Antalya, Turkey

M04 – A101 – Azimut 98 Leonardo

12 4 4 30m2
0 (No Review)
Antalya, Turkey

M06 – A102

35 6 6 26m2
0 (No Review)
Antalya, Turkey

M03 – A103 – Princess 61

12 3 3 21m2
0 (No Review)
Antalya, Turkey

M03 – A110

12 3 3 17m2
0 (No Review)
Antalya, Turkey

M02 – A111

12 2 2 16m2
0 (No Review)

Sevilen Konyaaltı yat turları hakkındaki bu yazımızda, size faydalı ve güncel bilgiler sunduk.

 • Akdeniz Bölgesinde turizm başkenti olarak kabul edilebilecek olan kent tartışmasız bir biçimde Antalya kentidir.
 • Antalya kentine 7 km uzaklıkta olan Konyaaltı plajı ile meşhur doğal güzellikleri ile göz dolduran bir kenttir.
 • Kente gelenler en özel anlarını Konyaaltı yat turları yaşamaktadır.
 • Firmamız bu alanda tam anlamı ile çarpan etkisi yaratan alanının lider kuruluşudur.

En iyi Konyaaltı Yat Turları

 En iyi Konyaaltı yat turları hizmetlerimiz her kesime hitap eden turlardır. Ailece keyifle özel bir gün geçirmek isteyenler için en doğru tercih böylesi bir deneyimi bizimle yaşamalarıdır.

 • Müşterimiz adreslerinden alınarak son derece özel yatlarımıza getirilir.
 • Sonra çok özel olan yat turumuz daha önceden belirlenen güzergahlarda başlar. Yatlarımızda tur boyunca değişik aktiviteler vardır.
 • Çocuklar için de özel eğlenceler vardır. Canlı müzikler, müşterimizin damağını çatlatan lezzetler yat turlarımızda yer alır.
 • Kişiler yatta olduğu sürece dilediğince dans edebilir, eğlencenin doruklarına ulaşabilir. Yatlarımızda her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş durumdadır.

Yat Turları Konyaaltı

 Bizden yat turları Konyaaltı hizmeti alanların önceden bizden beklentilerini tam olarak bildirdikleri zaman tamamen onlara özel bir program çıkarılır.

 • Akdeniz’in cennet koylarında yatlarımız dolaşır. İstenir ise mavi tur seçeneği de tüm müşterilerimiz için mevcuttur.
 • En iyi Konyaaltı yat turları ile yapılan yolculuklarda belli yerlerde molalar verilir.
 • Verilen bu molalarda kişiler doya doya yüzebilir.
 • Phaselis antik kentinde yüzme molası verildiği zaman aynı zamanda bu çok özel antik kent ile ilgili bilgiler de verilir.
 • Firmamızın yat kiralama hizmeti kapsamında rehberlik hizmetleri de vardır. Ayrıca tüm yolcularımıza sigorta yapılarak profesyonel hizmet vermekteyiz.
 • Bizimle yapılan yolculuklarda daha önce görülmeyen tüm gizli kalmış bölgelere yolculuklar yapılır.
 • Mavinin ve yeşilin tonlarına kaybolunan bu yolculuklarda insanlar üzerlerinde olan tüm yorgunlukları ve gerginlikleri atar.

Konyaaltı Özel Yat Turları

 Tüm bunların yanı sıra firmamız tarafından Konyaaltı özel yat turları hizmeti de verilmektedir. İster bir kişi, ister bir gruba özel olarak yat kiralama hizmeti veriyoruz. Bu noktada müşterinin tüm istemlerine sadık kalarak Konyaaltı yat turları VİP hizmeti sunuyoruz. Özel yat hizmetlerimiz günübirlik olabildiği gibi daha uzun süreli olarak da verilebilen hizmetledir.

