İstanbul’a şık bir şekilde seyahat etmek istiyorsanız, İstanbul özel jet kiralamayı düşünün. Bu uçaklar, varış noktanıza ulaşmanın en hızlı yoludur. Bu jetler, Türkiye’nin kalbine uçmak ve birçok simge yapıyı gezmek için mükemmel bir yoldur. Ayrıca tarihi sokaklarını gözlemleyerek şehrin eşsiz tarihi hakkında fikir edinebilirsiniz.

Özel Jet Kiralama İstanbul

Özel jet kiralama İstanbul, İstanbul ve diğer uluslararası destinasyonlar arasında seyahat için mükemmel bir seçimdir. İstanbul, her biri çok çeşitli uçaklara sahip iki büyük uluslararası havalimanına sahiptir. Bu havaalanları, ağır, orta ve hafif jetlerin yanı sıra turbo pervaneler ve helikopterleri barındırabilir. Bu havaalanları, değişen hava koşullarında her türlü uçağa hizmet verebilir. İstanbul özel jet hem turistler hem de iş seyahatinde olanlar için popülerdir. Bu şehir, dünyanın en güzel mimarilerinden bazılarına ve aynı zamanda dünyanın en lüks alışveriş bölgelerinden bazılarına sahiptir.

İstanbul Özel Jet Kiralama  

İstanbul özel jet kiralama ile seyahat etmek, lüksü rahat bir şekilde yaşamanın mükemmel bir yoludur. İstanbul Havalimanı da dahil olmak üzere birçok yer, dünyanın çeşitli yerlerinden İstanbul’a özel jet uçuşları sunmaktadır. Bu jetler, Orta Doğu’daki iç hatlara seyahat edebilir ve birinci sınıf lüks ve hizmet sağlayabilir. İstanbul özel jetlerinde genellikle birkaç dil konuşan profesyonel bir ekip görev yapar.

 • İstanbul özel jet uçuşu için uçak seçimi, konfor seviyenize, yolcu sayısına ve taşımanız gereken bagaja bağlı olacaktır.
 • Neyse ki İstanbul havalimanlarının çoğu, süper hafif jetler ve orta boy uçaklar da dahil olmak üzere çok çeşitli jet kiralama hizmetini barındırabilir.
 • İstanbul, Türkiye için kültürel ve finansal bir merkezdir ve Avrupa ile Asya’yı ayıran İstanbul Boğazı ile sınırlanmıştır.
 • Londra’dan İstanbul’a özel jet seyahati çok uygun olabilir.
 • İki şehir arasındaki mesafe sadece 281,8 kara milidir.
 • Fiyatlar uçak tipine ve yolcu sayısına göre değişiklik gösterecektir.

İstanbul Özel Jet Kiralama Fiyatları  

Bir iş gezisi veya eğlence gezisi için özel bir İstanbul jeti arıyorsanız, size kiralık uçak sağlayabilecek saygın bir şirket bulmalısınız. Özel bir jet rezervasyonu yaparken, seyahatinizin maliyetinin, yolcu sayısı, ihtiyacınız olan uçak tipi ve menzil dahil olmak üzere çeşitli faktörlere bağlı olduğunu unutmayın.

Özel Jet İstanbul  

İstanbul özel jetle seyahat etmek, bu büyüleyici şehri görmenin ideal bir yoludur. Bu seçeneği düşünmeniz için birkaç neden var. Birincisi, İstanbul’a lüks içinde seyahat edebilir ve mümkün olan en konforlu uçuşu elde edebilirsiniz. İkinci olarak, İstanbul özel jeti, tam nitelikli mürettebat ve deneyimli pilotlarla donatılmıştır.

 • Üçüncüsü, özel jet İstanbul uçuşlarının ayrıcalıklı avantajları vardır.
 • Havalimanında uzun kuyruklarla uğraşmak zorunda kalmayacaksınız.
 • Hızlı bir şekilde uçağa binebilecek ve salonda dinlenebileceksiniz.
 • Yol arkadaşlarınızı da seçebilirsiniz.
 • Rahatsız bir yabancıyla oturmaya gerek yok; tüm uçuşu tamamen mahremiyet içinde geçirebilirsiniz.

Ankara İstanbul Özel Jet  

Ankara İstanbul özel jetiyle seyahat etmek, İstanbul’u lüks bir şekilde deneyimlemenin harika bir yoludur. İster ABD’den ister Avrupa’dan uçuyor olun, özel bir İstanbul jeti size kendinizi dünyanın zirvesindeymiş gibi hissetme fırsatı verecektir. İstanbul havalimanlarının çoğunda kiralık özel jetler mevcuttur, bu da onları özel seyahat için harika bir seçenek haline getirir. İstanbul’da özel jetle seyahat edenler, VIP asistanlığı, birinci sınıf konfor ve güvenlikten hızlı geçişin keyfini çıkarabilirler. Toplu taşıma alternatifine ihtiyaç duyan veya trafikte sıkışan yolcular için limuzin transferleri de mevcuttur.

