İster İstanbul tekne kiralama, ister gemi kiralamayı planlıyor olun, bu makale size en uygun ulaşım araçları hakkında ipuçları verecektir. İster araba ile ister uçakla seyahat ediyor olun, İstanbul’da kolayca kiralık tekne bulabilirsiniz. Aşağıda, İstanbul tekne kiralama ile ilgili bazı ipuçları listelenmiştir. Daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin! İster otobüs, tren, vapur veya uçakla seyahat edin, İstanbul’a ulaşmak kolaydır. Türk Hava Yolları ve Sabiha Havalimanı’nın iyi bağlantıları var.

Özel Tekne Kiralama İstanbul  

İstanbul’da tatilinizi planlarken özel tekne kiralama İstanbul tatılı düşünün. Buradayken şehri tekneyle keşfedebileceğiniz gibi denizde de yüzebilirsiniz. İstanbul birçok saraya, müzeye ve eski çarşıya ev sahipliği yapmaktadır. Tekne kiralamak, İstanbul’un çeşitli semtlerini ve tarihini keşfetmenin harika bir yoludur. En popüler cazibe merkezlerinden bazıları Topkapı Sarayı, Ayasofya ve Kapalıçarşı’dır.

Tekne Kiralama İstanbul  

 • Boğaz’ın Avrupa ve Asya yakalarında birçok rıhtım bulunabilir.
 • Kuzeydeki Üsküdar da dahil olmak üzere kentin çeşitli bölgelerine su ile ulaşılabilmektedir.
 • Güneyde Kadıköy ve şehrin merkezinde Beşiktaş.
 • Tekne kiralama İstanbul, Nautal dahil birçok yerde mevcuttur.
 • Tekne kiralama İstanbul, giriş yapmak istediğiniz tarihten 15 gün öncesine kadar esnek olabilir.

Küçük Tekne Kiralama İstanbul

İstanbul tekne kiralama denizlerinin tadını çıkarmanın mükemmel bir yolu. Bölgenin tadını çıkarmak için küçük bir yelkenli veya şık bir katamaran kiralayabilirsiniz. Ayrıca özel bir balık avı gezisi için özel bir kiralama rezervasyonu yaptırabilirsiniz. İstanbul’da daha lüks bir tekne kiralama arıyorsanız, çok sayıdaki mürettebatsız yat veya küçük tekne kiralama İstanbul seçeneklerinden birini seçebilirsiniz. Bu gemiler romantik bir kaçamak veya özel bir etkinlik için mükemmeldir.

İstanbul Tekne Kiralamak Saatlik

 • İstanbul’da günlük 500$’a kiralık tekne kiralayabilirsiniz, haftalık ise yaklaşık 4200$’a mal olur.
 • İstanbul tekne kiralama saatlik için en uygun zaman Haziran ve Eylül ayları arasıdır.
 • İstanbul’a gitmek için otobüse, trene, vapura binebilir, hatta uçabilirsiniz.
 • Türk Hava Yolları ve Sabiha Havalimanı, şehre mükemmel bağlantılara sahiptir.
 • İstanbul’da tekne kiralama, şehri ve tarihini tanımanın eğlenceli bir yoludur.

İstanbulda Tekne Kiralama 

İstanbulda tekne kiralamanın birçok avantajı vardır. Bu lüks tekneler, altı kişiye kadar bir grubu ağırlayabilir, muhteşem manzaralar sunar ve nihai İstanbul deneyimini sunar. İstanbul tekne kiralama fiyatları teknenin güzergahına ve boyutuna göre değişir, ancak günlük elli avro kadar düşük veya haftada dört yüz dolar kadar yüksek olabilir. Bu teknelerin çoğu mürettebatlıdır ve sekiz veya on iki kişilik yemek masaları sunar. Küçük bir ücret karşılığında gemide bir kaptan bulundurmayı seçebilirsiniz.

Günlük Tekne Kiralama İstanbul  

 • Özel bir teknede şehri keşfederek bir gün geçirmek istiyorsanız, Sailo’nun sunduğu seçenekleri değerlendirin.
 • Şirket, günübirlik gezilerden uzun deniz tatillerine kadar çeşitli İstanbul tekne kiralama hizmetleri sunmaktadır.
 • Hatta özel akşam yemekleri veya özel akşam yemekleri gibi özel isteklerle kiralamanızı özelleştirebilirsiniz.
 • Günlük tekne kiralama İstanbul, şehri daha iyi tanımanın harika bir yoludur.
 • Geceyi geçirmek için de yat kiralayabilirsiniz, bu da özel bir gün için mükemmel bir seçenektir.

İstanbul Tekne Kiralama Fiyatları 

İstanbul tekne kiralama fiyatları için pek çok farklı seçenek mevcutken, çoğu kişi yat ya da özel tekne kiralamayı tercih ediyor. Bu tür kiralamalar, eğlenmek ve Asya ile Avrupa arasında seyahat etmek için mükemmeldir. Çoğu kişi İstanbul Boğazı veya diğer su yollarında tekne kiralarken, İstanbul’da tekne kiralama maliyeti geminin boyutuna ve seçtiğiniz rotaya bağlı olarak önemli ölçüde yüksek olabilir. Bir gezi gezisine çıkıyorsanız, İstanbul’da 15 kişilik bir yat kiralamanın saati yaklaşık 100 Euro’ya mal olacaktır.

