Antalya, Turkey

M04 – A101 – Azimut 98 Leonardo

12 4 4 30m2
0 (No Review)
Bodrum, Turkey

G05 – B101

10 5 5 34m2
0 (No Review)
Göcek Fethiye, Turkey

G04 – F102

8 4 4 26m2
0 (No Review)
Fethiye, Turkey

K04 – F101 – Bali Katamaran

8 4 4 12m2
0 (No Review)
Bodrum, Turkey

G06 – B102

12 6 6 27m2
0 (No Review)
Bodrum, Turkey

G05 – B103

10 5 5 35m2
0 (No Review)

Yılda sadece bir kaç kez çıkabildiğiniz mavi turlar için Lüks yat kiralama fikri sizce de harika değil mi? Zaten keyifli olan bu turları VİP yat tercih ederek daha keyifli hale getirmek ister misiniz? Çünkü tatilde gidip gezdiğiniz yerler kadar vakit geçirdiğiniz kapalı alanlar da oldukça önemli.

 • Tatil boyunca her an konforlu ve keyifli vakit geçirmeniz bizim en büyük arzumuzdur.
 • Bu sebeple Prestige Lux Tour olarak hizmette sınır tanımıyor ve en lüks yatlarımız la sizleri unutulmaz turlara çıkartıyoruz.

Günübirlik Lüks Yat Kiralama

Ege ve Akdeniz’in eşsiz güzelliklere sahip doğasını gezip görmek ve dingin denizinde süzülüp gitmenin ne kadar da huzurlu olabileceğini bir düşünün. Bunları günübirlik lüks yat kiralama ile yaptığınızı hayal edin. Hayalinden bile bu kadar keyif alırken gerçek bir lüks yat turunun size vereceği hazdan kendinizi mahrum etmemelisiniz.

 • Peki lüks bir mavi tura çıkarken dümeni ne tarafa çeviriyoruz?
 • Lüks yat kiralama ve deneyimli kaptanlarımız, siz nereye gitmek isterseniz rotayı o yöne doğru çizer.
 • Kafanız karışıksa ve nerelere gideceğinizden emin olamıyorsanız, biz size yardımcı olalım.

Lüks Gulet Kiralama

Genelde Lüks Gulet kiralama ve tur başlangıç noktası Antalya’dır. Mavi yolculuğa Antalya’dan başlayarak dilediğiniz yöne doğru gidebilirsiniz. İsterseniz Marmaris’e doğru süzülüp gidin isterseniz de Bodrum’a. Günü birlik lüks yat kiralama Marmaris yolculuğunda Dalyan, Hisarönü, Klopatra Adası’nı ziyaret edebilir, biribirinden güzel plajlarında güneşlenip denizin tanıdı çıkartabilirsiniz. Akvaryum ve Amos Koyu gibi doğa harikası koyları görmeye giderek oldukça keyifli ve unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz.

Lüks Yat Kiralama Marmaris

Marmaris’in yanı sıra Göcek’i de keşfetmenizi öneririz. Çünkü orada da el değmemiş güzelliklere sahip koylar ve plajlar bir hayli mevcut. Göcek’te gezip görebileceğiniz koyların sayısı oldukça fazladır. Hepsini görmek istediğiniz taktirde günübirlik Lüks yat kiralama size yetmeyeceğini belirtmek isteriz.

 • Günübirlik turla Kleopatra Hamam Koyu, Bedri Rahmi Koyu, Göbün Koyu, Yavansu Koyu ve Yassıca Adaları’ını ziyaret edebilirsiniz.
 • Turkuaz rengine sahip denizinde saatlerce yüzmek ve balık tutmak da insana ayrı bir huzur verir.
 • Lüks yat kiralama Marmaris rotası ile birkaç gün içerisinde her yeri keşfederek anılarınıza yenilerini ekleyebilirsiniz.

