Yılda sadece bir kaç kez çıkabildiğiniz mavi turlar için Lüks yat kiralama fikri sizce de harika değil mi? Zaten keyifli olan bu turları VİP yat tercih ederek daha keyifli hale getirmek ister misiniz? Çünkü tatilde gidip gezdiğiniz yerler kadar vakit geçirdiğiniz kapalı alanlar da oldukça önemli.

 • Tatil boyunca her an konforlu ve keyifli vakit geçirmeniz bizim en büyük arzumuzdur.
 • Bu sebeple Prestige Lux Tour olarak hizmette sınır tanımıyor ve en lüks yatlarımız la sizleri unutulmaz turlara çıkartıyoruz.

Lüks Tekne Kiralama

Ege ve Akdeniz’in eşsiz güzelliklere sahip doğasını gezip görmek ve dingin denizinde süzülüp gitmenin ne kadar da huzurlu olabileceğini bir düşünün. Bunları lüks tekne kiralama ile yaptığınızı hayal edin. Hayalinden bile bu kadar keyif alırken gerçek bir lüks yat turunun size vereceği hazdan kendinizi mahrum etmemelisiniz.

 • Peki lüks bir mavi tura çıkarken dümeni ne tarafa çeviriyoruz?
 • Lüks yatlarımız ve deneyimli kaptanlarımız, siz nereye gitmek isterseniz rotayı o yöne doğru çizer.
 • Kafanız karışıksa ve nerelere gideceğinizden emin olamıyorsanız, biz size yardımcı olalım.

Lüks Gulet Kiralama

Genelde Lüks Gulet kiralama ve tur başlangıç noktası Antalya’dır. Mavi yolculuğa Antalya’dan başlayarak dilediğiniz yöne doğru gidebilirsiniz. İsterseniz Marmaris’e doğru süzülüp gidin isterseniz de Bodrum’a. Günü birlik lüks yat kiralama Marmaris yolculuğunda Dalyan, Hisarönü, Klopatra Adası’nı ziyaret edebilir, biribirinden güzel plajlarında güneşlenip denizin tanıdı çıkartabilirsiniz. Akvaryum ve Amos Koyu gibi doğa harikası koyları görmeye giderek oldukça keyifli ve unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz.

Lüks Yat Kiralama Marmaris

Marmaris’in yanı sıra Göcek’i de keşfetmenizi öneririz. Çünkü orada da el değmemiş güzelliklere sahip koylar ve plajlar bir hayli mevcut. Göcek’te gezip görebileceğiniz koyların sayısı oldukça fazladır. Hepsini görmek istediğiniz taktirde günübirlik turun size yetmeyeceğini belirtmek isteriz.

 • Günübirlik turla Kleopatra Hamam Koyu, Bedri Rahmi Koyu, Göbün Koyu, Yavansu Koyu ve Yassıca Adaları’ını ziyaret edebilirsiniz.
 • Turkuaz rengine sahip denizinde saatlerce yüzmek ve balık tutmak da insana ayrı bir huzur verir.
 • Lüks yat kiralama Marmaris rotası ile birkaç gün içerisinde her yeri keşfederek anılarınıza yenilerini ekleyebilirsiniz.

Lüks Motoryat Kiralama

Sizin de bildiğiniz üzere Bodrum, dünyaca ünlü tatillik beldelerimizden birisi. Mavi ve yeşilin her tonunu görebileceğiniz göz kamaştıran koylara ve 60’dan fazla mavi bayraklı plajlara sahiptir. Hareketli plaj kulüplerinin yanı sıra ıssız koylarının da olması Bodrum’u vazgeçilmez kılıyor. Orak Adası ve Gümbet, tekne turları için en çok tercih edilen kesimlerdir. Bunların yanı sıra Yalıkavak, Turgutreis, Karaada, Meteor Çukuru, Poyraz Koyu ve daha birçok yeri Lüks Motoryat kiralama rotası ile ziyaret edebilirsiniz.

Lüks Yat Turları

 • Az önce belirtmiş olduğumuz birçok koy, ada ve plajları gezip görmeye giderken tercih etmeniz gereken yatların nasıl özelliklere sahip olması gerektiğini az çok biliyorsunuzdur.
 • Sizin hizmetinize sunduğumuz yatlarda konfordan lükse ne ararsanız mevcut.

