Antalya, Turkey

M04 – A101 – Azimut 98 Leonardo

12 4 4 30m2
0 (No Review)
Antalya, Turkey

M03 – A103 – Princess 61

12 3 3 21m2
0 (No Review)
Kemer, Turkey

M03 – K101 – Azimut 46

12 3 2 15m2
0 (No Review)
Antalya, Turkey

M03 – A110

12 3 3 17m2
0 (No Review)
Antalya, Turkey

M06 – A102

35 6 6 26m2
0 (No Review)

Yaz sıcaklarında denizde keyifli vakit geçirmek için motoryat kiralama Bodrum gibi yerlerde harika bir fikir olabilir. Hoş tasarımları ve konforlu iç hacimleri ile çokça tercih edilen yat çeşitlerinden biridir.

 • Peki motoryat nedir? Tekne ve yatla aralarındaki fark nelerdir?
 • Bu ve buna benzer sorular kafanızı kurcalamasın.
 • Bütün soruların cevabını bizde bulabilirsiniz.

Kiralik Motoryat 

Motoryat nedir? Motoryatlar genelde yelken veya motor gücü ile hareket eder. Aynı zamanda her ikisinin de kullanıldığı motoryatlar da mevcuttur. Rüzgâr ve motor gücüne bağlı olarak saatte yaklaşık 130 kilometreye kadar hızlanabilir. Son zamanlarda motoryat markaları bu iki gücü bir araya getirerek daha hızlı yatlar üretmeye başladıklarını rahatlıkla söyleyebiliriz.

 • Teknelere göre oldukça büyük olan motoryatlar da amaç daha konforlu bir alan yaratabilmektir.
 • Denizin üzerinde keyifli vakit geçirebilmeniz için ihtiyacınız olan şeyleri karşılayabilecek özeliklerde ve rahatlıktadır.
 • Sizin hizmetinize sunduğumuz motoryatların geniş bir alan sunabilecek şekilde dizayn edildiğini belirtmek isteriz.

Motoryat İle Tekne Arasındaki Farklar

Motoryat ile tekne arasındaki farklar. Motoryat tekne kategorisine girse de teknelerden daha lüks araçlardır. Tekneler daha minimaldirler. Motoryat kadar lüks ve büyük değillerdir. Motoryatların aksine teknelerin birçok kullanım alanı vardır.

Tekne ve motoryat arasındaki farklardan kısaca söz etmek gerekirse:

 • Çıkabilecekleri maksimum hızlar,
 • Üretim ve iç malzemesi
 • Kullanım amaçları,
 • Motor gücü,
 • İçerisinde bulunan ekipmanlar.

Bu farklara rağmen teknelerde tur veya farklı etkinlikler için kiralanmaktadır. Fakat çoğu zaman büyüklüğü, hızı ve konforu sayesinde lüks motoryat kiralama tercih edilir.

Motoryat İle Nerelere Gidilir ve Neler Yapılır?

Motoryat ile nerelere gidilir ve neler yapılır? Bizden kiralayacağınız motoryat ile Akdeniz ve Ege kıyılarında süzülebilir, keşfedilmemiş koylara demir atabilirsiniz.

 • Mesela Bodrum’a kadar gitmişken orada Gökova Körfezi’ni de görmenizi tavsiye ederiz.
 • Orada denizin keyfini farklı etkinliklerle çıkartabilirsiniz.
 • Bodrum’un güzelliklerini, plajlarını, koylarını ve daha birçok yerini yat turu ile keşfedebilirsiniz.
 • Rüzgâr sörfü, su kayağı, su altı dalışı ve amatör balıkçılık yapabilirsiniz.
 • Motoryat kiralama ile gününüze hareket ve renk katmış olursunuz.

