Türkiye’de bir tatil planlıyorsanız, ülkeyi keşfetmenin en iyi yollarından biri Kemer tekne kiralamaktır. Şehir güzel denizlerle çevrilidir ve tekne kiralamak onları sudan görmek için mükemmel bir yoldur. Ayrıca kıyı şeridinde seyir halindeyken güneşin yumuşak ışınlarının tadını çıkarabilirsiniz. Kemer’de tekne kiralamak, kısa sürede unutamayacağınız unutulmaz bir deneyim olacak.

Antalya Kemer Tekne Kiralama

Kemer açıklarındaki güzel suları keşfetmek için Antalya Kemer tekne kiralama ideal bir seçenektir. Bir katamaran, yelkenli, motorlu yat, sürat teknesi ve hatta özel bir balık tutma gezisi kiralayın. Ayrıca, ihtiyaçlarınıza en uygun tekne önerileri için Prestige lux tour’a danışabilirsiniz. Prestige lüks tur platformu, Kemer’de geniş bir tekne kiralama seçeneği sunar. Bir tekne rezervasyonu için doğrudan tekne sahibine istek gönderebilirsiniz veya bir kaptanın sizin için her şeyi halletmesini seçebilirsiniz. Motorlu tekneler özellikle yüksek hızlarda seyir için harikadır.

Kemer Günlük Tekne Kiralama 

 • Bölgeyi aileniz veya arkadaşlarınızla ziyaret ediyorsanız, Kemer günlük tekne kiralama hizmetinin olup olmadığını değerlendirmek isteyeceksiniz.
 • Lisanslı kaptanlar kişiye özel bir deneyim sunar ve onların yerel sularla ilgili uzmanlık ve bilgilerinden faydalanırsınız.
 • Kemer’de kiralık teknelerin çoğu özel mülkiyete aittir.
 • Bu şirketler daha fazla ücret alabilir, ancak daha düşük ücretlerden ve daha yüksek hizmet düzeylerinden yararlanırsınız.

Tekne Kiralama Kemer

Suda bir gün geçirmek için mükemmel bir yol arıyorsanız, Kemer’de tekne kiralama harika bir seçenektir. Bu tatil beldesindeki sahil inanılmaz derecede güzeldir ve tekne kiralamak, aileniz ve arkadaşlarınızla eğlenmenin harika bir yoludur. Tekne kiralama Kemer fiyatları teknenin büyüklüğüne, üzerinde bulunacak kişi sayısına ve gerekli ekipman miktarına göre değişmektedir.

Haftalık Tekne Kiralama Kemer  

 • Daha maceralı bir deneyim arıyorsanız, mürettebatsız yat kiralamayı düşünebilirsiniz.
 • Bunlar önemli ölçüde daha ucuz olabilir ve size daha fazla mahremiyet sağlayabilir.
 • Tekneyi kendi başınıza yönetemeyecek olsanız da, birçok denizci dümeni kendileri almaktan keyif alır.
 • Kaptansız haftalık tekne kiralama Kemer, genellikle elli ila altmış fit (16 ila 18 metre) arasındadır ve küçük bir grubun kendi hızlarında yelken açması için yeterince büyüktür.
 • Unutulmamalıdır ki mürettebatsız Kemer tekne kiralama 2023 ve bunlara yelken açmak için lisans almanıza gerek yoktur.

Kemer’de Tekne Kiralama

Türkiye’yi ziyaret ettiğinizde, Kemer ilinde tekne kiralamayı düşünmeye değer. İster iki saatlik Kemer’de tekne kiralama, ister daha uzun bir yolculuk yapmak isteyin, çeşitli teknelerle şehri sudan keşfedebileceksiniz. Günübirlik motorbot, yelkenli ya da özel yat kiralayabilir, aileniz ve arkadaşlarınızla kaliteli zaman geçirebilirsiniz.

Lüks Tekne Kiralama Kemer  

 • Kemer Türkiye’de lüks bir tekne kiralama sırasında keşfedebileceğiniz birçok ilgi çekici yer vardır.
 • Gurme yemeklerin tadına bakmak ve yerel pazarları keşfetmek için lüks tekne kiralama Kemer bile yapabilirsiniz.
 • Kemer’de hava, ılık ve nemli yazlar ve serin kışlar ile Akdeniz’dir.
 • Bu, Kemer’de tekne kiralamayı dinlendirici bir kaçamak arayanlar için ideal bir seçenek haline getirir.

Kemer Tekne Kiralama Fiyatları

Kalabalıktan kaçmak ve bozulmamış koylarda yüzmenin keyfini çıkarmak için bir yol arıyorsanız, Kemer tekne kiralama fiyatlarını düşünmelisiniz. Kemer tekne kiralama, özel anılar biriktirmek ve seyahat deneyiminizi yükseltmek için mükemmel bir yoldur. Fiyatlar teknenin büyüklüğüne, teknedeki kişi sayısına ve donanıma göre değişmektedir. Ayrıca en az iki ila dört saat arasında kiralanabilirler. Mevsime ve ihtiyacınıza göre günübirlik tekne kiralama seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz.