Düğün İçin Tekne Kiralama İstanbul  

 • Doğal ve tarihi dokuların nadide bir birleşimi olan İstanbul Boğazı’nı deneyimlemek için yat kiralamak mükemmel bir yoldur.
 • İstanbul Boğazı, Avrupa kıtasını Asya kıtasından ayırmanın yanı sıra, tarih boyunca medeniyetlerin izlerini taşıyan uluslararası bir deniz yoludur.
 • İster doğum günü, ister düğün veya başka bir özel etkinliği kutluyor olun, İstanbul tekne kiralama size unutulmaz bir deneyim yaşatacak!

Ucuz Tekne Kiralama İstanbul 

Bir sonraki tatiliniz için ucuz tekne kiralama İstanbul‘u planlıyorsanız, bilmeniz gereken birkaç şey var. İstanbul’da tekne kiralamadan önce bütçenizin yanı sıra niteliklerinizi ve yelken deneyiminizi de göz önünde bulundurmalısınız. Yukarıda belirtilen faktörlere ek olarak, hava koşullarını da göz önünde bulundurmalısınız. İstanbul’da tekne kiralamak için bazı ipuçları aşağıdadır. İstanbul tekne kiralama rezervasyonu yapmak için aşağıdaki web sitelerini de inceleyebilirsiniz.

Günübirlik Tekne Kiralama İstanbul  

 • Günübirlik tekne kiralama İstanbul için en uygun zaman Haziran ve Eylül ayları arasıdır.
 • Sıcak yazlar genellikle Haziran’dan Eylül’e kadardır ve sıcaklıklar 38 ila 85 derece F arasındadır.
 • Ancak Aralık-Nisan aylarında tekne kiralamaktan kaçınmanız gerektiğini unutmamalısınız.
 • İstanbul tekne kiralamak için en uygun zaman, havaların ılık ve güzel olduğu Haziran ve Eylül ayları arasıdır.
 • İstanbul’a seyahat otobüs, tren, vapur veya uçakla uygundur.
 • Türk Hava Yolları ve Sabiha Havalimanı mükemmel bağlantılar sunmaktadır.

Sonraki Makale: İstanbul Yat Kiralama

Vikipedi: Tekne

Варианты оплаты

При предварительном бронировании в качестве предоплаты вносится 40% от общей стоимости проживания. Ваше бронирование будет окончательно оформлено после оплаты.

Оставшиеся 60% необходимо внести наличными члену экипажа Prestige Lux перед посадкой на яхту.

Мы принимаем платежи банковским переводом или наличными. Не стесняйтесь обращаться к вашему представителю Prestige Lux за другими способами оплаты.

Включено В Стоимость Аренды

При бронировании вашей яхты в Prestige Lux в стоимость включены следующие услуги:

 • Шкипер
 • Экипаж
 • Топливо
 • Плата за отправление с пристани для яхт
 • Неограниченное количество безалкогольных напитков (в зависимости от вашего предпочтения)

Prestige Lux Tour рад предложить вам услуги консьержа на время вашей аренды, наши местные эксперты посоветуют вам лучшие места в этом районе и забронируют для вас номер в соответствии с вашими предпочтениями.

Кроме того, Prestige Lux Tour всегда учитывает ваши предпочтения и придает большое значение вашему мнению и вкусу блюд. Мы гибко подходим к внесению изменений и корректировок в соответствии с вашими пожеланиями.

При аренде яхт в Анталии и Кемере предоставляется питание и неограниченное количество алкогольных и безалкогольных напитков.

Пожалуйста, не стесняйтесь обращаться к нам за списком блюд, которые можно взять напрокат на частной лодке.

Почему именно аренда яхты?

 1. Аренда яхты обеспечивает конфиденциальность для вас и ваших близких.
 2. Уникальная концепция обслуживания и профессиональная команда.
 3. Различные варианты яхт для знакомства с миром.
 4. Предлагает отдохнуть от шумной городской жизни в спокойной и расслабляющей атмосфере.
 5. Внесите разнообразие в празднование дня рождения, годовщины или корпоративных мероприятий.
 6. Доступные и конкурентоспособные цены, при этом доступны варианты аренды как для поездок на полдня, так и на целый день.

Что такое частный круиз?

Частные круизы в Турции относятся к услугам по прокату яхт, которые позволяют отдельным лицам или группам арендовать яхту для эксклюзивного использования. Это означает, что яхта и ее удобства предназначены исключительно для использования арендаторами и их гостями.

Компания по чартеру яхт Prestige Lux Tour в Турции предлагает широкий выбор яхт, от небольших уютных судов до более крупных и просторных яхт, способных вместить большие группы.

Яхты оснащены различными удобствами, такими как солнечные палубы, зоны отдыха, обеденные зоны и развлекательные системы, что делает их подходящими для самых разных видов деятельности.

Özel Yat Kiralama Nedir?

