Antalya, Turkey

M04 – A101 – Azimut 98 Leonardo

12 4 4 30m2
0 (No Review)
Antalya, Turkey

M06 – A102

35 6 6 26m2
0 (No Review)
Antalya, Turkey

M03 – A103 – Princess 61

12 3 3 21m2
0 (No Review)
Antalya, Turkey

M03 – A110

12 3 3 17m2
0 (No Review)
Antalya, Turkey

M02 – A111

12 2 2 16m2
0 (No Review)

Kaleiçi yat turu muhteşem bir deneyim olmasının sebebi bölgenin güzelliğinden ve tarihi dokusundan ileri gelmektedir.

 • Akdeniz bölgesinin kıyısında yer alan Antalya, geçmişten bugüne Anadolu’nun denize açılan kapıları arasından biridir.
 • Kaleiçi’nde, Attleis Antik Kenti inşa edilmeden önce var olan Korykos adlıyla bilinen bir korsan limanın olduğu antik kaynaklarda yazılmaktadır.
 • Kaya kovuğu anlamına gelen Korykos, falezlerin doğal bütünlüğü ve sığınma liman olması nedeniyle önemli bir yeri vardır.
 • Limanın etrafında ve berisinde M.Ö. 2. YY’da kurulan Attleis Antik Kenti, kurulduğu günden itibaren sürekli iskan almıştı.

Kaleiçi Yat Turları

 • Ülkemizin güney kıyısında Mersin ilinden sonra yurtiçinden veya yurtdışından gelen gemi, tekne veya yatların duraklayabileceği ikincim limandır. Kaleiçi yat turları için ideal bir noktadır.
 • Günümüzdeyse bu limandan sadece ve sadece yatlar faydalanmaktadır.
 • Bu sebeple adı Kaleiçi yat limanı olarak değişmiştir. Antalya Kaleiçi yat limanı turları hakkında bilgi almak için bizi arayın.

Antalya Kaleiçi Yat Turu Fiyatları 2023

En iyi Antalya Kaleiçi yat turu fiyatları 2023 için hemen bizi arayın.  Akdeniz’in gözde illeri arasında yer alan Antalya Kaleiçi’nin tarihi, kendisine özgü yapıları ve doğasıyla, özellikle yaz sezonlarında her kesimden insanların ziyaret akınına uğruyor.

 • Özellikle tatil dönemlerinde rağbet gören Kaleiçi yat turları, tüm bu güzelliklerin buluşma noktası haline geldi. Haliyle tur şirketlerinin sayısında artış yaşandı.
 • Biliyorsunuz ki bir sektörde rakiplerinizin olması vermekte olduğunun hizmet kalitesinin artmasında önemli katkılarda bulunur.

Kaleiçi Yat Turu Fiyatları

 • En iyi Kaleiçi yat turu fiyatları hakkındaki bilgiyi bizden alabilirsiniz. En iyi fiyatı sunarken müşteri memnuniyetinin ön planda tutmaktayız.
 • Hizmetler sırasında müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yürütülmez ise şirketin ömrü pekte uzun olmaz.
 • İşte burada devreye giriyor, yılların verdiği deneyim sayesinde sektörün önce gelen günübirlik tekne/yat kiralama şirketleri arasında yer almayı başardık.
 • Verdiğimiz hizmetlerdeki üstün kalite, güler yüzlü müşteriler ve uygun fiyatlarımızla bugünlere geldik ve bu vizyon da çalışmaya devam ediyoruz.

Antalya Kaleiçi Yat Turu Fiyatları  

size Antalya Kaleiçi yat turu fiyatları sunarken, verdiğimiz hizmet dahilinde muhteşem Akdeniz mutfağı lezzetlerini de sunuyoruz.

