Özel jet Antalya ile uçmak, Antalya şehrini ve çevresini keşfetmenin en konforlu yoludur. Şehir, üç milyondan fazla nüfusu ve birçok sahil beldesi ile uluslararası bir merkezdir. “Turkuaz Sahil” olarak bilinir ve Türkiye’nin güney Akdeniz bölgesine açılan kapısıdır. Uzun ve seçkin bir tarihe sahip olan şehir, deniz taşıtları ve büyük otellerle süslenmiştir.

Antalya Özel Jet

Antalya, yaz tatili gezginleri için en büyük merkezlerden biri olan şehrin yakınında ticari bir havalimanına sahiptir. 2006 yılında Airport’s Council International tarafından ‘Avrupa’nın En İyi Havalimanı’ seçildi. Antalya’dan Türkiye’nin diğer bölgelerine ve Avrupa’ya uçuşlar için de ideal bir lokasyondur. Turkuaz kumsalları, masmavi denizi ve zengin tarihi ile şehir popüler bir turizm merkezidir. Güney Akdeniz’e açılan kapıdır ve spontane bir hafta sonu kaçamağı için mükemmel bir mekandır. Havaalanına helikopter veya özel jet Antalya ile kolayca ulaşılabilir.

Moskova Antalya Özel Jet Kiralama  

 • Moskova Antalya özel jet kiralama ile Antalya’dan Moskova Vnukovo’ya gitmek daha kolay.
 • Mesafe 2178 kilometre ve özel bir Antalya jeti sizi üç saat 45 dakikada oraya ulaştırabilir.
 • Uçuş için hafif bir jet kullanılması tavsiye edilir ve yakıttan tasarruf etmek istiyorsanız orta boy bir uçak seçebilirsiniz.

Antalya’da Özel Jet  

Antalya’da özel jetle Antalya’ya seyahat etmek, toplu taşımanın zorluklarını düşünmeden şehri ve çevresini görmenin mükemmel bir yoludur. Şehrin kendi özel havaalanı vardır ve hafif bir jetle veya büyük bir jetle uçmayı seçebilirsiniz. Hafif jetler ve orta boy uçaklar, Antalya ve çevresinde en yaygın kullanılan uçak türleridir. Özel jet Antalya servisi ayrıca otele transfer veya tersini ayarlayabilir. Ayrıca gümrük ve güvenlik hatlarından geçiş zahmetini de ortadan kaldırır.

 • İster Türkiye’de lüks bir tesise uçmak, ister uzun bir iş gününden sonra sadece rahatlamak isteyin, özel jet Antalya sizi oraya hemen ulaştırabilir.
 • Havalimanı şehrin yakınında bulunuyor ve özel jet Antalya yolcuları için en uygun lokasyon.
 • Havalimanı ayrıca her tür uçak için uyarlanmıştır ve kişiye özel hizmetler sunmaktadır.

Özel Jet Kiralama Antalya  

Özel jet kiralama Antalya ile seyahat etmek, bir destinasyonu ziyaret etmenin en konforlu ve rahat yoludur. İster bir plajda rahatlamak, ister bir golf sahasında rahatlamak veya tarihi bir yeri ziyaret etmek isteyin, Antalya özel jet kiralama lüksün en üst noktasını sunar.

 • Özel jet kiralama, birinci sınıf yerleşik hizmetin ek avantajına sahiptir.
 • Ek olarak, özel jet hizmetinin lüksü, sıra bekleme endişesi duymadan güvenlik ve gümrükten geçebileceğiniz anlamına gelir.

Antalya’dan Dubai’ye Özel Jet 

Antalya’dan Dubai’ye özel jet ile seyahat etmek, Antalya’dan Dubai’ye seyahat etmenin en hızlı ve en ucuz yoludur. Orta boy ve büyük jetler dahil olmak üzere bir dizi farklı uçak tipi arasından seçim yapabilirsiniz. Daha uzun bir yolculuk için özel uçak da kiralayabilirsiniz. Fiyatlar yolcu sayısına ve uçak tipine göre değişmektedir. Bu uçuşlar, VIP terminalleri, hızlandırılmış gümrükleme ve uçakta ikram gibi ayrıcalıklı olanaklara sahiptir. Antalya özel jet fiyatı yolcu sayısına, koltuk tipine ve uçak modeline göre değişiklik gösterecektir. Uçak tipine bağlı olarak, uçuş üç saat kırk beş dakikaya kadar sürebilir.

Özel Jet Antalya Fiyat

Türkiye’ye özel jet Antalya ile seyahat etmeyi düşünüyorsanız, doğru yere geldiniz. Antalya, Türkiye’de kiralık özel jetler mevcuttur. Antalya özel jet ararken, öncelikle uçağa alacağınız yolcu sayısını göz önünde bulundurmalısınız.