Göcek Motoryat Kiralama

Göcek motoryat kiralama ile Ölüdeniz’i görmenizi tavsiye ederiz. Harika bir doğa güzelliğine sahip olan bu bölgeye demir atıp denizin keyfini çıkarmadan geri dönmek olmaz. Mavi Mağara, Akvaryum Koyu, Kelebekler Vadisi, Soğuk Su Koyu ve Deve Plajı’nda keyifli vakit geçirebilirsiniz. Motoryat kiralama Göcek Marina’ya demirleyip eşiniz ve dostlarınızla huzur dolu anlar yaşayabilirsiniz. Ağaçların ve denizin birbirine çok yakın olduğu Göcek Adası’nın harika doğasında vakit geçirmeden de geri dönmek olmaz.

 • Bu semtlerin yanı sıra Antalya’da motoryat kiralama keyifli bir yaz günü geçirebilirsiniz.
 • Motoryat ile Antalya’yı kıyı boyu gezebilir, birbirinden güzel plaj ve koylarında vakit geçirebilirsiniz.
 • Bunların yanı sıra, farklı deniz aktivitelerine de katılabilirsiniz.

Kiralık Motoryat Marmaris

Kiralık motoryat Marmaris turu için de harika bir seçenek olacağını belirtmek isteriz. Günübirlik ya da uzun bir mavi tura çıkmak için Marmaris çok iyi bir başlangıç noktası olacaktır. Marmaris’in doğa harikası koylarını ve plajlarını gezebilir; Hisarönü, Gökova, Dalyan, Sultaniye Kaplıcalarına doğru yola çıkabilirsiniz. Bunların yanı sıra, keyfinize göre farklı deniz aktivitelerine de katılabilirsiniz. Tüplü dalış ile masmavi denizin diplerinde balıklarla vakit geçirebilir, rüzgâr sörfü ile adrenalin dolu anlar yaşayabilirsiniz.

Kiralık Motoryat Fiyatları

Sizin için hizmete sunduğumuz motoryatlar konfor açısından oldukça ileri seviyededir. Geniş oturma ve vakit geçirme alanlarına sahiptir. İçerisinde ihtiyacınızı karşılayabilecek her şey bulunmaktadır. Kiralik motoryat fiyatları için bizi tercih etmeniz durumunda, indirimli ve oldukça keyifli vakit geçirebilirsiniz.

 • Motoryat kiralamanın dışında dilerseniz bölgesel turlarımıza da katılabilirsiniz.
 • İster toplu turlara isterseniz de sizin için özel olarak düzenleyeceğimiz yat turlarını da tercih edebilirsiniz.
 • Gitmek istediğiniz rotayı belirleyin ve kendinizi bize bırakın.
 • Bunu yaptığınız için pişman olmayacağınızın garantisini gönül rahatlığıyla verebiliriz.

Motoryat Kiralama Fiyatları

Motoryat kiralama fiyatları ise saatine göre değişiklik göstermektedir. Günübirlik kiralamada birkaç saatlik bir vakit dilimi için fiyat, gün boyu fiyatına göre oldukça uygundur. Birkaç günlük kiralama fiyatları ise günübirlik kiralık fiyatlarına göre biraz daha yüksektir. Motoryat kiralama fiyatları ise kiralama fiyatlarına göre değişiklik göstermektedir.

 • Motoryat kiralama, fiyat ya da turlar hakkında daha detaylı bilgi almak ve rezervasyon için bizimle iletişime geçebilir, aklınıza takılan her şeyi sorabilirsiniz.
 • Biz, sizin için buradayız ve keyifli vakit geçirebilmeniz için elimizden gelenin fazlasını yapmaya gayret ediyoruz.

Konu ile alakalı diğer sayfamızı da ziyaret etmenizi öneririz: Mavi Yolculuk

Kaynak: Wikipedia Yatçılık

Hoş tasarımları ve konforlu iç hacimleri ile çokça tercih edilen yat çeşitlerinden biridir. Hizmetlerimizi görmek için buraya tıklayın.

Lüks motoryat kiralama için bizi tercih etmeniz durumunda, oldukça keyifli vakit geçirebilirsiniz. İletişime geçmek için burayı tıklayın.

Motoryat, fiyat ya da turlar hakkında daha detaylı bilgi almak ve rezervasyon için bizimle iletişime geçebilir, aklınıza takılan her şeyi sorabilirsiniz. İletişime geçmek için burayı tıklayın.

