woman on a yacht

Hakkımızda

Lüks ve Özgür Tatilin Tadını
Prestige Lux Tour ile Yaşayın!

Mavinin gök ve yer arasındaki yolcuğuna değer katan bir hikayemiz var.

Mavi denizlerde özgürce rüzgarın tenimizi okşadığı güneşli yaz günlerini kalite ve tecrübeyle yaşatacak olan Prestige Lux Tour ailesi olarak sektöre ilk adımımızı 2017’de attık.

Denizcilik sektöründe edindiğimiz tecrübenin ışığında tüm yat ve teknelerimizi konforlu bir yolculuk için modern tarzda tasarlayarak, müşterilerimizin gönül rahatlığıyla tercih edecekleri bir firma olmak için kolları sıvadık. Hizmet verdiğimiz her limanda Prestige Lux Tour ailesine ait tekne ve yatlarımızın bakım ve onarımlarını periyodik olarak düzenliyor, alanında uzmanlaşan ekip arkadaşlarımızla profesyonel hizmet sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Hizmet verdiği her alanda kalitesini yükselten bir anlayışla çalışmalarını sürdüren Prestige Lux Tour genişleyen lüks hizmet kategorisinde yeni başlangıçlara imza atmaya devam edecek.

Kurulduğumuz ilk günden beri değişmeyen ilkemizle hareket ediyor, her müşterimizin bu özel hikayede unutulmaz anılarıyla yer alması için en iyisini düşünüyoruz.

Mavinin birleştiği yerde hep birlikte olmak dileğiyle…

Vizyonumuz

Uluslararası platformda tanınan, dünya standartlarında, çağdaş yenilikleri takip eden ve yeniliklere öncülük eden, diğer yat kiralama kuruluşları tarafından örnek alınan profesyonel bir yat kirama kurumu olmaktır.

Aynı zamanda turlarımızda misafir ettiğimiz tüm yerli ve yabancı misafirlerimizi uzman ekip arkadaşlarımızın çözümcü bakış açısıyla uyguladıkları en iyi hizmet anlayışıyla karşılamaktır.

Misyonumuz

Toplumun her kesiminden yerli ve yabancı misafirlerimize bulunduğumuz sektörde diğer firmalar ile aramızdaki farkı hissettirmek. Hizmet verdiğimiz her yeni hikayede unutulmaz anıların birikmesine aracı olmak.

Her ekonomik bütçeye uygun tasarlanan hizmet yapısıyla her zaman en kaliteli hizmeti sunmak ve araştırmalar gerçekleştirmek. Müşterilerimizin bizlerle geçirdikleri zaman diliminde onlara bekledikleri hizmetten daha fazlasını sunmak.

Değerlerimiz

• Sektördeki yenilikleri takip etmek.
• Takım ruhuna sahip bir çalışma ortamı.
• İnsana değer veren bir yaklaşım.
• Sürdürülebilir bir anlayışla daima yenilenen bir hizmet yapısı.
• Güvenilir ve şeffaf.
• Hizmet verilen alanda yükselen memnuniyet.

0 +
Farklı Yat Seçeneği
0 %
Müşteri Memnuniyet Oranı
0 +
Gerçekleştirilen Tur
0 +
Mutlu Misafir

Mavi Denizlerde Rüzgar Teninizi Okşarken Size
En İyi Hizmeti Prestige Lux Tour Sunar.

Cancellation Policy

Cancellation Policy

Payment

For Pre-Reservation, 40% of the total amount is made as a prepayment. Your reservation is finalized after payment.

The remaining 60% balance must be paid in cash to the Prestige Lux crew member before boarding the yacht.

We accept payments by bank transfer or cash. Do not hesitate to contact your Prestige Lux representative for other payment methods.

Included In The Rental

When booking your yacht with Prestige Lux, the following services are included:

  • Skipper
  • Crew
  • Fuel
  • Marina Departure Fees
  • Unlimited Soft Drinks (depending on tour)

Prestige Lux Tour is happy to offer you the concierge service during your rental period, our local experts will advise you on the best spots in the area and book for you based on your preferences.

In addition to that, Prestige Lux Tour always takes your preferences into consideration and attaches high importance on your opinions and food taste. We are flexible to make changes and adjustments according to your wishes.

Please do not hesitate to contact us for the private boat rental food menu list.