Yat kiralama İstanbul, dünyanın en nadide doğal güzelliklerinden biri olan boğazda keyif dolu anlar vaat etmektedir. İstanbul boğazının hem deniz üstünde boğazın sularında hem de kıyı şeridindeki nefis doğal ve tarihi dokuların temaşa hazzı veren yapısının deneyimini kazanmak gibi bir fırsat sunulmaktadır. Asya kıtasından Avrupa kıtasını ayıran doğal sınır konumundaki boğaz, birbirinden harika görseller de sunmaktadır. Uluslararası deniz yolu da olan boğaz, kıyı dokusunda tarih boyunca medeniyetlerin izlerini taşımaktadır. Ülke insanının İstanbul ziyaretlerinde öncelikle tavsiye edilen, boğaz turu için kiralık yat gibi organizasyonlarda yer almasıdır.

Yat Kiralama İstanbul Fiyat

Yat kiralama İstanbul fiyat değişkenlikleri konusunda farklılıklar olması, fiyatın tespiti için şartların ortaya konulmasını zorunlu kılmaktadır. Yat kiralama gibi bir işlemin yapısındaki farklılıklar ve isteklerin şekillenmesi, fiyatın da şekillenmesini sağlamaktadır. Eminönü iskelesinden hareket eden bir boğaz turunun öncelikle tarihi bir heybete sahip Galata Kulesi ile göz göze gelmek ile seyir başlamaktadır. Denizden ayrı bir görsel şölen olan Top kapı Sarayı ile saray burnu, yapılar olarak temaşa edilmesi zorunlular listesinde yer almaktadır.

İstanbul Yat Kiralama Fiyat

 • İstanbul yat kiralama fiyat seçeneklerinin tercih edilecek yatın çeşidi ile şekillendiği gibi model ve zaman diliminin belirlenmesi ile değişiklik arz etmektedir.
 • Turun kapsamı ve gidilecek mesafe de fiyat üstünde belirleyici konumdadır.
 • Kiralanacak olan yattaki aktivite ve katılacak katılımcılar gibi detaylar, irtibat sağlanmasında net bir şekilde masaya yatırıldığından dolayı, fiyatın en doğru şekilde sunulmasına yardımcı olmaktadır.

İstanbulda Yat Kiralama Fiyatları

İstanbul yat kiralama fiyatları ya dahil İstanbul boğazı kıyı şeridinde bulunan iskelelerden gerekli irtibat ve kiralama aktivitesi sağlana bilmektedir. Boğazın manzarası eşliğinde gerçekleştirilecek etkinlik için talep edilen özel ek taleplerin belirlenmesi ve fiyatın sağlıklı bir şekilde oluşturulması için iletişime geçilmesi en doğru seçenek olarak gözükmektedir.

Günlük Yat Kiralama İstanbul

Günlük yat kiralama İstanbul gibi işleyen bir sistem, gün boyunca yapılacak boğaz manzarasındaki etkinliğin maliyet açısından da uygun olması gibi bir özellik içermektedir. İstanbul’un en önemli iskelelerinden olan Eminönü iskelesinden yahut ta Kadıköy veya Üsküdar iskelelerinin tercihi gibi seçenekler de sunulmaktadır. Boğazın baştan başa tuzlanmasının yanı sıra, en gözde mekanlar arasında yer alan ada ziyaretleri de günlük yat kiralama organizasyonunda değerlendirilmesi gereken ayrıcalıklardan dır.

İstanbul Özel Yat Kiralama

 • İstanbul özel yat kiralama olarak da değerlendirilen bu kiralama fırsatı, özel donanıma sahip oldukça lüks yapıdaki yat tercihi ile fark oluşturmaktadır.
 • Günlük yahut ta saatlik seçenekler de sunulan özel yatlar, istenilen organizasyon için de özel şekilde tasarımlar sağlanarak kullanıma sunulmaktadır.
 • Her mevsimin ayrı bir güzelliği olan bu coğrafyadaki en nadide parça olan boğaz, özellikle nisan sonu Mayıs başı gibi başlayan doğal canlanma ile daha güzel şekillenmektedir.
 • İstanbul kentinin siluetini belirleyen erguvanların da pembe tonlarında açarak renk cümbüşü oluşturması, manzarayı daha da harika kılmaktadır.

