İstanbul yat kiralama, dünyanın en nadide doğal güzelliklerinden biri olan boğazda keyif dolu anlar vaat etmektedir. İstanbul boğazının hem deniz üstünde boğazın sularında hem de kıyı şeridindeki nefis doğal ve tarihi dokuların temaşa hazzı veren yapısının deneyimini kazanmak gibi bir fırsat sunulmaktadır. Asya kıtasından Avrupa kıtasını ayıran doğal sınır konumundaki boğaz, birbirinden harika görseller de sunmaktadır. Uluslararası deniz yolu da olan boğaz, kıyı dokusunda tarih boyunca medeniyetlerin izlerini taşımaktadır. Ülke insanının İstanbul ziyaretlerinde öncelikle tavsiye edilen, boğaz turu için İstanbul yat kiralama gibi organizasyonlarda yer almasıdır.

Yat Kiralama İstanbul 

Yat kiralama İstanbul fiyat değişkenlikleri konusunda farklılıklar olması, fiyatın tespiti için şartların ortaya konulmasını zorunlu kılmaktadır. İstanbul yat kiralama gibi bir işlemin yapısındaki farklılıklar ve isteklerin şekillenmesi, fiyatın da şekillenmesini sağlamaktadır. Eminönü iskelesinden hareket eden bir boğaz turunun öncelikle tarihi bir heybete sahip Galata Kulesi ile göz göze gelmek ile seyir başlamaktadır. Denizden ayrı bir görsel şölen olan Top kapı Sarayı ile saray burnu, yapılar olarak temaşa edilmesi zorunlular listesinde yer almaktadır.

İstanbul Yat Kiralama Fiyat

 • İstanbul yat kiralama fiyat seçeneklerinin tercih edilecek yatın çeşidi ile şekillendiği gibi model ve zaman diliminin belirlenmesi ile değişiklik arz etmektedir.
 • İstanbul yat kiralama kapsamı ve gidilecek mesafe de fiyat üstünde belirleyici konumdadır.
 • Kiralanacak olan yattaki aktivite ve katılacak katılımcılar gibi detaylar, irtibat sağlanmasında net bir şekilde masaya yatırıldığından dolayı, fiyatın en doğru şekilde sunulmasına yardımcı olmaktadır.

İstanbul’da Yat Kiralama Fiyatları

İstanbul’da yat kiralama fiyatları ya dahil İstanbul boğazı kıyı şeridinde bulunan iskelelerden gerekli irtibat ve kiralama aktivitesi sağlana bilmektedir. Boğazın manzarası eşliğinde gerçekleştirilecek İstanbul yat kiralama için talep edilen özel ek taleplerin belirlenmesi ve fiyatın sağlıklı bir şekilde oluşturulması için iletişime geçilmesi en doğru seçenek olarak gözükmektedir.

İstanbul Günlük Yat Kiralama 

 • İstanbul günlük yat kiralama gibi işleyen bir sistem, gün boyunca yapılacak boğaz manzarasındaki etkinliğin maliyet açısından da uygun olması gibi bir özellik içermektedir.
 • İstanbul’un en önemli iskelelerinden olan Eminönü iskelesinden yahut ta Kadıköy veya Üsküdar iskelelerinin tercihi gibi seçenekler de sunulmaktadır.
 • Boğazın baştan başa tuzlanmasının yanı sıra, en gözde mekanlar arasında yer alan ada ziyaretleri de günlük İstanbul yat kiralama organizasyonunda değerlendirilmesi gereken ayrıcalıklardan dır.

İstanbul Özel Yat Kiralama

İstanbul özel yat kiralama olarak da değerlendirilen bu kiralama fırsatı, özel donanıma sahip oldukça lüks yapıdaki yat tercihi ile fark oluşturmaktadır. Günlük yahut ta saatlik seçenekler de sunulan özel yatlar, istenilen organizasyon için de özel şekilde tasarımlar sağlanarak kullanıma sunulmaktadır.

 • Her mevsimin ayrı bir güzelliği olan bu coğrafyadaki en nadide parça olan boğaz, özellikle nisan sonu Mayıs başı gibi başlayan doğal canlanma ile daha güzel şekillenmektedir.
 • İstanbul kentinin siluetini belirleyen erguvanların da pembe tonlarında açarak renk cümbüşü oluşturması, manzarayı daha da harika kılmaktadır.