Lüks Motoryat Kiralama

Sizin de bildiğiniz üzere Bodrum, dünyaca ünlü tatillik beldelerimizden birisi. Mavi ve yeşilin her tonunu görebileceğiniz göz kamaştıran koylara ve 60’dan fazla mavi bayraklı plajlara sahiptir. Hareketli plaj kulüplerinin yanı sıra ıssız koylarının da olması Bodrum’u vazgeçilmez kılıyor. Orak Adası ve Gümbet, tekne turları için en çok tercih edilen kesimlerdir. Bunların yanı sıra Yalıkavak, Turgutreis, Karaada, Meteor Çukuru, Poyraz Koyu ve daha birçok yeri Lüks Motoryat kiralama rotası ile ziyaret edebilirsiniz.

Haftalık Lüks Yat Kiralama

 • Az önce belirtmiş olduğumuz birçok koy, ada ve plajları gezip görmeye giderken tercih etmeniz gereken yatların nasıl özelliklere sahip olması gerektiğini az çok biliyorsunuzdur.
 • Sizin hizmetinize sunduğumuz yatlarda konfordan lükse ne ararsanız mevcut.

Haftalık Lüks yat kiralama dilerseniz günübirlik veya birkaç gecelik kiralayabilirsiniz. Bünyemizden tercih ettiğiniz yatlar, kalabalık gruplardan birkaç kişilik aileye kadar her kesim için konforlu hareket alanı sunar. Hizmette sınır tanımayan ekibimiz, yat içerisinde bulunmasını istediğiniz her şeyi sizin için temin eder. Alkollü ve alkolsüz Lüks yat kiralama seçenekleri ile keyifli anlar yaşamanıza yardımcı oluyoruz.

Alkolsüz Yat Kiralama

Sizin için en uygun olan alkolsüz yat kiralama gezi sırasında güneşlenebileceğiniz alandan rahatça uyuyabileceğiniz alana dek her şey mevcut. İsterseniz yatta yemek toplantıları, müzikli toplantı veya romantik bir yemek randevusu bile düzenleyebilirsiniz.

 • Lüks yatlarımız keyifli olduğu kadar kullanımı da oldukça rahattır.
 • Eğer yat kullanmayı bilmiyorsanız, sizlere deneyimli kaptanlarımıza emanet ediyoruz.
 • Siz keyfinize bakarken, o da sizi dilediğiniz yerlere götürür.

Lüks Yat Kiralama Fiyatları

Lüks yat kiralama fiyatları durumdan duruma değişiklik göstermektedir. Tercih edeceğiniz yattan, kaç günlüğüne kiralamak istediğinize kadar her şey fiyatlandırmayı etkiler.

 • Örnek vermek gerekirse, 2-3 kişilik lüks yatlar ile 8-10 kişilik yatların kiralama ücretleri birbirinden farklıdır.
 • Kaptan isteyip istememenize göre de fiyatta değişiklikler söz konusu olabilir.
 • Gideceğiniz rotaya göre de fiyatta farklılıklar olacaktır.
 • Daha öncede belirttiğimiz üzere yatlarımızın kalkış noktası Antalya’dır.

Konaklamalı Yat Kiralama Fiyatları

Antalya’dan Bodrum’a gitmekle Marmaris’e gitmenin fiyatları aynı olmayacaktır. Günübirlik Lüks yat kiralama ile birkaç gecelik konaklamalı yat kiralama fiyatları arasında fark vardır.

 • Gördüğünüz üzere tercih edeceğiniz her şey fiyatlandırma üzerinde etkili olacaktır.
 • Bu nedenle lüks yat kiralama fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.
 • Siz de yazı daha keyifli hale getirmek istiyorsanız durmayın lüks bir yat kiralamak için hemen bizi arayın.

Konu ile alakalı diğer sayfamızı da ziyaret etmenizi öneririz: Konyaaltı Yat Turları

Kaynak: https://en.wikipedia.org/wiki/Superyacht

Antalya yat kiralama fiyatları öyle sanıldığı gibi çok pahalı değiller. Prestige Lux Tour olarak, bünyemizde herkesin cebine uygun tekne ve yatlar mevcuttur. Yat, tur ve fiyatlandırmalarla ilgili detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Keyifli vakit geçirmenizin yanı sıra toplu halde yapılan turlarda rahatlıkla sosyalleşebilir ve yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz. Kafa dinlemek için tek başınıza çıktığınız tatilde canınız sıkılmaya başlarsa endişeye kapılmayın. Antalya yat turları günübirlik etkinliklerimize sizi de bekleriz.