Özel Jetle İstanbul New York  

İstanbul, İstanbul özel jetler için popüler bir destinasyondur ve bunun birkaç nedeni vardır. Şehrin kozmopolit kültürü çeşitlidir ve Avrupa ile Asya arasındaki geçit konumundadır. Şehrin ekonomisi turizme dayalıdır ve Türkiye’nin GSYİH’sının dörtte birinden fazlasını oluşturmaktadır.

 • İstanbul üç büyük havalimanına ev sahipliği yapmaktadır.
 • Şehrin ana merkezi olan Atatürk Havalimanı, şehir merkezinden yaklaşık 40 km (16 mil) uzaklıktadır.
 • 2018’in sonlarında açılan yeni bir havaalanı da var.
 • Bu yeni terminal, ziyaretçilere yeni bir konfor ve lüks düzeyi sunan, son teknoloji olanaklara ve modern yeniliklere sahiptir.

Özel Jet İstanbul’dan Bodrum’a  

Hızlı bir şekilde Bodrum’a gitmek istiyorsanız, özel jet İstanbul’dan Bodrum’a mükemmel bir seçenektir. Yılın zamanına bağlı olarak Bodrum’a üç saat veya daha kısa sürede uçabilirsiniz. Özel jetler, ticari uçuşlara göre çeşitli avantajlar sunar. Sadece zamandan ve paradan tasarruf etmekle kalmaz, aynı zamanda lüks ve konfor içinde uçarsınız. Uçak terminalinden öncelikli biniş, VIP yardımı ve ücretsiz servis hizmetleri alacaksınız. Ayrıca, kalabalıklar veya havaalanı güvenlik hatları konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak. Bodrum Havalimanı Türkiye, Avrupa ve Orta Doğu’da elverişli bir konumdadır. İstanbul’a özel bir jetle uçtuğunuzda Bodrum’a ulaşmak kolaydır.

İstanbul’da Özel Jet  

 • İster iş ister tatil için seyahat ediyor olun, İstanbul’da özel jet, gitmek istediğiniz yere hızlı ve konforlu bir şekilde varmanın uygun bir yolunu sunar.
 • Birçok özel jet İstanbul operatörü, FAA sertifikalıdır ve sizi çok sayıda varış noktasına uçurabilir.
 • Ve havayollarının aksine, özel jetler muadillerine göre çok daha uzun menzile sahiptir.
 • Kalabalık bir grupla seyahat ediyorsanız, özel jet mükemmel bir seçimdir.

Sonraki Makale: Özel Uçak Kiralama

Vikipedi: İstanbul

Варианты оплаты

При предварительном бронировании в качестве предоплаты вносится 40% от общей стоимости проживания. Ваше бронирование будет окончательно оформлено после оплаты.

Оставшиеся 60% необходимо внести наличными члену экипажа Prestige Lux перед посадкой на яхту.

Мы принимаем платежи банковским переводом или наличными. Не стесняйтесь обращаться к вашему представителю Prestige Lux за другими способами оплаты.

Включено В Стоимость Аренды

При бронировании вашей яхты в Prestige Lux в стоимость включены следующие услуги:

 • Шкипер
 • Экипаж
 • Топливо
 • Плата за отправление с пристани для яхт
 • Неограниченное количество безалкогольных напитков (в зависимости от вашего предпочтения)

Prestige Lux Tour рад предложить вам услуги консьержа на время вашей аренды, наши местные эксперты посоветуют вам лучшие места в этом районе и забронируют для вас номер в соответствии с вашими предпочтениями.

Кроме того, Prestige Lux Tour всегда учитывает ваши предпочтения и придает большое значение вашему мнению и вкусу блюд. Мы гибко подходим к внесению изменений и корректировок в соответствии с вашими пожеланиями.

При аренде яхт в Анталии и Кемере предоставляется питание и неограниченное количество алкогольных и безалкогольных напитков.

Пожалуйста, не стесняйтесь обращаться к нам за списком блюд, которые можно взять напрокат на частной лодке.

Почему именно аренда яхты?

 1. Аренда яхты обеспечивает конфиденциальность для вас и ваших близких.
 2. Уникальная концепция обслуживания и профессиональная команда.
 3. Различные варианты яхт для знакомства с миром.
 4. Предлагает отдохнуть от шумной городской жизни в спокойной и расслабляющей атмосфере.
 5. Внесите разнообразие в празднование дня рождения, годовщины или корпоративных мероприятий.
 6. Доступные и конкурентоспособные цены, при этом доступны варианты аренды как для поездок на полдня, так и на целый день.

Что такое частный круиз?

Частные круизы в Турции относятся к услугам по прокату яхт, которые позволяют отдельным лицам или группам арендовать яхту для эксклюзивного использования. Это означает, что яхта и ее удобства предназначены исключительно для использования арендаторами и их гостями.

Компания по чартеру яхт Prestige Lux Tour в Турции предлагает широкий выбор яхт, от небольших уютных судов до более крупных и просторных яхт, способных вместить большие группы.

Яхты оснащены различными удобствами, такими как солнечные палубы, зоны отдыха, обеденные зоны и развлекательные системы, что делает их подходящими для самых разных видов деятельности.

Özel Yat Kiralama Nedir?