İstanbul Lüks Yat Kiralama 

İstanbul Lüks yat kiralama hizmetinden de yararlanmak isteyen yurdum insanlarına, eşsiz bir tecrübe yaşatmak adına bu hizmet de verilmektedir. Lüks yatın içerisindeki konfor ve yapısal harikalıklar, insanların düğün yahut ta sünnet gibi törenlerini unutulmaz kılmaktadır. Ömründe bir defa gerçekleştirilecek etkinliklerin de unutulmaz kareler oluşturmasını isteyen insanların, bu seçeneği de gayet makul bir maliyet yapısı ile hizmetlerine sunulmaktadır. Lüks yatın nadide özellikleri ile boğazdaki yapıtların görsel şöleninin izlenmesi, imkan dahilinde bir seçenek olarak durmaktadır.

İstanbul Saatlik Yat Kiralama

İstanbul saatlik yat kiralama gibi bir seçenek sunulması ile medeniyetlere beşik yapmış bir coğrafyayı, denizden deneyimleme ayrıcalığı yaşanmaktadır. İstanbul seyahatlerin vazgeçilmez ve aranan etkinliği olan boğaz turu, bir yanda denizin havası solu nurken diğer yanda nice medeniyetlerin ve devletlerin sahip olma uğruna neden bu kadar ısrarcı olduklarını anlama olanağı da verilmektedir.

 • Bu coğrafyaya sahip olmak adına yaptıkları fedakarlıkların anlam yükleneceği boğaz turu, en gözde ve turun kalitesini ve kalibresini artıran özellikteki yatlarla gerçekleştirilme fırsatı da sahip olunmaktadır.

İstanbul’da Yat Kiralama

İstanbul’da yat kiralama ile yola çıkıldığında saray burnundan rota Anadolu yakasına doğru bir manevra hareketine sahne olmaktadır. Üsküdar ilçesine doğru Kadıköy ilçesini arka bırakarak ilerlendiğinde, bu kıyı şeridinde yer alan birçok tarihi doku ile insan adeta büyülenmededir. Kız kulesine gelinceye haydar paşa ve kuleli gibi tarihi yapıtlar, insanları büyütebilmektedir.

 • İstanbul yat kiralama seçeneği ile elde edilecek deneyim, dolma bahçe sarayına kadar olan sahil şeridinde çok fazla yapı ile harmanlanmak tadır.
 • Kara köy iskelesinden başlayarak cihangir cami gibi bir çok yapıt, görsel birer manzara sunmaya yetmektedir.

İstanbul Boğaz Yat Kiralama

İstanbul Boğaz yat kiralama seçenekleri sunan firmamız, istenilen özellikte ve boyutta teknelerle yapılmak istenen aktivitelere uygun seçeneklerle hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyeti ve güven temel tabanında hizmet anlayışı olan firmamız, işinin uzmanı kadrosu ile sizlere en uygun fiyat seçeneği sunarak çalışmaktadır. Kiralanacak teknenin hangi etkinlik için kullanılacak olması gibi seçenekler konusunda da gerekli yardım hizmeti de sağlanmaktadır. Katılımcı sayısının netleşmesi gibi opsiyonlar, kiralanması düşünülen tekne boyutuna doğrudan etki etmektedir.

Yat Kiralama Fiyatları İstanbul

Yat kiralama fiyatları İstanbul üstünde çok fazla değişken etki etmektedir. Değişkenlerin öncelikle tespiti için de, irtibatın sağlanması beklenmektedir. İrtibat sağlandığında masaya yatırılan değişkenler, maliyeti de ortaya çıkarmaktadır.

 • İstanbul yat kiralama adalarında ölümsüz anlara da hizmet edeceği akıldan çıkarılmamalıdır.
 • Büyük adadan başlayarak prens adasına doğru bir rota çizilmesi, seçenek olarak durmaktadır.
 • Kınalı ada ile Heybeli ada da gezilmesi gereken adresler dendir.
 • Kızıl adanın temaşasını arzu edenlerin yanı sıra sedef adasını görmeyi yeğleyenler de çıkmaktadır.

Yat Kiralama İstanbul Fiyat

Yat kiralama İstanbul fiyatları içerisinde yer alan unsurların çok olması, maliyetin de farklılaşması anlamı taşımaktadır. İstanbul yat kiralama doğum günü gibi özel bir zaman dilimini ölümsüzleştirmesi için kullanılacağı gibi iş dünyasında kazanılan terfilerin de eğlence olarak arkadaş ortamında tadının çıkarılması gibi seçeneklerle değerlendirilmesi de görülmektedir. Gurbetçi olarak adlandırılan yurdum insanlarının boğazın temaşası için istedikleri ve aradıkları fırsat, tekne ya da yat gibi kiralama seçenekleri ile ikamet ettikleri ülkeye, farklı bir deneyim ile gitmenin mutluluğu kazandırılmaktadır.