Konyaaltı Günübirlik Yat Turları

Yılın yorucu ve yoğun temposundan kısa süreliğine de olsa uzaklaşmak ve denizin, güneşin tadını doyasıya çıkarmak istiyorsanız Antalya Konyaaltı iyi bir seçenek olacaktır.

 • Yedinden yetmişe herkesin ziyaret etmesi gereken tatil yerlerinden olan Antalya, sahilleri ve koylarıyla, doğal güzellikleriyle sizi etkisi altına alacaktır.
 • Firmamızın uzun yıllardır verdiği Konyaaltı günübirlik yat turları hizmetinden yararlandığınızda tatilinize apayrı bir hava katacaktır.

Konyaaltı Günlük Yat Turu

 • Firmamızın Konyaaltı günlük yat turu hizmetini tercih ederek ne kadar doğru bir karar verdiğinizin farkına vardığınız andan itibaren, hizmet karşılığında verdiğiniz paranın tek bir kuruşunun bile boşa gitmeyeceğini anladığın zaman tatilinizi daha bir keyifle sürdürmeye devam edersiniz.

Antalya Konyaaltı Yat Turları

Tarihi dokusu, bitki örtüsü, doğallığı, deniziyle ziyaretçilerine pek çok seçenek sunan Antalya Konya altı, plajıyla da ününe ün katmıştır.

 • Özellikle yaz sezonunda binlerce ziyaretçiye ev sahipliği yaparak turizmin ve ilin göz bebeği haline gelmiştir.
 • Bu kadar can alıcı güzelliklere sahip olan bu ilçeye gelip de tekne turu yapmadan ayrılmak olmaz elbette.
 • Şirketimiz, Antalya Konyaaltı yat turları hizmetleriyle bu fırsatı ayağınıza getiriyoruz.
 • Birbirinden farklı Konyaaltı yat turları ve tekne seçenekleriyle faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

Konyaaltı Lux Yat Turları

Antalya Konyaaaltı Lux yat turları sektöründe her zaman ön planda olan firmamızda kiralama paketleriyle avantajlı fiyatlarla eşiniz, çocuklarınız ve arkadaşlarınızla dolu dolu bir tatil geçirebilirsiniz. Zaman ve rotayı taleplerinize karşılık belirleyerek yolculuk esnasında olası aksaklıklara mahal vermiyoruz. Konyaaltı yat turları yolculuğunuz tamamen sigorta kapmasında olacağından tarafımızdan mağduriyet yaşamıyorsunuz. Üstün hizmet kalitesiyle tatilinize renk katarak keyif dolu günler yaşamanız için elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz. Sizler bizim için bir müşteri olmaktan ziyade bizim onur konuğumuzsunuz. Tüm gayretimiz verdiğimiz hizmetten tam anlamıyla memnun kalmanızdır.

Antalya Yat Turları Günübirlik Fiyatları

Sektörün gelişmesiyle beraber sahtekarlığa, sektörün adını lekeleyecek faaliyetlerden bulunan firmalardan kaçınmanızı öneririz.

 • Çünkü anlaşmaya vardığınızda verilen sözler tutulmayacak ve kafa dinlemek için çıktığınız tatiliniz zehir olacaktır.
 • Belirttiğimiz bu hususu göz önünde bulundurup alanında uzman ve deneyim sahibi şirketlerle çalışmak tatilinizin sağlığı için önemlidir.
 • Tüm bunların farkında olan firmamız, siz kıymetli müşterilerimizi mümkün mertebe güzel ağırlıyoruz.
 • Diler yemekli dilerseniz de yemeksiz Antalya yat turları günübirlik fiyatları hakkında Whatsapp hattımızdan bilgi alabilirsiniz.
 • Muhteşem bir tatil yapmak istiyorsanız sizleri firmamıza bekleriz. İyi tatiller ve keyifli zamanlar geçirmenizi dileriz. Ayrıca Antalya Tekne Kiralama sayfamızı da ziyaret etmenizi de öneririz.

