Sıcak yaz aylarında Günübirlik yat turu ne kadar da iyi giderdi, değil mi? Ege veya Akdeniz’e indiğiniz zaman denizin keyfini çıkarmanın yanı sıra birbirinden eşsiz koyların güzelliklerinde kaybolmak gibisi yoktur.

Güne keyifli başlamak için veya günü harika bitirmek için yat turu etkinliklerimizi denemenizi tavsiye ederiz. Günübirlik yat turları sizin için kısa bir aktivite olarak geliyorsa, konaklamalı yat turları mızın var olduğunu gönül rahatlığıyla söylemek isteriz.

Günübirlik Tekne Turları

Günübirlik tekne turları için tur programlarımıza da göz atmak isterseniz eğer, size bu konuda ufak bilgiler verelim. Günübirlik tur programlarımız sabah ve sunset olarak ikiye ayrılır.

 • Sabah programı sabah saat 10’da Antalya Marina’dan başlar.
 • Lara Şelalesi’ne süzülüp ufak bir fotoğraf molası verdikten sonra Sıçan Adası’na doğru yolculuk devam eder.
 • Ada’da yaklaşık 1 saat yüzme arası verildikten sonra harika bir öğle yemeyi sizleri bekliyor olacak.
 • Öğleden sonra saat 3’ten sonra da Marina’ya dönüş yaparak tur biter.

Sunset programı ise akşam 4’te başlar. Marina’dan kalkan yat, Sıçan Adası ve Çaltıcak’a doğru denizde süzülmeye başlar. Hoş bir akşam yemeğinin ardından akşam 8.30 gibi tur Marina’da son bulur.

Tur sırasında yenen yemekler paket içerisinde bulunur, ekstra ücret talep etmeyiz. Günübirlik yat turlarının yanı sıra birkaç gecelik konaklama turları ile birçok yere uğrayabilir, daha fazla yerler keşfedebilirsiniz.

Günübirlik Yat Kiralama

Günübirlik yat kiralama için size sunduğumuz yatlarda aradığınız her şeyi fazlasıyla bulabilirsiniz. Günübirlik turlarda kapasitesi 12 kişiye kadar çıkabilen yatlarda harika vakit geçirebilirsiniz. Kalabalık gruplarla, çıkacağınız turun ne kadar eğlenceli olabileceğini hayal edin.

Günübirlik Özel Yat Kiralama

 • Uzunlukları 30 metreye kadar çıkan günübirlik özel yat kiralama ile denizin, güneşin, havanın ve rüzgarın keyfini çıkardığınızı hissedin.
 • Buralara kadar gelmişken, kendinizi böyle bir yatla ödüllendirmenizi tavsiye ederiz.
 • Ayrı ayrı gündüz ve akşam turlarına çıkabileceğiniz gibi, yatları gün boyu da kiralayabilirsiniz.
 • Keyfiniz nasıl isterse, hizmetlerimizin de o şekilde olacağından hiç şüpheniz olmasın.

Günübirlik Yat Turları

Sadece Antalya ve Bodrumda değil, günübirlik yat turları ile farklı bölgeleri de keşfe çıkabilirsiniz. Fethiye ilçesine bağlı küçük bir köy olan Göçek’in güzelliklerini keşfetmeye hazırlıklı olun. Çünkü görecekleriniz karşısında fazlasıyla şaşırabilirsiniz. “Alt tarafı bir köy, biraz abartmıyor musunuz?” dediğinizi duyar gibiyiz. Fakat çıkacağınız yat turundan sonra bizim ne kadar haklı olduğumuzu göreceğinize eminiz. Son yıllarda oldukça popülerleşen Göcek’in sessiz, sakin ve el değmemiş koylarına doğru rotanızı çevirebilirsiniz. Mavi ve yeşilin pek çok tonunun bir arada bulunduğu bu koyları başka yerde bulamazsınız.

Günübirlik Tekne ve Yat Kiralama

 • Günübirlik tekne ve yat kiralama ile sadece denizde süzülmek ve yüzmekle yetinmeyin.
 • Dalış tüplerinizi hazırlayın, denizin derinliklerine gidiyoruz.
 • Denizin üstü bu kadar harikayken, içinin güzelliklerini bir düşünün.
 • Düşünmekle kalmayın! Dalış yaparak, bütün bu güzelliklerin keyfini çıkartın.