Варианты оплаты

При предварительном бронировании в качестве предоплаты вносится 40% от общей стоимости проживания. Ваше бронирование будет окончательно оформлено после оплаты.

Оставшиеся 60% необходимо внести наличными члену экипажа Prestige Lux перед посадкой на яхту.

Мы принимаем платежи банковским переводом или наличными. Не стесняйтесь обращаться к вашему представителю Prestige Lux за другими способами оплаты.

Включено В Стоимость Аренды

При бронировании вашей яхты в Prestige Lux в стоимость включены следующие услуги:

 • Шкипер
 • Экипаж
 • Топливо
 • Плата за отправление с пристани для яхт
 • Неограниченное количество безалкогольных напитков (в зависимости от вашего предпочтения)

Prestige Lux Tour рад предложить вам услуги консьержа на время вашей аренды, наши местные эксперты посоветуют вам лучшие места в этом районе и забронируют для вас номер в соответствии с вашими предпочтениями.

Кроме того, Prestige Lux Tour всегда учитывает ваши предпочтения и придает большое значение вашему мнению и вкусу блюд. Мы гибко подходим к внесению изменений и корректировок в соответствии с вашими пожеланиями.

При аренде яхт в Анталии и Кемере предоставляется питание и неограниченное количество алкогольных и безалкогольных напитков.

Пожалуйста, не стесняйтесь обращаться к нам за списком блюд, которые можно взять напрокат на частной лодке.

Почему именно аренда яхты?

 1. Аренда яхты обеспечивает конфиденциальность для вас и ваших близких.
 2. Уникальная концепция обслуживания и профессиональная команда.
 3. Различные варианты яхт для знакомства с миром.
 4. Предлагает отдохнуть от шумной городской жизни в спокойной и расслабляющей атмосфере.
 5. Внесите разнообразие в празднование дня рождения, годовщины или корпоративных мероприятий.
 6. Доступные и конкурентоспособные цены, при этом доступны варианты аренды как для поездок на полдня, так и на целый день.

Что такое частный круиз?

Частные круизы в Турции относятся к услугам по прокату яхт, которые позволяют отдельным лицам или группам арендовать яхту для эксклюзивного использования. Это означает, что яхта и ее удобства предназначены исключительно для использования арендаторами и их гостями.

Компания по чартеру яхт Prestige Lux Tour в Турции предлагает широкий выбор яхт, от небольших уютных судов до более крупных и просторных яхт, способных вместить большие группы.

Яхты оснащены различными удобствами, такими как солнечные палубы, зоны отдыха, обеденные зоны и развлекательные системы, что делает их подходящими для самых разных видов деятельности.

Özel Yat Kiralama Nedir?

Misafirlerimizin kalabalıktan uzak yalnızca ailesi veya arkadaşlarıyla yat kiralamasıdır. Bu yatın sadece kendilerinin özel kullanımına ayrıldığı anlamına gelir. Yat kiralama esnasında farklı gruplardan insanlar bulunmaz. Sadece size özel olarak tur düzenlenir.

Türkiye’de yat kiralama şirketi olan Prestige Lux Tour, küçük özel yatlardan büyük gruplarıda barındırabilen daha geniş megayatlara kadar bir çok yat seçeneği sunmaktadır.

Motoryatlar, guletler, katamaran ve gezi teknelerine kadar bir çok yat seçeneği ile sizlere hizmet vermektedir. Yatlar güneşlenme güverteleri, dinlenme alanları, yemek alanları ve eğlence sistemleri gibi çeşitli olanaklarla donatılmış olup, çeşitli aktiviteler için uygundur.

Ödeme Seçenekleri

Ön Rezervasyon için toplam tutarın %40’ı ön ödeme olarak yapılır. Ödeme yapıldıktan sonra rezervasyonunuz kesinleşir.