Motoryat tekne kategorisine girse de teknelerden daha lüks araçlardır. Tekneler daha minimaldirler.

Варианты оплаты

При предварительном бронировании в качестве предоплаты вносится 40% от общей стоимости проживания. Ваше бронирование будет окончательно оформлено после оплаты.

Оставшиеся 60% необходимо внести наличными члену экипажа Prestige Lux перед посадкой на яхту.

Мы принимаем платежи банковским переводом или наличными. Не стесняйтесь обращаться к вашему представителю Prestige Lux за другими способами оплаты.

Включено В Стоимость Аренды

При бронировании вашей яхты в Prestige Lux в стоимость включены следующие услуги:

 • Шкипер
 • Экипаж
 • Топливо
 • Плата за отправление с пристани для яхт
 • Неограниченное количество безалкогольных напитков (в зависимости от вашего предпочтения)

Prestige Lux Tour рад предложить вам услуги консьержа на время вашей аренды, наши местные эксперты посоветуют вам лучшие места в этом районе и забронируют для вас номер в соответствии с вашими предпочтениями.

Кроме того, Prestige Lux Tour всегда учитывает ваши предпочтения и придает большое значение вашему мнению и вкусу блюд. Мы гибко подходим к внесению изменений и корректировок в соответствии с вашими пожеланиями.

При аренде яхт в Анталии и Кемере предоставляется питание и неограниченное количество алкогольных и безалкогольных напитков.

Пожалуйста, не стесняйтесь обращаться к нам за списком блюд, которые можно взять напрокат на частной лодке.

Почему именно аренда яхты?

 1. Аренда яхты обеспечивает конфиденциальность для вас и ваших близких.
 2. Уникальная концепция обслуживания и профессиональная команда.
 3. Различные варианты яхт для знакомства с миром.
 4. Предлагает отдохнуть от шумной городской жизни в спокойной и расслабляющей атмосфере.
 5. Внесите разнообразие в празднование дня рождения, годовщины или корпоративных мероприятий.
 6. Доступные и конкурентоспособные цены, при этом доступны варианты аренды как для поездок на полдня, так и на целый день.

Что такое частный круиз?

Частные круизы в Турции относятся к услугам по прокату яхт, которые позволяют отдельным лицам или группам арендовать яхту для эксклюзивного использования. Это означает, что яхта и ее удобства предназначены исключительно для использования арендаторами и их гостями.

Компания по чартеру яхт Prestige Lux Tour в Турции предлагает широкий выбор яхт, от небольших уютных судов до более крупных и просторных яхт, способных вместить большие группы.

Яхты оснащены различными удобствами, такими как солнечные палубы, зоны отдыха, обеденные зоны и развлекательные системы, что делает их подходящими для самых разных видов деятельности.

Özel Yat Kiralama Nedir?

Misafirlerimizin kalabalıktan uzak yalnızca ailesi veya arkadaşlarıyla yat kiralamasıdır. Bu yatın sadece kendilerinin özel kullanımına ayrıldığı anlamına gelir. Yat kiralama esnasında farklı gruplardan insanlar bulunmaz. Sadece size özel olarak tur düzenlenir.

Türkiye’de yat kiralama şirketi olan Prestige Lux Tour, küçük özel yatlardan büyük gruplarıda barındırabilen daha geniş megayatlara kadar bir çok yat seçeneği sunmaktadır.

Motoryatlar, guletler, katamaran ve gezi teknelerine kadar bir çok yat seçeneği ile sizlere hizmet vermektedir. Yatlar güneşlenme güverteleri, dinlenme alanları, yemek alanları ve eğlence sistemleri gibi çeşitli olanaklarla donatılmış olup, çeşitli aktiviteler için uygundur.

Ödeme Seçenekleri

Ön Rezervasyon için toplam tutarın %40’ı ön ödeme olarak yapılır. Ödeme yapıldıktan sonra rezervasyonunuz kesinleşir.