Lüks Yat Kiralama İstanbul

Lüks yat kiralama İstanbul hizmetinden de yararlanmak isteyen yurdum insanlarına, eşsiz bir tecrübe yaşatmak adına bu hizmet de verilmektedir. Lüks yatın içerisindeki konfor ve yapısal harikalıklar, insanların düğün yahut ta sünnet gibi törenlerini unutulmaz kılmaktadır. Ömründe bir defa gerçekleştirilecek etkinliklerin de unutulmaz kareler oluşturmasını isteyen insanların, bu seçeneği de gayet makul bir maliyet yapısı ile hizmetlerine sunulmaktadır. Lüks yatın nadide özellikleri ile boğazdaki yapıtların görsel şöleninin izlenmesi, imkan dahilinde bir seçenek olarak durmaktadır.

İstanbul Yat Kiralama

 • İstanbul yat kiralama gibi bir seçenek sunulması ile medeniyetlere beşik yapmış bir coğrafyayı, denizden deneyimleme ayrıcalığı yaşanmaktadır.
 • İstanbul seyahatlerin vazgeçilmez ve aranan etkinliği olan boğaz turu, bir yanda denizin havası solu nurken diğer yanda nice medeniyetlerin ve devletlerin sahip olma uğruna neden bu kadar ısrarcı olduklarını anlama olanağı da verilmektedir.
 • Bu coğrafyaya sahip olmak adına yaptıkları fedakarlıkların anlam yükleneceği boğaz turu, en gözde ve turun kalitesini ve kalibresini artıran özellikteki yatlarla gerçekleştirilme fırsatı da sahip olunmaktadır.

İstanbul Tekne Kiralama

İstanbul tekne kiralama ile yola çıkıldığında saray burnundan rota Anadolu yakasına doğru bir manevra hareketine sahne olmaktadır. Üsküdar ilçesine doğru Kadıköy ilçesini arka bırakarak ilerlendiğinde, bu kıyı şeridinde yer alan birçok tarihi doku ile insan adeta büyülenmededir. Kız kulesine gelinceye haydar paşa ve kuleli gibi tarihi yapıtlar, insanları büyütebilmektedir. Tekne kiralama seçeneği ile elde edilecek deneyim, dolma bahçe sarayına kadar olan sahil şeridinde çok fazla yapı ile harmanlanmak tadır. Kara köy iskelesinden başlayarak cihangir cami gibi bir çok yapıt, görsel birer manzara sunmaya yetmektedir.

Tekne Kiralama İstanbul

Tekne kiralama İstanbul seçenekleri sunan firmamız, istenilen özellikte ve boyutta teknelerle yapılmak istenen aktivitelere uygun seçeneklerle hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyeti ve güven temel tabanında hizmet anlayışı olan firmamız, işinin uzmanı kadrosu ile sizlere en uygun fiyat seçeneği sunarak çalışmaktadır. Kiralanacak teknenin hangi etkinlik için kullanılacak olması gibi seçenekler konusunda da gerekli yardım hizmeti de sağlanmaktadır. Katılımcı sayısının netleşmesi gibi opsiyonlar, kiralanması düşünülen tekne boyutuna doğrudan etki etmektedir.