 • Akdeniz mutfağının enfes lezzetlerinden, insanın içini rahatlatan ormanlık alanlarıyla, denizin berraklığı ve maviliğiyle ve tarihi bir öneme sahip olan Antalya Kaleiçi’nde geçmişten bugüne verdiğimiz tekne turları hizmetleriyle tatilinizi tatil yapmaya, anılarınıza anı katmaya devam ediyoruz.
 • Yerli ve yabancı herkesin tatil yerleri arasında tercih ettiği Kaleiçi, birbirinden güzel koylarını, verdiğimiz tekne ve yat kiralama hizmetleri sayesinde üstün hizmet anlayışıyla ziyaret etme fırsatını sunuyoruz.
 • Tercihinize 1 günden 7 gün sürecek bir serüvene çıkarıyoruz.
 • Mavi yolculuğun en önem arz eden hususlarından birisi de rota planlamasının yapılıp ziyaret edilecek yerlerin belirlenmesidir.
 • Bu sayede programlı bir şekilde ilerleyerek isteklerinize uygun olacak şekilde hareket ediyoruz.

Antalya Kaleiçi Yat Limanı Turları

Antalya Kaleiçi yat limanı turları ile Kaleiçi’nin baş döndürücü atmosferinde âdete büyüleneceğiniz doğal güzellikleri ve tarihiyle buluşmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

 • Firmamız, Antalya Kaleiçi yat turları, kişiye özel veya taleplerinize göre değişkenlik gösterebilecek sürelere uyum sağlayarak envanterimizde bulunan tekne ve yatlarımızla saatlik, günü birlik veya 3-7 günlük tur seçenekleriyle doğanın hediyelerini bir bir toplayabilirsiniz.
 • Eğer sizde Antalya’nın muazzam koylarında ruhunuzu ferahlatan ve bedeninizi dinlendirecek tatil hayali kuruyorsanız, şirketimizden bulabileceğiniz en kaliteli tur hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.
 • Kaleiçi iskelesinden yola çıkan yatlarımızla zirvede bir tatil geçirebilirsiniz.

Antalya Kaleiçi Yat Turu Fiyat 

İsteklerinize göre düzenlediğimiz Antalya Kaleiçi yat turu fiyatları programı ve rotanıza uygun tekne veya yatı dilerseniz biz sizler için, dilerseniz de kendiniz seçebiliyorsunuz.

 • Saatlik, günlük veya süreli tekne tur seyahatleri seçenekleriyle hizmet veren firmamız, Antalya Kaleiçi yat turları saatleri veya Kaleiçi yat turları programımız denizin keyfini doruklarına kadar yaşayabilirsiniz.
 • Haftalık olarak kiralama yaparak sayısız koyları ve doğal güzellikleri ziyaret ederek tatil günlerinizin keyfini sürün.
 • Şirketimiz, alanında deneyimli ekipleri sayesinde arıladığımı misafirlerimizi her daim memnun ve güler yüzlü bir şekilde karşılayarak memnuniyetinizi üst seviyede tutmak için ne gerekiyorsa yerine getiriyoruz.

Antalya Kaleiçi Yat Turu Tavsiye

Antalya Kaleiçi yat turu tavsiye için sayfamız ideal bir platformdur. Kişiye özel saatlik, günlük veya haftalık yat kiralama hizmetimiz sayesinde günün stersinden uzak zamanlar geçirebilirsiniz. Diler arkadaş gruplarınızı diler ailenizle dilerseniz de sadece kendiniz için kiralama seçeneklerinden uygun ücretler karşılığında yararlanabilirsiniz.

Kaleiçi Yat Turu Ücretleri

Ucuz Kaleiçi yat turu fiyatları politikamız diğer şirketlere nazaran müşteri odaklı olup, olabildiğince uygun meblağlar belirliyoruz.

 • Takdir edersiniz ki fiyatların belirlenmesinde belli başlı unsurlar vardır.
 • Talep edeceğiniz tekne veya yatın mürettebatının olup olmaması,
 • Gezi sırasında ziyaret edilecek koy veya adaların sayısı,
 • Rotanın kısalığı ve uzunluğu,
 • Gezi süresinin ne kadar olacağı vb. seçenekler tekne veya yat tur fiyatlarında belirleyici rol oynayan etkenler arasındadır.
 • Ancak siz fiyat konusunu dert etmeyin.
 • Çünkü, seçenekleriniz ne olursa olsun, vereceğimiz teklifler sektör genelinde en uygun fiyat garantilidir.