Misafirlerimizin kalabalıktan uzak yalnızca ailesi veya arkadaşlarıyla yat kiralamasıdır. Bu yatın sadece kendilerinin özel kullanımına ayrıldığı anlamına gelir. Yat kiralama esnasında farklı gruplardan insanlar bulunmaz. Sadece size özel olarak tur düzenlenir.

Türkiye’de yat kiralama şirketi olan Prestige Lux Tour, küçük özel yatlardan büyük gruplarıda barındırabilen daha geniş megayatlara kadar bir çok yat seçeneği sunmaktadır.

Motoryatlar, guletler, katamaran ve gezi teknelerine kadar bir çok yat seçeneği ile sizlere hizmet vermektedir. Yatlar güneşlenme güverteleri, dinlenme alanları, yemek alanları ve eğlence sistemleri gibi çeşitli olanaklarla donatılmış olup, çeşitli aktiviteler için uygundur.

Ödeme Seçenekleri

Ön Rezervasyon için toplam tutarın %40’ı ön ödeme olarak yapılır. Ödeme yapıldıktan sonra rezervasyonunuz kesinleşir.

Kalan %60’lık bakiyenin tura çıkmadan önce Prestige Lux Tour mürettebatına nakit olarak ödenmesi gerekmektedir.

Ödemeleri banka havalesi veya nakit olarak kabul ediyoruz. Diğer ödeme yöntemleri için Prestige Lux Tour temsilcinizle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Kiralamaya Dahil Hizmetler

Yatınızı Prestige Lux Tour ile organize ederken aşağıdaki hizmetler dahildir:

 • Kaptan
 • Mürettebat
 • Marina Çıkış Ücretleri
 • Yakıt (Günübirlik turlarda)
 • Sınırsız Alkolsüz İçecek (Tura göre değişir)

Prestige Lux Tour, kiralama süreniz boyunca size konsiyerj hizmeti sunmaktan mutluluk duyar, yerel uzmanlarımız size bölgedeki en iyi noktalar hakkında tavsiyelerde bulunacak ve tercihlerinize göre sizin için rezervasyon yapacaktır.

Bunun yanı sıra Prestige Lux Tour, tercihlerinizi her zaman dikkate almakta, görüşlerinize ve yemek zevkinize büyük önem vermektedir. İsteklerinize göre değişiklik ve ayarlamalar yapma esnekliğine sahibiz.

Antalya ve Kemer yat kiralamalarında yemek, limitsiz alkollü ve alkolsüz içecekler mevcuttur.

Özel yat kiralama yemek menü listesi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Neden Yat Kiralama?

 1. Yat kiralama size ve sevdiklerinize mahremiyet sağlar.
 2. Eşsiz bir hizmet anlayışı ve profesyonel bir ekip.
 3. Dünyayı keşfetmek için çeşitli yat seçenekleri.
 4. Huzurlu ve dinlendirici bir atmosfer ile yoğun şehir hayatından kaçış sunar.
 5. Doğum günü, yıl dönümü ya da kurumsal organizasyonlar için fark yaratın.
 6. Saatlik, yarım gün, tam gün veya konaklamalı mavi turlar için kiralama seçenekleriyle uygun ve rekabetçi fiyatlar.

Payment Options

For Pre-Reservation, 40% of the total amount is made as a prepayment. Your reservation is finalized after payment.

The remaining 60% balance must be paid in cash to the Prestige Lux crew member before boarding the yacht.

We accept payments by bank transfer or cash. Do not hesitate to contact your Prestige Lux representative for other payment methods.

Included In The Rental

When booking your yacht with Prestige Lux, the following services are included:

 • Skipper
 • Crew
 • Fuel
 • Marina Departure Fees
 • Unlimited Soft Drinks (depending on tour)

Prestige Lux Tour is happy to offer you the concierge service during your rental period, our local experts will advise you on the best spots in the area and book for you based on your preferences.

In addition to that, Prestige Lux Tour always takes your preferences into consideration and attaches high importance on your opinions and food taste. We are flexible to make changes and adjustments according to your wishes.

Meals and unlimited alcoholic and non-alcoholic beverages are available for yacht charters in Antalya and Kemer.

Please do not hesitate to contact us for the private boat rental food menu list.

What is a Private Cruise?

Private cruises in Turkey refer to yacht rental services that allow individuals or groups to rent a yacht for exclusive use. This means that the yacht and its facilities are solely reserved for the use of the renters and their guests.

Yacht charter company Prestige Lux Tour in Turkey offer a range of yachts, from small, intimate vessels to larger, more spacious yachts that can accommodate larger groups.

The yachts come equipped with various amenities such as sun decks, lounging areas, dining areas, and entertainment systems, making them suitable for a variety of activities.

Why Yacht Charter?

 1. Yacht charter provides privacy for you and your loved ones.
 2. A unique service concept and a professional team.
 3. Various yacht options to explore the world.
 4. Offers an escape from the busy city life, with a peaceful and relaxing atmosphere.
 5. Make a difference for birthday, anniversary or corporate organizations.
 6. Affordable and competitive prices, with rental options available for both half-day and full-day trips