Tekne Kiralama İstanbul Fiyatlar

 • Tekne kiralama İstanbul fiyatlar üstünde çok fazla değişken etki etmektedir. Değişkenlerin öncelikle tespiti için de, irtibatın sağlanması beklenmektedir.
 • İrtibat sağlandığında masaya yatırılan değişkenler, maliyeti de ortaya çıkarmaktadır.
 • Kiralanan teknelerin İstanbul adalarında ölümsüz anlara da hizmet edeceği akıldan çıkarılmamalıdır.
 • Büyük adadan başlayarak prens adasına doğru bir rota çizilmesi, seçenek olarak durmaktadır.
 • Kınalı ada ile Heybeli ada da gezilmesi gereken adresler dendir.
 • Kızıl adanın temaşasını arzu edenlerin yanı sıra sedef adasını görmeyi yeğleyenler de çıkmaktadır.
İstanbul Tekne Kiralama Fiyatları

İstanbul tekne kiralama fiyatları içerisinde yer alan unsurların çok olması, maliyetin de farklılaşması anlamı taşımaktadır. Teknenin doğum günü gibi özel bir zaman dilimini ölümsüzleştirmesi için kullanılacağı gibi iş dünyasında kazanılan terfilerin de eğlence olarak arkadaş ortamında tadının çıkarılması gibi seçeneklerle değerlendirilmesi de görülmektedir. Gurbetçi olarak adlandırılan yurdum insanlarının boğazın temaşası için istedikleri ve aradıkları fırsat, tekne ya da yat gibi kiralama seçenekleri ile ikamet ettikleri ülkeye, farklı bir deneyim ile gitmenin mutluluğu kazandırılmaktadır.

Düğün İçin Tekne Kiralama İstanbul

Düğün için tekne kiralama İstanbul gibi bir seçenek te, gerek İstanbul’da yaşayan gerekse de bu gibi bir ölümsüzlüğe sahip olmak isteyen ülke insanlarına sunulmaktadır. Düğün gibi insanların en özel anlarını anlamlandırmak, kiralanan tekne ile boğazın sularında, bir yanda deniz havası diğer yanda oyun havası beri yanda da doğal güzelliklerin temaşa hazzının havası ile bütünleşen bir seyahat fırsatı sağlanmaktadır.

Konaklamalı Tekne Kiralama İstanbul

İnsanların organizasyonlarındaki özel isteklerinin de karşılandığı konaklamalı tekne kiralama İstanbul  kiralama seçenekleri, sevgi ile birbirlerine bakan gönüllerin sevdalarını boğaza yazma gibi bir değerlendirme imkanı da vermektedir. Burgaz adadan başlayarak adaların nerede ise tamamını Marmara denizi içerisinde eğlence dolu dakikalarla anın tadını çıkarmak, seçenek olarak insanların karşısında durmaktadır.

Günlük Tekne Kiralama İstanbul
 • Günlük tekne kiralama İstanbul, bir tarafta olanca heybeti ile duran Anadolu hisarını diğer tarafta olanca ihtişamı ve özel mimarisi ile Rumeli hisarını ayrı ayrı seyretme imkanı tanımaktadır.
 • Beylerbeyi sarayı ile Çırağan sarayının enfes barok mimari yapısının gözlemlenmesi de seçenek olarak durmaktadır.
 • Sava Nora yatı ile üç tane boğaz köprüsünün altından geçip şile sahillerinden Karadeniz’e kadar uzanmak gibi bir fırsatın sağladığı temaşa güzellikleri, günlük olarak kiralanacak teknelerle elde edilmektedir.

Cancellation Policy

Cancellation Policy

Payment

For Pre-Reservation, 40% of the total amount is made as a prepayment. Your reservation is finalized after payment.

The remaining 60% balance must be paid in cash to the Prestige Lux crew member before boarding the yacht.

We accept payments by bank transfer or cash. Do not hesitate to contact your Prestige Lux representative for other payment methods.

Included In The Rental

When booking your yacht with Prestige Lux, the following services are included:

 • Skipper
 • Crew
 • Fuel
 • Marina Departure Fees
 • Unlimited Soft Drinks (depending on tour)

Prestige Lux Tour is happy to offer you the concierge service during your rental period, our local experts will advise you on the best spots in the area and book for you based on your preferences.

In addition to that, Prestige Lux Tour always takes your preferences into consideration and attaches high importance on your opinions and food taste. We are flexible to make changes and adjustments according to your wishes.

Please do not hesitate to contact us for the private boat rental food menu list.