Düğün İçin Yat Kiralama İstanbul

 • Düğün için yat kiralama İstanbul gibi bir seçenek te, gerek İstanbul’da yaşayan gerekse de bu gibi bir ölümsüzlüğe sahip olmak isteyen ülke insanlarına sunulmaktadır.
 • Düğün gibi insanların en özel anlarını anlamlandırmak, kiralanan tekne ile boğazın sularında, bir yanda deniz havası diğer yanda oyun havası beri yanda da doğal güzelliklerin temaşa hazzının havası ile bütünleşen bir seyahat fırsatı sağlanmaktadır.

Konaklamalı Yat Kiralama İstanbul

İnsanların organizasyonlarındaki özel isteklerinin de karşılandığı konaklamalı yat kiralama İstanbul  kiralama seçenekleri, sevgi ile birbirlerine bakan gönüllerin sevdalarını boğaza yazma gibi bir değerlendirme imkanı da vermektedir. Burgaz adadan başlayarak adaların nerede ise tamamını Marmara denizi içerisinde eğlence dolu dakikalarla anın tadını çıkarmak, seçenek olarak insanların karşısında durmaktadır.

Günlük Yat Kiralama İstanbul

 • Günlük yat kiralama İstanbul, bir tarafta olanca heybeti ile duran Anadolu hisarını diğer tarafta olanca ihtişamı ve özel mimarisi ile Rumeli hisarını ayrı ayrı seyretme imkanı tanımaktadır.
 • Beylerbeyi sarayı ile Çırağan sarayının enfes barok mimari yapısının gözlemlenmesi de seçenek olarak durmaktadır.
 • Sava Nora yatı ile üç tane boğaz köprüsünün altından geçip şile sahillerinden Karadeniz’e kadar uzanmak gibi bir fırsatın sağladığı temaşa güzellikleri, günlük olarak kiralanacak teknelerle elde edilmektedir.

Sonraki Makale: Kaleiçi Yat Turu

Vikipedi: İstanbul

Варианты оплаты

При предварительном бронировании в качестве предоплаты вносится 40% от общей стоимости проживания. Ваше бронирование будет окончательно оформлено после оплаты.

Оставшиеся 60% необходимо внести наличными члену экипажа Prestige Lux перед посадкой на яхту.

Мы принимаем платежи банковским переводом или наличными. Не стесняйтесь обращаться к вашему представителю Prestige Lux за другими способами оплаты.

Включено В Стоимость Аренды

При бронировании вашей яхты в Prestige Lux в стоимость включены следующие услуги:

 • Шкипер
 • Экипаж
 • Топливо
 • Плата за отправление с пристани для яхт
 • Неограниченное количество безалкогольных напитков (в зависимости от вашего предпочтения)

Prestige Lux Tour рад предложить вам услуги консьержа на время вашей аренды, наши местные эксперты посоветуют вам лучшие места в этом районе и забронируют для вас номер в соответствии с вашими предпочтениями.

Кроме того, Prestige Lux Tour всегда учитывает ваши предпочтения и придает большое значение вашему мнению и вкусу блюд. Мы гибко подходим к внесению изменений и корректировок в соответствии с вашими пожеланиями.

При аренде яхт в Анталии и Кемере предоставляется питание и неограниченное количество алкогольных и безалкогольных напитков.

Пожалуйста, не стесняйтесь обращаться к нам за списком блюд, которые можно взять напрокат на частной лодке.

Почему именно аренда яхты?

 1. Аренда яхты обеспечивает конфиденциальность для вас и ваших близких.
 2. Уникальная концепция обслуживания и профессиональная команда.
 3. Различные варианты яхт для знакомства с миром.
 4. Предлагает отдохнуть от шумной городской жизни в спокойной и расслабляющей атмосфере.
 5. Внесите разнообразие в празднование дня рождения, годовщины или корпоративных мероприятий.
 6. Доступные и конкурентоспособные цены, при этом доступны варианты аренды как для поездок на полдня, так и на целый день.

Что такое частный круиз?

Частные круизы в Турции относятся к услугам по прокату яхт, которые позволяют отдельным лицам или группам арендовать яхту для эксклюзивного использования. Это означает, что яхта и ее удобства предназначены исключительно для использования арендаторами и их гостями.

Компания по чартеру яхт Prestige Lux Tour в Турции предлагает широкий выбор яхт, от небольших уютных судов до более крупных и просторных яхт, способных вместить большие группы.

Яхты оснащены различными удобствами, такими как солнечные палубы, зоны отдыха, обеденные зоны и развлекательные системы, что делает их подходящими для самых разных видов деятельности.

Özel Yat Kiralama Nedir?

Misafirlerimizin kalabalıktan uzak yalnızca ailesi veya arkadaşlarıyla yat kiralamasıdır. Bu yatın sadece kendilerinin özel kullanımına ayrıldığı anlamına gelir. Yat kiralama esnasında farklı gruplardan insanlar bulunmaz. Sadece size özel olarak tur düzenlenir.