 • En fazla altı kişilik bir grupsanız, fiyat muhtemelen tek başınıza uçmanıza göre daha yüksek olacaktır.
 • Özel jet Antalya için birkaç farklı uçak tipi mevcuttur.
 • En yaygın olanları hafif jetler ve orta boy jetlerdir.
 • Bu tip uçaklar, kısa ve uzun mesafeli uçuşlar için idealdir ve on bir ila on iki yolcu taşıyabilir.
 • Bu uçaklar tipik olarak bir uyku alanı, yemek yeme alanları ve dinlenme alanları ile donatılmıştır.

Antalya Özel Jet Kiralama  

Antalya özel jet kiralama, iki destinasyon arasında seyahat etmenin lüks bir yoludur. Bu özel uçuşlar genellikle ticari uçuşlardan çok daha uygun fiyatlıdır ve iş amaçlı seyahat edenler için popüler bir seçimdir. Özel bir jette tek bir koltuğun maliyeti nispeten düşük olsa da, nihai fiyat önemli ölçüde değişebilir. Fiyatlar yolcu sayısına, koltuk tipine ve rotaya bağlı olacaktır.

Kiralik Özel Jet Antalya  

 • Özel jet Antalya kiralamanın faydalarından biri, gelen ve giden özel jet yolcularına hizmet veren VIP terminalidir.
 • Bu terminalde rahat Osmanlı tarzı koltuklar, eksiksiz bir açık büfe ve ücretsiz Wi-Fi vardır.
 • Ek olarak, gümrük ve güvenlik işlemlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz.
 • Antalya-İstanbul Atatürk arası mesafe yaklaşık 485 km olup, uçuş bir saat on üç dakika sürmektedir.
 • Havaalanı büyüktür ve her tür uçağı barındırabilir. Ayrıca özel jet Antalya‘nın diğer bölgelere ulaşımı için elverişli bir lokasyondur. 

Sonraki Makale: Özel Uçak Kiralama

Vikipedi: Antalya

Варианты оплаты

При предварительном бронировании в качестве предоплаты вносится 40% от общей стоимости проживания. Ваше бронирование будет окончательно оформлено после оплаты.

Оставшиеся 60% необходимо внести наличными члену экипажа Prestige Lux перед посадкой на яхту.

Мы принимаем платежи банковским переводом или наличными. Не стесняйтесь обращаться к вашему представителю Prestige Lux за другими способами оплаты.

Включено В Стоимость Аренды

При бронировании вашей яхты в Prestige Lux в стоимость включены следующие услуги:

 • Шкипер
 • Экипаж
 • Топливо
 • Плата за отправление с пристани для яхт
 • Неограниченное количество безалкогольных напитков (в зависимости от вашего предпочтения)

Prestige Lux Tour рад предложить вам услуги консьержа на время вашей аренды, наши местные эксперты посоветуют вам лучшие места в этом районе и забронируют для вас номер в соответствии с вашими предпочтениями.

Кроме того, Prestige Lux Tour всегда учитывает ваши предпочтения и придает большое значение вашему мнению и вкусу блюд. Мы гибко подходим к внесению изменений и корректировок в соответствии с вашими пожеланиями.

При аренде яхт в Анталии и Кемере предоставляется питание и неограниченное количество алкогольных и безалкогольных напитков.

Пожалуйста, не стесняйтесь обращаться к нам за списком блюд, которые можно взять напрокат на частной лодке.

Почему именно аренда яхты?

 1. Аренда яхты обеспечивает конфиденциальность для вас и ваших близких.
 2. Уникальная концепция обслуживания и профессиональная команда.
 3. Различные варианты яхт для знакомства с миром.
 4. Предлагает отдохнуть от шумной городской жизни в спокойной и расслабляющей атмосфере.
 5. Внесите разнообразие в празднование дня рождения, годовщины или корпоративных мероприятий.
 6. Доступные и конкурентоспособные цены, при этом доступны варианты аренды как для поездок на полдня, так и на целый день.

Что такое частный круиз?

Частные круизы в Турции относятся к услугам по прокату яхт, которые позволяют отдельным лицам или группам арендовать яхту для эксклюзивного использования. Это означает, что яхта и ее удобства предназначены исключительно для использования арендаторами и их гостями.

Компания по чартеру яхт Prestige Lux Tour в Турции предлагает широкий выбор яхт, от небольших уютных судов до более крупных и просторных яхт, способных вместить большие группы.

Яхты оснащены различными удобствами, такими как солнечные палубы, зоны отдыха, обеденные зоны и развлекательные системы, что делает их подходящими для самых разных видов деятельности.

Özel Yat Kiralama Nedir?

Misafirlerimizin kalabalıktan uzak yalnızca ailesi veya arkadaşlarıyla yat kiralamasıdır. Bu yatın sadece kendilerinin özel kullanımına ayrıldığı anlamına gelir. Yat kiralama esnasında farklı gruplardan insanlar bulunmaz. Sadece size özel olarak tur düzenlenir.

