.

Что такое частный круиз?

Частные круизы в Турции относятся к услугам по прокату яхт, которые позволяют отдельным лицам или группам арендовать яхту для эксклюзивного использования. Это означает, что яхта и ее удобства предназначены исключительно для использования арендаторами и их гостями.

Компания по чартеру яхт Prestige Lux Tour в Турции предлагает широкий выбор яхт, от небольших уютных судов до более крупных и просторных яхт, способных вместить большие группы.

Яхты оснащены различными удобствами, такими как солнечные палубы, зоны отдыха, обеденные зоны и развлекательные системы, что делает их подходящими для самых разных видов деятельности.

Özel Yat Kiralama Nedir?

Misafirlerimizin kalabalıktan uzak yalnızca ailesi veya arkadaşlarıyla yat kiralamasıdır. Bu yatın sadece kendilerinin özel kullanımına ayrıldığı anlamına gelir. Yat kiralama esnasında farklı gruplardan insanlar bulunmaz. Sadece size özel olarak tur düzenlenir.

Türkiye’de yat kiralama şirketi olan Prestige Lux Tour, küçük özel yatlardan büyük gruplarıda barındırabilen daha geniş megayatlara kadar bir çok yat seçeneği sunmaktadır.

Motoryatlar, guletler, katamaran ve gezi teknelerine kadar bir çok yat seçeneği ile sizlere hizmet vermektedir. Yatlar güneşlenme güverteleri, dinlenme alanları, yemek alanları ve eğlence sistemleri gibi çeşitli olanaklarla donatılmış olup, çeşitli aktiviteler için uygundur.

Ödeme Seçenekleri

Ön Rezervasyon için toplam tutarın %40’ı ön ödeme olarak yapılır. Ödeme yapıldıktan sonra rezervasyonunuz kesinleşir.

Kalan %60’lık bakiyenin tura çıkmadan önce Prestige Lux Tour mürettebatına nakit olarak ödenmesi gerekmektedir.

Ödemeleri banka havalesi veya nakit olarak kabul ediyoruz. Diğer ödeme yöntemleri için Prestige Lux Tour temsilcinizle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Kiralamaya Dahil Hizmetler

Yatınızı Prestige Lux Tour ile organize ederken aşağıdaki hizmetler dahildir:

 • Kaptan
 • Mürettebat
 • Marina Çıkış Ücretleri
 • Yakıt (Günübirlik turlarda)
 • Sınırsız Alkolsüz İçecek (Tura göre değişir)

Prestige Lux Tour, kiralama süreniz boyunca size konsiyerj hizmeti sunmaktan mutluluk duyar, yerel uzmanlarımız size bölgedeki en iyi noktalar hakkında tavsiyelerde bulunacak ve tercihlerinize göre sizin için rezervasyon yapacaktır.

Bunun yanı sıra Prestige Lux Tour, tercihlerinizi her zaman dikkate almakta, görüşlerinize ve yemek zevkinize büyük önem vermektedir. İsteklerinize göre değişiklik ve ayarlamalar yapma esnekliğine sahibiz.

Antalya ve Kemer yat kiralamalarında yemek, limitsiz alkollü ve alkolsüz içecekler mevcuttur.

Özel yat kiralama yemek menü listesi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Neden Yat Kiralama?

 1. Yat kiralama size ve sevdiklerinize mahremiyet sağlar.
 2. Eşsiz bir hizmet anlayışı ve profesyonel bir ekip.
 3. Dünyayı keşfetmek için çeşitli yat seçenekleri.
 4. Huzurlu ve dinlendirici bir atmosfer ile yoğun şehir hayatından kaçış sunar.
 5. Doğum günü, yıl dönümü ya da kurumsal organizasyonlar için fark yaratın.
 6. Saatlik, yarım gün, tam gün veya konaklamalı mavi turlar için kiralama seçenekleriyle uygun ve rekabetçi fiyatlar.

Payment Options

For Pre-Reservation, 40% of the total amount is made as a prepayment. Your reservation is finalized after payment.

The remaining 60% balance must be paid in cash to the Prestige Lux crew member before boarding the yacht.

We accept payments by bank transfer or cash. Do not hesitate to contact your Prestige Lux representative for other payment methods.

Included In The Rental

When booking your yacht with Prestige Lux, the following services are included:

 • Skipper
 • Crew
 • Fuel
 • Marina Departure Fees
 • Unlimited Soft Drinks (depending on tour)

Prestige Lux Tour is happy to offer you the concierge service during your rental period, our local experts will advise you on the best spots in the area and book for you based on your preferences.

In addition to that, Prestige Lux Tour always takes your preferences into consideration and attaches high importance on your opinions and food taste. We are flexible to make changes and adjustments according to your wishes.

Meals and unlimited alcoholic and non-alcoholic beverages are available for yacht charters in Antalya and Kemer.

Please do not hesitate to contact us for the private boat rental food menu list.

What is a Private Cruise?

Private cruises in Turkey refer to yacht rental services that allow individuals or groups to rent a yacht for exclusive use. This means that the yacht and its facilities are solely reserved for the use of the renters and their guests.

Yacht charter company Prestige Lux Tour in Turkey offer a range of yachts, from small, intimate vessels to larger, more spacious yachts that can accommodate larger groups.

The yachts come equipped with various amenities such as sun decks, lounging areas, dining areas, and entertainment systems, making them suitable for a variety of activities.

Why Yacht Charter?

 1. Yacht charter provides privacy for you and your loved ones.
 2. A unique service concept and a professional team.
 3. Various yacht options to explore the world.
 4. Offers an escape from the busy city life, with a peaceful and relaxing atmosphere.
 5. Make a difference for birthday, anniversary or corporate organizations.
 6. Affordable and competitive prices, with rental options available for both half-day and full-day trips