En iyi Kaleiçi Yat Turu

İnanıyoruz ki birden satın alacağınız hizmetten oldukça memnun kalacak ve Antalya Kaleiçi’ne geldiğinizde her seferinde en iyi Kaleiçi yat turları kiralama için firmamızı tercih edeceksiniz. Emin konuşuyoruz çünkü çalışma şeklimiz ve kalitemizin seviyesini çok iyi biliyoruz. Referanslarımız sayesinde her daim ön planda olan şirketimiz, Antalya Kaleiçi yat turları, Yat Turları, Kiralama hizmetlerini sizlere sunmanın gururunu yaşıyoruz. Keyifli tatiller dileriz.

Konu ile alakalı diğer sayfamızı da ziyaret etmenizi öneririz: Günübirlik Yat Turu

Kaynak: https://tr.wikipedia.org/wiki/Kalei%C3%A7i,_Antalya

 
 

Варианты оплаты

При предварительном бронировании в качестве предоплаты вносится 40% от общей стоимости проживания. Ваше бронирование будет окончательно оформлено после оплаты.

Оставшиеся 60% необходимо внести наличными члену экипажа Prestige Lux перед посадкой на яхту.

Мы принимаем платежи банковским переводом или наличными. Не стесняйтесь обращаться к вашему представителю Prestige Lux за другими способами оплаты.

Включено В Стоимость Аренды

При бронировании вашей яхты в Prestige Lux в стоимость включены следующие услуги:

 • Шкипер
 • Экипаж
 • Топливо
 • Плата за отправление с пристани для яхт
 • Неограниченное количество безалкогольных напитков (в зависимости от вашего предпочтения)

Prestige Lux Tour рад предложить вам услуги консьержа на время вашей аренды, наши местные эксперты посоветуют вам лучшие места в этом районе и забронируют для вас номер в соответствии с вашими предпочтениями.

Кроме того, Prestige Lux Tour всегда учитывает ваши предпочтения и придает большое значение вашему мнению и вкусу блюд. Мы гибко подходим к внесению изменений и корректировок в соответствии с вашими пожеланиями.

При аренде яхт в Анталии и Кемере предоставляется питание и неограниченное количество алкогольных и безалкогольных напитков.

Пожалуйста, не стесняйтесь обращаться к нам за списком блюд, которые можно взять напрокат на частной лодке.

Почему именно аренда яхты?

 1. Аренда яхты обеспечивает конфиденциальность для вас и ваших близких.
 2. Уникальная концепция обслуживания и профессиональная команда.
 3. Различные варианты яхт для знакомства с миром.
 4. Предлагает отдохнуть от шумной городской жизни в спокойной и расслабляющей атмосфере.
 5. Внесите разнообразие в празднование дня рождения, годовщины или корпоративных мероприятий.
 6. Доступные и конкурентоспособные цены, при этом доступны варианты аренды как для поездок на полдня, так и на целый день.

Что такое частный круиз?

Частные круизы в Турции относятся к услугам по прокату яхт, которые позволяют отдельным лицам или группам арендовать яхту для эксклюзивного использования. Это означает, что яхта и ее удобства предназначены исключительно для использования арендаторами и их гостями.

Компания по чартеру яхт Prestige Lux Tour в Турции предлагает широкий выбор яхт, от небольших уютных судов до более крупных и просторных яхт, способных вместить большие группы.

Яхты оснащены различными удобствами, такими как солнечные палубы, зоны отдыха, обеденные зоны и развлекательные системы, что делает их подходящими для самых разных видов деятельности.

Özel Yat Kiralama Nedir?

Misafirlerimizin kalabalıktan uzak yalnızca ailesi veya arkadaşlarıyla yat kiralamasıdır. Bu yatın sadece kendilerinin özel kullanımına ayrıldığı anlamına gelir. Yat kiralama esnasında farklı gruplardan insanlar bulunmaz. Sadece size özel olarak tur düzenlenir.

Türkiye’de yat kiralama şirketi olan Prestige Lux Tour, küçük özel yatlardan büyük gruplarıda barındırabilen daha geniş megayatlara kadar bir çok yat seçeneği sunmaktadır.

Motoryatlar, guletler, katamaran ve gezi teknelerine kadar bir çok yat seçeneği ile sizlere hizmet vermektedir. Yatlar güneşlenme güverteleri, dinlenme alanları, yemek alanları ve eğlence sistemleri gibi çeşitli olanaklarla donatılmış olup, çeşitli aktiviteler için uygundur.