Türkiye’de yat kiralama şirketi olan Prestige Lux Tour, küçük özel yatlardan büyük gruplarıda barındırabilen daha geniş megayatlara kadar bir çok yat seçeneği sunmaktadır.

Motoryatlar, guletler, katamaran ve gezi teknelerine kadar bir çok yat seçeneği ile sizlere hizmet vermektedir. Yatlar güneşlenme güverteleri, dinlenme alanları, yemek alanları ve eğlence sistemleri gibi çeşitli olanaklarla donatılmış olup, çeşitli aktiviteler için uygundur.

Ödeme Seçenekleri

Ön Rezervasyon için toplam tutarın %40’ı ön ödeme olarak yapılır. Ödeme yapıldıktan sonra rezervasyonunuz kesinleşir.

Kalan %60’lık bakiyenin tura çıkmadan önce Prestige Lux Tour mürettebatına nakit olarak ödenmesi gerekmektedir.

Ödemeleri banka havalesi veya nakit olarak kabul ediyoruz. Diğer ödeme yöntemleri için Prestige Lux Tour temsilcinizle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Kiralamaya Dahil Hizmetler

Yatınızı Prestige Lux Tour ile organize ederken aşağıdaki hizmetler dahildir:

 • Kaptan
 • Mürettebat
 • Marina Çıkış Ücretleri
 • Yakıt (Günübirlik turlarda)
 • Sınırsız Alkolsüz İçecek (Tura göre değişir)

Prestige Lux Tour, kiralama süreniz boyunca size konsiyerj hizmeti sunmaktan mutluluk duyar, yerel uzmanlarımız size bölgedeki en iyi noktalar hakkında tavsiyelerde bulunacak ve tercihlerinize göre sizin için rezervasyon yapacaktır.

Bunun yanı sıra Prestige Lux Tour, tercihlerinizi her zaman dikkate almakta, görüşlerinize ve yemek zevkinize büyük önem vermektedir. İsteklerinize göre değişiklik ve ayarlamalar yapma esnekliğine sahibiz.

Antalya ve Kemer yat kiralamalarında yemek, limitsiz alkollü ve alkolsüz içecekler mevcuttur.

Özel yat kiralama yemek menü listesi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Neden Yat Kiralama?

 1. Yat kiralama size ve sevdiklerinize mahremiyet sağlar.
 2. Eşsiz bir hizmet anlayışı ve profesyonel bir ekip.
 3. Dünyayı keşfetmek için çeşitli yat seçenekleri.
 4. Huzurlu ve dinlendirici bir atmosfer ile yoğun şehir hayatından kaçış sunar.
 5. Doğum günü, yıl dönümü ya da kurumsal organizasyonlar için fark yaratın.
 6. Saatlik, yarım gün, tam gün veya konaklamalı mavi turlar için kiralama seçenekleriyle uygun ve rekabetçi fiyatlar.

Payment Options

For Pre-Reservation, 40% of the total amount is made as a prepayment. Your reservation is finalized after payment.

The remaining 60% balance must be paid in cash to the Prestige Lux crew member before boarding the yacht.

We accept payments by bank transfer or cash. Do not hesitate to contact your Prestige Lux representative for other payment methods.

Included In The Rental

When booking your yacht with Prestige Lux, the following services are included:

 • Skipper
 • Crew
 • Fuel
 • Marina Departure Fees
 • Unlimited Soft Drinks (depending on tour)

Prestige Lux Tour is happy to offer you the concierge service during your rental period, our local experts will advise you on the best spots in the area and book for you based on your preferences.

In addition to that, Prestige Lux Tour always takes your preferences into consideration and attaches high importance on your opinions and food taste. We are flexible to make changes and adjustments according to your wishes.

Meals and unlimited alcoholic and non-alcoholic beverages are available for yacht charters in Antalya and Kemer.

Please do not hesitate to contact us for the private boat rental food menu list.

What is a Private Cruise?

Private cruises in Turkey refer to yacht rental services that allow individuals or groups to rent a yacht for exclusive use. This means that the yacht and its facilities are solely reserved for the use of the renters and their guests.

Yacht charter company Prestige Lux Tour in Turkey offer a range of yachts, from small, intimate vessels to larger, more spacious yachts that can accommodate larger groups.

The yachts come equipped with various amenities such as sun decks, lounging areas, dining areas, and entertainment systems, making them suitable for a variety of activities.

Why Yacht Charter?

 1. Yacht charter provides privacy for you and your loved ones.
 2. A unique service concept and a professional team.
 3. Various yacht options to explore the world.
 4. Offers an escape from the busy city life, with a peaceful and relaxing atmosphere.
 5. Make a difference for birthday, anniversary or corporate organizations.
 6. Affordable and competitive prices, with rental options available for both half-day and full-day trips