Türkiye’de yat kiralama şirketi olan Prestige Lux Tour, küçük özel yatlardan büyük gruplarıda barındırabilen daha geniş megayatlara kadar bir çok yat seçeneği sunmaktadır.

Motoryatlar, guletler, katamaran ve gezi teknelerine kadar bir çok yat seçeneği ile sizlere hizmet vermektedir. Yatlar güneşlenme güverteleri, dinlenme alanları, yemek alanları ve eğlence sistemleri gibi çeşitli olanaklarla donatılmış olup, çeşitli aktiviteler için uygundur.

Ödeme Seçenekleri

Ön Rezervasyon için toplam tutarın %40’ı ön ödeme olarak yapılır. Ödeme yapıldıktan sonra rezervasyonunuz kesinleşir.

Kalan %60’lık bakiyenin tura çıkmadan önce Prestige Lux Tour mürettebatına nakit olarak ödenmesi gerekmektedir.

Ödemeleri banka havalesi veya nakit olarak kabul ediyoruz. Diğer ödeme yöntemleri için Prestige Lux Tour temsilcinizle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Kiralamaya Dahil Hizmetler

Yatınızı Prestige Lux Tour ile organize ederken aşağıdaki hizmetler dahildir:

 • Kaptan
 • Mürettebat
 • Marina Çıkış Ücretleri
 • Yakıt (Günübirlik turlarda)
 • Sınırsız Alkolsüz İçecek (Tura göre değişir)

Prestige Lux Tour, kiralama süreniz boyunca size konsiyerj hizmeti sunmaktan mutluluk duyar, yerel uzmanlarımız size bölgedeki en iyi noktalar hakkında tavsiyelerde bulunacak ve tercihlerinize göre sizin için rezervasyon yapacaktır.

Bunun yanı sıra Prestige Lux Tour, tercihlerinizi her zaman dikkate almakta, görüşlerinize ve yemek zevkinize büyük önem vermektedir. İsteklerinize göre değişiklik ve ayarlamalar yapma esnekliğine sahibiz.

Antalya ve Kemer yat kiralamalarında yemek, limitsiz alkollü ve alkolsüz içecekler mevcuttur.

Özel yat kiralama yemek menü listesi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Neden Yat Kiralama?

 1. Yat kiralama size ve sevdiklerinize mahremiyet sağlar.
 2. Eşsiz bir hizmet anlayışı ve profesyonel bir ekip.
 3. Dünyayı keşfetmek için çeşitli yat seçenekleri.
 4. Huzurlu ve dinlendirici bir atmosfer ile yoğun şehir hayatından kaçış sunar.
 5. Doğum günü, yıl dönümü ya da kurumsal organizasyonlar için fark yaratın.
 6. Saatlik, yarım gün, tam gün veya konaklamalı mavi turlar için kiralama seçenekleriyle uygun ve rekabetçi fiyatlar.

Payment Options

For Pre-Reservation, 40% of the total amount is made as a prepayment. Your reservation is finalized after payment.

The remaining 60% balance must be paid in cash to the Prestige Lux crew member before boarding the yacht.

We accept payments by bank transfer or cash. Do not hesitate to contact your Prestige Lux representative for other payment methods.

Included In The Rental

When booking your yacht with Prestige Lux, the following services are included:

 • Skipper
 • Crew
 • Fuel
 • Marina Departure Fees
 • Unlimited Soft Drinks (depending on tour)

Prestige Lux Tour is happy to offer you the concierge service during your rental period, our local experts will advise you on the best spots in the area and book for you based on your preferences.

In addition to that, Prestige Lux Tour always takes your preferences into consideration and attaches high importance on your opinions and food taste. We are flexible to make changes and adjustments according to your wishes.

Meals and unlimited alcoholic and non-alcoholic beverages are available for yacht charters in Antalya and Kemer.

Please do not hesitate to contact us for the private boat rental food menu list.

What is a Private Cruise?

Private cruises in Turkey refer to yacht rental services that allow individuals or groups to rent a yacht for exclusive use. This means that the yacht and its facilities are solely reserved for the use of the renters and their guests.

Yacht charter company Prestige Lux Tour in Turkey offer a range of yachts, from small, intimate vessels to larger, more spacious yachts that can accommodate larger groups.

The yachts come equipped with various amenities such as sun decks, lounging areas, dining areas, and entertainment systems, making them suitable for a variety of activities.

Why Yacht Charter?

 1. Yacht charter provides privacy for you and your loved ones.
 2. A unique service concept and a professional team.
 3. Various yacht options to explore the world.
 4. Offers an escape from the busy city life, with a peaceful and relaxing atmosphere.
 5. Make a difference for birthday, anniversary or corporate organizations.
 6. Affordable and competitive prices, with rental options available for both half-day and full-day trips