Günübirlik Tekne Kiralama

Tekne ve yat ile yapabileceklerinizin sınırlı olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Sadece yat turu yapmak yerine, ufak tefek ya da büyük etkinlikler için de günübirlik tekne kiralama işlemi yapabilirsiniz. Siz eğlencenize bakarken, kaptan da yatı maviliklerin üzerinde sürsün.

Düğünden nişana, doğum gününden iş yemeklerine kadar aklınıza gelip gelemeyecek birçok etkinlik için yat veya tekne kiralayabilirsiniz.

Günübirlik Lüks Yat kiralama

 • Günübirlik Lüks yat kiralama ile bir şehirden başlayıp kıyı boyu bütün şehirleri turlayabilir ya da herhangi bir limana demir atıp güneşin ve denizin keyfini çıkartabilirsiniz.
 • Daha önce de belirttiğimiz gibi, denizin derinliklerine doğru dalış yapabilirsiniz.
 • İş toplantılarınıza hareket katmak isterseniz yat kiralaya bileceğinizi de aklınızın bir köşesine yazabilirsiniz.
 • Yat veya tekne fikri ile müşterilerinizin dikkatini nasıl da olumlu anlamda çekebileceğinizi bir düşünün.

Günübirlik Yat Kiralama Fiyatları

Günübirlik yat kiralama fiyatları yatın lükslük derecesine, büyüklüğüne ve yapacağınız etkinliğe ya da gitmek istediğiniz yere göre değişim göstermektedir.

 • Ufak bir aile, kalabalık bir gruba göre daha uygun fiyatlarda tekne kiralayabilir.
 • Sadece Antalya kıyılarında turlamakta, uzak koylara gitmeye göre oldukça uygun fiyatlardadır.
 • Düğün, nişan, doğum günü etkinlikleri iş ve toplantı yemekleri ile karşılaştırıldığı zaman biraz daha maliyetlidir.

Görüldüğü üzere fiyatlar herhangi bir duruma göre değişiklik göstermektedir. Kira ücretleri, turlar, etkinlikler hakkında daha detaylı bilgi edinmek ve rezervasyonlar için bizimle kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz. 7/24 istediğiniz vakitte bize ulaşabilir ve aklınıza takılan her şeyi sorabilirsiniz.

Konu ile alakalı diğer sayfamızı da ziyaret etmenizi öneririz: Göcek Yat Kiralama

Kaynak: https://tr.wikipedia.org/wiki/Tekne

Kira ücretleri, turlar, etkinlikler hakkında daha detaylı bilgi edinmek ve rezervasyonlar için bizimle kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz. 7/24 istediğiniz vakitte bize ulaşabilir ve aklınıza takılan her şeyi sorabilirsiniz. 

Günübirlik tekne yat kiral­ama fiyatları yatın lükslük derecesine, büyüklüğüne ve yapacağınız etkinliğe ya da gitmek istediğiniz yere göre değişim göstermektedir.

Uzunlukları 80 metreye kadar çıkan lüks bir yat ile denizin, güneşin, havanın ve rüzgârın keyfini çıkardığınızı hissedin.

Tekne ve yat ile yapabileceklerinizin sınırlı olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Düğünden nişana, doğum gününden iş yemeklerine kadar aklınıza gelip gelemeyecek birçok etkinlik için yat veya tekne kiralayabilirsiniz.

Cancellation Policy

Cancellation Policy

Payment

For Pre-Reservation, 40% of the total amount is made as a prepayment. Your reservation is finalized after payment.

The remaining 60% balance must be paid in cash to the Prestige Lux crew member before boarding the yacht.

We accept payments by bank transfer or cash. Do not hesitate to contact your Prestige Lux representative for other payment methods.

Included In The Rental

When booking your yacht with Prestige Lux, the following services are included:

 • Skipper
 • Crew
 • Fuel
 • Marina Departure Fees
 • Unlimited Soft Drinks (depending on tour)

Prestige Lux Tour is happy to offer you the concierge service during your rental period, our local experts will advise you on the best spots in the area and book for you based on your preferences.

In addition to that, Prestige Lux Tour always takes your preferences into consideration and attaches high importance on your opinions and food taste. We are flexible to make changes and adjustments according to your wishes.

Please do not hesitate to contact us for the private boat rental food menu list.