Ödeme Seçenekleri

Ön Rezervasyon için toplam tutarın %40’ı ön ödeme olarak yapılır. Ödeme yapıldıktan sonra rezervasyonunuz kesinleşir.

Kalan %60’lık bakiyenin tura çıkmadan önce Prestige Lux Tour mürettebatına nakit olarak ödenmesi gerekmektedir.

Ödemeleri banka havalesi veya nakit olarak kabul ediyoruz. Diğer ödeme yöntemleri için Prestige Lux Tour temsilcinizle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Kiralamaya Dahil Hizmetler

Yatınızı Prestige Lux Tour ile organize ederken aşağıdaki hizmetler dahildir:

 • Kaptan
 • Mürettebat
 • Marina Çıkış Ücretleri
 • Yakıt (Günübirlik turlarda)
 • Sınırsız Alkolsüz İçecek (Tura göre değişir)

Prestige Lux Tour, kiralama süreniz boyunca size konsiyerj hizmeti sunmaktan mutluluk duyar, yerel uzmanlarımız size bölgedeki en iyi noktalar hakkında tavsiyelerde bulunacak ve tercihlerinize göre sizin için rezervasyon yapacaktır.

Bunun yanı sıra Prestige Lux Tour, tercihlerinizi her zaman dikkate almakta, görüşlerinize ve yemek zevkinize büyük önem vermektedir. İsteklerinize göre değişiklik ve ayarlamalar yapma esnekliğine sahibiz.

Antalya ve Kemer yat kiralamalarında yemek, limitsiz alkollü ve alkolsüz içecekler mevcuttur.

Özel yat kiralama yemek menü listesi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Neden Yat Kiralama?

 1. Yat kiralama size ve sevdiklerinize mahremiyet sağlar.
 2. Eşsiz bir hizmet anlayışı ve profesyonel bir ekip.
 3. Dünyayı keşfetmek için çeşitli yat seçenekleri.
 4. Huzurlu ve dinlendirici bir atmosfer ile yoğun şehir hayatından kaçış sunar.
 5. Doğum günü, yıl dönümü ya da kurumsal organizasyonlar için fark yaratın.
 6. Saatlik, yarım gün, tam gün veya konaklamalı mavi turlar için kiralama seçenekleriyle uygun ve rekabetçi fiyatlar.

Payment Options

For Pre-Reservation, 40% of the total amount is made as a prepayment. Your reservation is finalized after payment.

The remaining 60% balance must be paid in cash to the Prestige Lux crew member before boarding the yacht.

We accept payments by bank transfer or cash. Do not hesitate to contact your Prestige Lux representative for other payment methods.

Included In The Rental

When booking your yacht with Prestige Lux, the following services are included:

 • Skipper
 • Crew
 • Fuel
 • Marina Departure Fees
 • Unlimited Soft Drinks (depending on tour)

Prestige Lux Tour is happy to offer you the concierge service during your rental period, our local experts will advise you on the best spots in the area and book for you based on your preferences.

In addition to that, Prestige Lux Tour always takes your preferences into consideration and attaches high importance on your opinions and food taste. We are flexible to make changes and adjustments according to your wishes.

Meals and unlimited alcoholic and non-alcoholic beverages are available for yacht charters in Antalya and Kemer.

Please do not hesitate to contact us for the private boat rental food menu list.

What is a Private Cruise?

Private cruises in Turkey refer to yacht rental services that allow individuals or groups to rent a yacht for exclusive use. This means that the yacht and its facilities are solely reserved for the use of the renters and their guests.

Yacht charter company Prestige Lux Tour in Turkey offer a range of yachts, from small, intimate vessels to larger, more spacious yachts that can accommodate larger groups.

The yachts come equipped with various amenities such as sun decks, lounging areas, dining areas, and entertainment systems, making them suitable for a variety of activities.

Why Yacht Charter?

 1. Yacht charter provides privacy for you and your loved ones.
 2. A unique service concept and a professional team.
 3. Various yacht options to explore the world.
 4. Offers an escape from the busy city life, with a peaceful and relaxing atmosphere.
 5. Make a difference for birthday, anniversary or corporate organizations.
 6. Affordable and competitive prices, with rental options available for both half-day and full-day trips