Kalan %60’lık bakiyenin tura çıkmadan önce Prestige Lux Tour mürettebatına nakit olarak ödenmesi gerekmektedir.

Ödemeleri banka havalesi veya nakit olarak kabul ediyoruz. Diğer ödeme yöntemleri için Prestige Lux Tour temsilcinizle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Kiralamaya Dahil Hizmetler

Yatınızı Prestige Lux Tour ile organize ederken aşağıdaki hizmetler dahildir:

 • Kaptan
 • Mürettebat
 • Marina Çıkış Ücretleri
 • Yakıt (Günübirlik turlarda)
 • Sınırsız Alkolsüz İçecek (Tura göre değişir)

Prestige Lux Tour, kiralama süreniz boyunca size konsiyerj hizmeti sunmaktan mutluluk duyar, yerel uzmanlarımız size bölgedeki en iyi noktalar hakkında tavsiyelerde bulunacak ve tercihlerinize göre sizin için rezervasyon yapacaktır.

Bunun yanı sıra Prestige Lux Tour, tercihlerinizi her zaman dikkate almakta, görüşlerinize ve yemek zevkinize büyük önem vermektedir. İsteklerinize göre değişiklik ve ayarlamalar yapma esnekliğine sahibiz.

Antalya ve Kemer yat kiralamalarında yemek, limitsiz alkollü ve alkolsüz içecekler mevcuttur.

Özel yat kiralama yemek menü listesi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Neden Yat Kiralama?

 1. Yat kiralama size ve sevdiklerinize mahremiyet sağlar.
 2. Eşsiz bir hizmet anlayışı ve profesyonel bir ekip.
 3. Dünyayı keşfetmek için çeşitli yat seçenekleri.
 4. Huzurlu ve dinlendirici bir atmosfer ile yoğun şehir hayatından kaçış sunar.
 5. Doğum günü, yıl dönümü ya da kurumsal organizasyonlar için fark yaratın.
 6. Saatlik, yarım gün, tam gün veya konaklamalı mavi turlar için kiralama seçenekleriyle uygun ve rekabetçi fiyatlar.

Payment Options

For Pre-Reservation, 40% of the total amount is made as a prepayment. Your reservation is finalized after payment.

The remaining 60% balance must be paid in cash to the Prestige Lux crew member before boarding the yacht.

We accept payments by bank transfer or cash. Do not hesitate to contact your Prestige Lux representative for other payment methods.

Included In The Rental

When booking your yacht with Prestige Lux, the following services are included:

 • Skipper
 • Crew
 • Fuel
 • Marina Departure Fees
 • Unlimited Soft Drinks (depending on tour)

Prestige Lux Tour is happy to offer you the concierge service during your rental period, our local experts will advise you on the best spots in the area and book for you based on your preferences.

In addition to that, Prestige Lux Tour always takes your preferences into consideration and attaches high importance on your opinions and food taste. We are flexible to make changes and adjustments according to your wishes.

Meals and unlimited alcoholic and non-alcoholic beverages are available for yacht charters in Antalya and Kemer.

Please do not hesitate to contact us for the private boat rental food menu list.

What is a Private Cruise?

Private cruises in Turkey refer to yacht rental services that allow individuals or groups to rent a yacht for exclusive use. This means that the yacht and its facilities are solely reserved for the use of the renters and their guests.

Yacht charter company Prestige Lux Tour in Turkey offer a range of yachts, from small, intimate vessels to larger, more spacious yachts that can accommodate larger groups.

The yachts come equipped with various amenities such as sun decks, lounging areas, dining areas, and entertainment systems, making them suitable for a variety of activities.

Why Yacht Charter?

 1. Yacht charter provides privacy for you and your loved ones.
 2. A unique service concept and a professional team.
 3. Various yacht options to explore the world.
 4. Offers an escape from the busy city life, with a peaceful and relaxing atmosphere.
 5. Make a difference for birthday, anniversary or corporate organizations.
 6. Affordable and competitive prices, with rental options available for both half-day and full-day trips