Kaynak: https://tr.wikipedia.org/wiki/Antalya

Варианты оплаты

При предварительном бронировании в качестве предоплаты вносится 40% от общей стоимости проживания. Ваше бронирование будет окончательно оформлено после оплаты.

Оставшиеся 60% необходимо внести наличными члену экипажа Prestige Lux перед посадкой на яхту.

Мы принимаем платежи банковским переводом или наличными. Не стесняйтесь обращаться к вашему представителю Prestige Lux за другими способами оплаты.

Включено В Стоимость Аренды

При бронировании вашей яхты в Prestige Lux в стоимость включены следующие услуги:

 • Шкипер
 • Экипаж
 • Топливо
 • Плата за отправление с пристани для яхт
 • Неограниченное количество безалкогольных напитков (в зависимости от вашего предпочтения)

Prestige Lux Tour рад предложить вам услуги консьержа на время вашей аренды, наши местные эксперты посоветуют вам лучшие места в этом районе и забронируют для вас номер в соответствии с вашими предпочтениями.

Кроме того, Prestige Lux Tour всегда учитывает ваши предпочтения и придает большое значение вашему мнению и вкусу блюд. Мы гибко подходим к внесению изменений и корректировок в соответствии с вашими пожеланиями.

При аренде яхт в Анталии и Кемере предоставляется питание и неограниченное количество алкогольных и безалкогольных напитков.

Пожалуйста, не стесняйтесь обращаться к нам за списком блюд, которые можно взять напрокат на частной лодке.

Почему именно аренда яхты?

 1. Аренда яхты обеспечивает конфиденциальность для вас и ваших близких.
 2. Уникальная концепция обслуживания и профессиональная команда.
 3. Различные варианты яхт для знакомства с миром.
 4. Предлагает отдохнуть от шумной городской жизни в спокойной и расслабляющей атмосфере.
 5. Внесите разнообразие в празднование дня рождения, годовщины или корпоративных мероприятий.
 6. Доступные и конкурентоспособные цены, при этом доступны варианты аренды как для поездок на полдня, так и на целый день.

Что такое частный круиз?

Частные круизы в Турции относятся к услугам по прокату яхт, которые позволяют отдельным лицам или группам арендовать яхту для эксклюзивного использования. Это означает, что яхта и ее удобства предназначены исключительно для использования арендаторами и их гостями.

Компания по чартеру яхт Prestige Lux Tour в Турции предлагает широкий выбор яхт, от небольших уютных судов до более крупных и просторных яхт, способных вместить большие группы.

Яхты оснащены различными удобствами, такими как солнечные палубы, зоны отдыха, обеденные зоны и развлекательные системы, что делает их подходящими для самых разных видов деятельности.

Özel Yat Kiralama Nedir?

Misafirlerimizin kalabalıktan uzak yalnızca ailesi veya arkadaşlarıyla yat kiralamasıdır. Bu yatın sadece kendilerinin özel kullanımına ayrıldığı anlamına gelir. Yat kiralama esnasında farklı gruplardan insanlar bulunmaz. Sadece size özel olarak tur düzenlenir.

Türkiye’de yat kiralama şirketi olan Prestige Lux Tour, küçük özel yatlardan büyük gruplarıda barındırabilen daha geniş megayatlara kadar bir çok yat seçeneği sunmaktadır.

Motoryatlar, guletler, katamaran ve gezi teknelerine kadar bir çok yat seçeneği ile sizlere hizmet vermektedir. Yatlar güneşlenme güverteleri, dinlenme alanları, yemek alanları ve eğlence sistemleri gibi çeşitli olanaklarla donatılmış olup, çeşitli aktiviteler için uygundur.

Ödeme Seçenekleri

Ön Rezervasyon için toplam tutarın %40’ı ön ödeme olarak yapılır. Ödeme yapıldıktan sonra rezervasyonunuz kesinleşir.

Kalan %60’lık bakiyenin tura çıkmadan önce Prestige Lux Tour mürettebatına nakit olarak ödenmesi gerekmektedir.