Saatlik Tekne Kiralama Kemer

 • Kemer’de günlük kiralık tekne arayanlar saatlik tekne kiralama Kemerı düşünmelidir.
 • Kasaba, popüler bir yatçılık destinasyonudur ve geriye uzanan zengin bir tarihe sahiptir.
 • Yatçılığın yanı sıra güzel manzaranın ve açık okyanusun görüntü ve seslerinin keyfini çıkarabilirsiniz.
 • Kemer tekne kiralama konforunda şehrin sahilinde doğal bir turun keyfini çıkarabilirsiniz.
 • Motorlu teknelerden gösterişli yatlara kadar çeşitli tekneler arasından seçim yapın ve ihtiyaçlarınızı ve bütçenizi karşılayan bir kiralama seçin.
 • İster iki kişilik romantik bir kaçamak, ister arkadaşlarınızla bir grup tatili planlıyor olun, Kemer’de tekne kiralama, şehri keşfetmenin eğlenceli bir yoludur.

Özel Tekne Kiralama Kemer  

Her durum için çeşitli Kemer özel tekne kiralama seçenekleri mevcuttur. Kabinli bir motor yat veya özel bir balık tutma gezisi seçebilirsiniz. Kemer tekne kiralama, günübirlik geziler ve balık tutmanın yanı sıra tenha plajları keşfetmek için harikadır. Kaptansız tekne kiralama ve kaptanlı Kemer tekne kiralama da mevcuttur. Seçtiğiniz tekne tipi, yapmayı planladığınız yelken tipi ile uyumlu olmalıdır.

Sonraki Makale: Kemer Yat Turu

Vikipedi:  Kemer

Варианты оплаты

При предварительном бронировании в качестве предоплаты вносится 40% от общей стоимости проживания. Ваше бронирование будет окончательно оформлено после оплаты.

Оставшиеся 60% необходимо внести наличными члену экипажа Prestige Lux перед посадкой на яхту.

Мы принимаем платежи банковским переводом или наличными. Не стесняйтесь обращаться к вашему представителю Prestige Lux за другими способами оплаты.

Включено В Стоимость Аренды

При бронировании вашей яхты в Prestige Lux в стоимость включены следующие услуги:

 • Шкипер
 • Экипаж
 • Топливо
 • Плата за отправление с пристани для яхт
 • Неограниченное количество безалкогольных напитков (в зависимости от вашего предпочтения)

Prestige Lux Tour рад предложить вам услуги консьержа на время вашей аренды, наши местные эксперты посоветуют вам лучшие места в этом районе и забронируют для вас номер в соответствии с вашими предпочтениями.

Кроме того, Prestige Lux Tour всегда учитывает ваши предпочтения и придает большое значение вашему мнению и вкусу блюд. Мы гибко подходим к внесению изменений и корректировок в соответствии с вашими пожеланиями.

При аренде яхт в Анталии и Кемере предоставляется питание и неограниченное количество алкогольных и безалкогольных напитков.

Пожалуйста, не стесняйтесь обращаться к нам за списком блюд, которые можно взять напрокат на частной лодке.

Почему именно аренда яхты?

 1. Аренда яхты обеспечивает конфиденциальность для вас и ваших близких.
 2. Уникальная концепция обслуживания и профессиональная команда.
 3. Различные варианты яхт для знакомства с миром.
 4. Предлагает отдохнуть от шумной городской жизни в спокойной и расслабляющей атмосфере.
 5. Внесите разнообразие в празднование дня рождения, годовщины или корпоративных мероприятий.
 6. Доступные и конкурентоспособные цены, при этом доступны варианты аренды как для поездок на полдня, так и на целый день.

Что такое частный круиз?

Частные круизы в Турции относятся к услугам по прокату яхт, которые позволяют отдельным лицам или группам арендовать яхту для эксклюзивного использования. Это означает, что яхта и ее удобства предназначены исключительно для использования арендаторами и их гостями.

Компания по чартеру яхт Prestige Lux Tour в Турции предлагает широкий выбор яхт, от небольших уютных судов до более крупных и просторных яхт, способных вместить большие группы.

Яхты оснащены различными удобствами, такими как солнечные палубы, зоны отдыха, обеденные зоны и развлекательные системы, что делает их подходящими для самых разных видов деятельности.

Özel Yat Kiralama Nedir?

Misafirlerimizin kalabalıktan uzak yalnızca ailesi veya arkadaşlarıyla yat kiralamasıdır. Bu yatın sadece kendilerinin özel kullanımına ayrıldığı anlamına gelir. Yat kiralama esnasında farklı gruplardan insanlar bulunmaz. Sadece size özel olarak tur düzenlenir.