Kalan %60’lık bakiyenin tura çıkmadan önce Prestige Lux Tour mürettebatına nakit olarak ödenmesi gerekmektedir.

Ödemeleri banka havalesi veya nakit olarak kabul ediyoruz. Diğer ödeme yöntemleri için Prestige Lux Tour temsilcinizle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Kiralamaya Dahil Hizmetler

Yatınızı Prestige Lux Tour ile organize ederken aşağıdaki hizmetler dahildir:

 • Kaptan
 • Mürettebat
 • Marina Çıkış Ücretleri
 • Yakıt (Günübirlik turlarda)
 • Sınırsız Alkolsüz İçecek (Tura göre değişir)

Prestige Lux Tour, kiralama süreniz boyunca size konsiyerj hizmeti sunmaktan mutluluk duyar, yerel uzmanlarımız size bölgedeki en iyi noktalar hakkında tavsiyelerde bulunacak ve tercihlerinize göre sizin için rezervasyon yapacaktır.

Bunun yanı sıra Prestige Lux Tour, tercihlerinizi her zaman dikkate almakta, görüşlerinize ve yemek zevkinize büyük önem vermektedir. İsteklerinize göre değişiklik ve ayarlamalar yapma esnekliğine sahibiz.

Antalya ve Kemer yat kiralamalarında yemek, limitsiz alkollü ve alkolsüz içecekler mevcuttur.

Özel yat kiralama yemek menü listesi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Neden Yat Kiralama?

 1. Yat kiralama size ve sevdiklerinize mahremiyet sağlar.
 2. Eşsiz bir hizmet anlayışı ve profesyonel bir ekip.
 3. Dünyayı keşfetmek için çeşitli yat seçenekleri.
 4. Huzurlu ve dinlendirici bir atmosfer ile yoğun şehir hayatından kaçış sunar.
 5. Doğum günü, yıl dönümü ya da kurumsal organizasyonlar için fark yaratın.
 6. Saatlik, yarım gün, tam gün veya konaklamalı mavi turlar için kiralama seçenekleriyle uygun ve rekabetçi fiyatlar.

Payment Options

For Pre-Reservation, 40% of the total amount is made as a prepayment. Your reservation is finalized after payment.

The remaining 60% balance must be paid in cash to the Prestige Lux crew member before boarding the yacht.

We accept payments by bank transfer or cash. Do not hesitate to contact your Prestige Lux representative for other payment methods.

Included In The Rental

When booking your yacht with Prestige Lux, the following services are included:

 • Skipper
 • Crew
 • Fuel
 • Marina Departure Fees
 • Unlimited Soft Drinks (depending on tour)

Prestige Lux Tour is happy to offer you the concierge service during your rental period, our local experts will advise you on the best spots in the area and book for you based on your preferences.

In addition to that, Prestige Lux Tour always takes your preferences into consideration and attaches high importance on your opinions and food taste. We are flexible to make changes and adjustments according to your wishes.

Meals and unlimited alcoholic and non-alcoholic beverages are available for yacht charters in Antalya and Kemer.

Please do not hesitate to contact us for the private boat rental food menu list.

What is a Private Cruise?

Private cruises in Turkey refer to yacht rental services that allow individuals or groups to rent a yacht for exclusive use. This means that the yacht and its facilities are solely reserved for the use of the renters and their guests.

Yacht charter company Prestige Lux Tour in Turkey offer a range of yachts, from small, intimate vessels to larger, more spacious yachts that can accommodate larger groups.

The yachts come equipped with various amenities such as sun decks, lounging areas, dining areas, and entertainment systems, making them suitable for a variety of activities.

Why Yacht Charter?

 1. Yacht charter provides privacy for you and your loved ones.
 2. A unique service concept and a professional team.
 3. Various yacht options to explore the world.
 4. Offers an escape from the busy city life, with a peaceful and relaxing atmosphere.
 5. Make a difference for birthday, anniversary or corporate organizations.
 6. Affordable and competitive prices, with rental options available for both half-day and full-day trips