Lüks yat turları dilerseniz günübirlik veya birkaç gecelik kiralayabilirsiniz. Bünyemizden tercih ettiğiniz yatlar, kalabalık gruplardan birkaç kişilik aileye kadar her kesim için konforlu hareket alanı sunar. Hizmette sınır tanımayan ekibimiz, yat içerisinde bulunmasını istediğiniz her şeyi sizin için temin eder. Alkollü ve alkolsüz yat kiralama seçenekleri ile keyifli anlar yaşamanıza yardımcı oluyoruz.

Alkolsüz Yat Kiralama

Sizin için en uygun olan alkolsüz yat kiralama gezi sırasında güneşlenebileceğiniz alandan rahatça uyuyabileceğiniz alana dek her şey mevcut. İsterseniz yatta yemek toplantıları, müzikli toplantı veya romantik bir yemek randevusu bile düzenleyebilirsiniz.

 • Lüks yatlarımız keyifli olduğu kadar kullanımı da oldukça rahattır.
 • Eğer yat kullanmayı bilmiyorsanız, sizlere deneyimli kaptanlarımıza emanet ediyoruz.
 • Siz keyfinize bakarken, o da sizi dilediğiniz yerlere götürür.

Lüks Yat Kiralama Fiyatları

Lüks yat kiralama fiyatları durumdan duruma değişiklik göstermektedir. Tercih edeceğiniz yattan, kaç günlüğüne kiralamak istediğinize kadar her şey fiyatlandırmayı etkiler.

 • Örnek vermek gerekirse, 2-3 kişilik lüks yatlar ile 8-10 kişilik yatların kiralama ücretleri birbirinden farklıdır.
 • Kaptan isteyip istememenize göre de fiyatta değişiklikler söz konusu olabilir.
 • Gideceğiniz rotaya göre de fiyatta farklılıklar olacaktır.
 • Daha öncede belirttiğimiz üzere yatlarımızın kalkış noktası Antalya’dır.

Konaklamalı Yat Kiralama Fiyatları

Antalya’dan Bodrum’a gitmekle Marmaris’e gitmenin fiyatları aynı olmayacaktır. Günübirlik yat kiralama ile birkaç gecelik konaklamalı yat kiralama fiyatları arasında fark vardır.

 • Gördüğünüz üzere tercih edeceğiniz her şey fiyatlandırma üzerinde etkili olacaktır.
 • Bu nedenle lüks yat kiralama fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.
 • Siz de yazı daha keyifli hale getirmek istiyorsanız durmayın lüks bir yat kiralamak için hemen bizi arayın.

Konu ile alakalı diğer sayfamızı da ziyaret etmenizi öneririz: Konyaaltı Yat Turları

Kaynak: https://en.wikipedia.org/wiki/Superyacht

Antalya yat kiralama fiyatları öyle sanıldığı gibi çok pahalı değiller. Prestige Lux Tour olarak, bünyemizde herkesin cebine uygun tekne ve yatlar mevcuttur. Yat, tur ve fiyatlandırmalarla ilgili detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Keyifli vakit geçirmenizin yanı sıra toplu halde yapılan turlarda rahatlıkla sosyalleşebilir ve yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz. Kafa dinlemek için tek başınıza çıktığınız tatilde canınız sıkılmaya başlarsa endişeye kapılmayın. Antalya yat turları günübirlik etkinliklerimize sizi de bekleriz.

Cancellation Policy

Cancellation Policy

Payment

For Pre-Reservation, 40% of the total amount is made as a prepayment. Your reservation is finalized after payment.

The remaining 60% balance must be paid in cash to the Prestige Lux crew member before boarding the yacht.

We accept payments by bank transfer or cash. Do not hesitate to contact your Prestige Lux representative for other payment methods.

Included In The Rental

When booking your yacht with Prestige Lux, the following services are included:

 • Skipper
 • Crew
 • Fuel
 • Marina Departure Fees
 • Unlimited Soft Drinks (depending on tour)

Prestige Lux Tour is happy to offer you the concierge service during your rental period, our local experts will advise you on the best spots in the area and book for you based on your preferences.

In addition to that, Prestige Lux Tour always takes your preferences into consideration and attaches high importance on your opinions and food taste. We are flexible to make changes and adjustments according to your wishes.

Please do not hesitate to contact us for the private boat rental food menu list.