Türkiye’de yat kiralama şirketi olan Prestige Lux Tour, küçük özel yatlardan büyük gruplarıda barındırabilen daha geniş megayatlara kadar bir çok yat seçeneği sunmaktadır.

Motoryatlar, guletler, katamaran ve gezi teknelerine kadar bir çok yat seçeneği ile sizlere hizmet vermektedir. Yatlar güneşlenme güverteleri, dinlenme alanları, yemek alanları ve eğlence sistemleri gibi çeşitli olanaklarla donatılmış olup, çeşitli aktiviteler için uygundur.

Ödeme Seçenekleri

Ön Rezervasyon için toplam tutarın %40’ı ön ödeme olarak yapılır. Ödeme yapıldıktan sonra rezervasyonunuz kesinleşir.

Kalan %60’lık bakiyenin tura çıkmadan önce Prestige Lux Tour mürettebatına nakit olarak ödenmesi gerekmektedir.

Ödemeleri banka havalesi veya nakit olarak kabul ediyoruz. Diğer ödeme yöntemleri için Prestige Lux Tour temsilcinizle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Kiralamaya Dahil Hizmetler

Yatınızı Prestige Lux Tour ile organize ederken aşağıdaki hizmetler dahildir:

 • Kaptan
 • Mürettebat
 • Marina Çıkış Ücretleri
 • Yakıt (Günübirlik turlarda)
 • Sınırsız Alkolsüz İçecek (Tura göre değişir)

Prestige Lux Tour, kiralama süreniz boyunca size konsiyerj hizmeti sunmaktan mutluluk duyar, yerel uzmanlarımız size bölgedeki en iyi noktalar hakkında tavsiyelerde bulunacak ve tercihlerinize göre sizin için rezervasyon yapacaktır.

Bunun yanı sıra Prestige Lux Tour, tercihlerinizi her zaman dikkate almakta, görüşlerinize ve yemek zevkinize büyük önem vermektedir. İsteklerinize göre değişiklik ve ayarlamalar yapma esnekliğine sahibiz.

Antalya ve Kemer yat kiralamalarında yemek, limitsiz alkollü ve alkolsüz içecekler mevcuttur.

Özel yat kiralama yemek menü listesi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Neden Yat Kiralama?

 1. Yat kiralama size ve sevdiklerinize mahremiyet sağlar.
 2. Eşsiz bir hizmet anlayışı ve profesyonel bir ekip.
 3. Dünyayı keşfetmek için çeşitli yat seçenekleri.
 4. Huzurlu ve dinlendirici bir atmosfer ile yoğun şehir hayatından kaçış sunar.
 5. Doğum günü, yıl dönümü ya da kurumsal organizasyonlar için fark yaratın.
 6. Saatlik, yarım gün, tam gün veya konaklamalı mavi turlar için kiralama seçenekleriyle uygun ve rekabetçi fiyatlar.

Payment Options

For Pre-Reservation, 40% of the total amount is made as a prepayment. Your reservation is finalized after payment.

The remaining 60% balance must be paid in cash to the Prestige Lux crew member before boarding the yacht.

We accept payments by bank transfer or cash. Do not hesitate to contact your Prestige Lux representative for other payment methods.

Included In The Rental

When booking your yacht with Prestige Lux, the following services are included:

 • Skipper
 • Crew
 • Fuel
 • Marina Departure Fees
 • Unlimited Soft Drinks (depending on tour)

Prestige Lux Tour is happy to offer you the concierge service during your rental period, our local experts will advise you on the best spots in the area and book for you based on your preferences.

In addition to that, Prestige Lux Tour always takes your preferences into consideration and attaches high importance on your opinions and food taste. We are flexible to make changes and adjustments according to your wishes.

Meals and unlimited alcoholic and non-alcoholic beverages are available for yacht charters in Antalya and Kemer.

Please do not hesitate to contact us for the private boat rental food menu list.

What is a Private Cruise?

Private cruises in Turkey refer to yacht rental services that allow individuals or groups to rent a yacht for exclusive use. This means that the yacht and its facilities are solely reserved for the use of the renters and their guests.

Yacht charter company Prestige Lux Tour in Turkey offer a range of yachts, from small, intimate vessels to larger, more spacious yachts that can accommodate larger groups.

The yachts come equipped with various amenities such as sun decks, lounging areas, dining areas, and entertainment systems, making them suitable for a variety of activities.

Why Yacht Charter?

 1. Yacht charter provides privacy for you and your loved ones.
 2. A unique service concept and a professional team.
 3. Various yacht options to explore the world.
 4. Offers an escape from the busy city life, with a peaceful and relaxing atmosphere.
 5. Make a difference for birthday, anniversary or corporate organizations.
 6. Affordable and competitive prices, with rental options available for both half-day and full-day trips