Ödemeleri banka havalesi veya nakit olarak kabul ediyoruz. Diğer ödeme yöntemleri için Prestige Lux Tour temsilcinizle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Kiralamaya Dahil Hizmetler

Yatınızı Prestige Lux Tour ile organize ederken aşağıdaki hizmetler dahildir:

 • Kaptan
 • Mürettebat
 • Marina Çıkış Ücretleri
 • Yakıt (Günübirlik turlarda)
 • Sınırsız Alkolsüz İçecek (Tura göre değişir)

Prestige Lux Tour, kiralama süreniz boyunca size konsiyerj hizmeti sunmaktan mutluluk duyar, yerel uzmanlarımız size bölgedeki en iyi noktalar hakkında tavsiyelerde bulunacak ve tercihlerinize göre sizin için rezervasyon yapacaktır.

Bunun yanı sıra Prestige Lux Tour, tercihlerinizi her zaman dikkate almakta, görüşlerinize ve yemek zevkinize büyük önem vermektedir. İsteklerinize göre değişiklik ve ayarlamalar yapma esnekliğine sahibiz.

Antalya ve Kemer yat kiralamalarında yemek, limitsiz alkollü ve alkolsüz içecekler mevcuttur.

Özel yat kiralama yemek menü listesi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Neden Yat Kiralama?

 1. Yat kiralama size ve sevdiklerinize mahremiyet sağlar.
 2. Eşsiz bir hizmet anlayışı ve profesyonel bir ekip.
 3. Dünyayı keşfetmek için çeşitli yat seçenekleri.
 4. Huzurlu ve dinlendirici bir atmosfer ile yoğun şehir hayatından kaçış sunar.
 5. Doğum günü, yıl dönümü ya da kurumsal organizasyonlar için fark yaratın.
 6. Saatlik, yarım gün, tam gün veya konaklamalı mavi turlar için kiralama seçenekleriyle uygun ve rekabetçi fiyatlar.

Payment Options

For Pre-Reservation, 40% of the total amount is made as a prepayment. Your reservation is finalized after payment.

The remaining 60% balance must be paid in cash to the Prestige Lux crew member before boarding the yacht.

We accept payments by bank transfer or cash. Do not hesitate to contact your Prestige Lux representative for other payment methods.

Included In The Rental

When booking your yacht with Prestige Lux, the following services are included:

 • Skipper
 • Crew
 • Fuel
 • Marina Departure Fees
 • Unlimited Soft Drinks (depending on tour)

Prestige Lux Tour is happy to offer you the concierge service during your rental period, our local experts will advise you on the best spots in the area and book for you based on your preferences.

In addition to that, Prestige Lux Tour always takes your preferences into consideration and attaches high importance on your opinions and food taste. We are flexible to make changes and adjustments according to your wishes.

Meals and unlimited alcoholic and non-alcoholic beverages are available for yacht charters in Antalya and Kemer.

Please do not hesitate to contact us for the private boat rental food menu list.

What is a Private Cruise?

Private cruises in Turkey refer to yacht rental services that allow individuals or groups to rent a yacht for exclusive use. This means that the yacht and its facilities are solely reserved for the use of the renters and their guests.

Yacht charter company Prestige Lux Tour in Turkey offer a range of yachts, from small, intimate vessels to larger, more spacious yachts that can accommodate larger groups.

The yachts come equipped with various amenities such as sun decks, lounging areas, dining areas, and entertainment systems, making them suitable for a variety of activities.

Why Yacht Charter?

 1. Yacht charter provides privacy for you and your loved ones.
 2. A unique service concept and a professional team.
 3. Various yacht options to explore the world.
 4. Offers an escape from the busy city life, with a peaceful and relaxing atmosphere.
 5. Make a difference for birthday, anniversary or corporate organizations.
 6. Affordable and competitive prices, with rental options available for both half-day and full-day trips