Misafirlerimizin kalabalıktan uzak yalnızca ailesi veya arkadaşlarıyla yat kiralamasıdır. Bu yatın sadece kendilerinin özel kullanımına ayrıldığı anlamına gelir. Yat kiralama esnasında farklı gruplardan insanlar bulunmaz. Sadece size özel olarak tur düzenlenir.

Türkiye’de yat kiralama şirketi olan Prestige Lux Tour, küçük özel yatlardan büyük gruplarıda barındırabilen daha geniş megayatlara kadar bir çok yat seçeneği sunmaktadır.

Motoryatlar, guletler, katamaran ve gezi teknelerine kadar bir çok yat seçeneği ile sizlere hizmet vermektedir. Yatlar güneşlenme güverteleri, dinlenme alanları, yemek alanları ve eğlence sistemleri gibi çeşitli olanaklarla donatılmış olup, çeşitli aktiviteler için uygundur.

Ödeme Seçenekleri

Ön Rezervasyon için toplam tutarın %40’ı ön ödeme olarak yapılır. Ödeme yapıldıktan sonra rezervasyonunuz kesinleşir.

Kalan %60’lık bakiyenin tura çıkmadan önce Prestige Lux Tour mürettebatına nakit olarak ödenmesi gerekmektedir.

Ödemeleri banka havalesi veya nakit olarak kabul ediyoruz. Diğer ödeme yöntemleri için Prestige Lux Tour temsilcinizle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Kiralamaya Dahil Hizmetler

Yatınızı Prestige Lux Tour ile organize ederken aşağıdaki hizmetler dahildir:

 • Kaptan
 • Mürettebat
 • Marina Çıkış Ücretleri
 • Yakıt (Günübirlik turlarda)
 • Sınırsız Alkolsüz İçecek (Tura göre değişir)

Prestige Lux Tour, kiralama süreniz boyunca size konsiyerj hizmeti sunmaktan mutluluk duyar, yerel uzmanlarımız size bölgedeki en iyi noktalar hakkında tavsiyelerde bulunacak ve tercihlerinize göre sizin için rezervasyon yapacaktır.

Bunun yanı sıra Prestige Lux Tour, tercihlerinizi her zaman dikkate almakta, görüşlerinize ve yemek zevkinize büyük önem vermektedir. İsteklerinize göre değişiklik ve ayarlamalar yapma esnekliğine sahibiz.

Antalya ve Kemer yat kiralamalarında yemek, limitsiz alkollü ve alkolsüz içecekler mevcuttur.

Özel yat kiralama yemek menü listesi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Neden Yat Kiralama?

 1. Yat kiralama size ve sevdiklerinize mahremiyet sağlar.
 2. Eşsiz bir hizmet anlayışı ve profesyonel bir ekip.
 3. Dünyayı keşfetmek için çeşitli yat seçenekleri.
 4. Huzurlu ve dinlendirici bir atmosfer ile yoğun şehir hayatından kaçış sunar.
 5. Doğum günü, yıl dönümü ya da kurumsal organizasyonlar için fark yaratın.
 6. Saatlik, yarım gün, tam gün veya konaklamalı mavi turlar için kiralama seçenekleriyle uygun ve rekabetçi fiyatlar.

Payment Options

For Pre-Reservation, 40% of the total amount is made as a prepayment. Your reservation is finalized after payment.

The remaining 60% balance must be paid in cash to the Prestige Lux crew member before boarding the yacht.

We accept payments by bank transfer or cash. Do not hesitate to contact your Prestige Lux representative for other payment methods.

Included In The Rental

When booking your yacht with Prestige Lux, the following services are included:

 • Skipper
 • Crew
 • Fuel
 • Marina Departure Fees
 • Unlimited Soft Drinks (depending on tour)

Prestige Lux Tour is happy to offer you the concierge service during your rental period, our local experts will advise you on the best spots in the area and book for you based on your preferences.

In addition to that, Prestige Lux Tour always takes your preferences into consideration and attaches high importance on your opinions and food taste. We are flexible to make changes and adjustments according to your wishes.

Meals and unlimited alcoholic and non-alcoholic beverages are available for yacht charters in Antalya and Kemer.

Please do not hesitate to contact us for the private boat rental food menu list.

What is a Private Cruise?

Private cruises in Turkey refer to yacht rental services that allow individuals or groups to rent a yacht for exclusive use. This means that the yacht and its facilities are solely reserved for the use of the renters and their guests.

Yacht charter company Prestige Lux Tour in Turkey offer a range of yachts, from small, intimate vessels to larger, more spacious yachts that can accommodate larger groups.

The yachts come equipped with various amenities such as sun decks, lounging areas, dining areas, and entertainment systems, making them suitable for a variety of activities.

Why Yacht Charter?

 1. Yacht charter provides privacy for you and your loved ones.
 2. A unique service concept and a professional team.
 3. Various yacht options to explore the world.
 4. Offers an escape from the busy city life, with a peaceful and relaxing atmosphere.
 5. Make a difference for birthday, anniversary or corporate organizations.
 6. Affordable and competitive prices, with rental options available for both half-day and full-day trips