Antalya, Turkey

M04 – A101 – Azimut 98 Leonardo

12 4 4 30m2
0 (No Review)
Antalya, Turkey

M06 – A102

35 6 6 26m2
0 (No Review)
Antalya, Turkey

M03 – A103 – Princess 61

12 3 3 21m2
0 (No Review)
Antalya, Turkey

M03 – A110

12 3 3 17m2
0 (No Review)
Antalya, Turkey

M02 – A111

12 2 2 16m2
0 (No Review)
Bodrum, Turkey

G06 – B102

12 6 6 27m2
0 (No Review)
Kemer, Turkey

M02 – K102

12 2 2 16m2
0 (No Review)
Kemer, Turkey

M02 – K103

12 2 2 14m2
0 (No Review)
Kemer, Turkey

M03 – K101 – Azimut 46

12 3 2 15m2
0 (No Review)
Bodrum, Turkey

G05 – B103

10 5 5 35m2
0 (No Review)
Bodrum, Turkey

G05 – B101

10 5 5 34m2
0 (No Review)
Fethiye, Turkey

G06 – F103

12 6 6 24m2
0 (No Review)
Fethiye, Turkey

K04 – F101 – Bali Katamaran

8 4 4 12m2
0 (No Review)
Göcek Fethiye, Turkey

G04 – F102

8 4 4 26m2
0 (No Review)

Sıcak yaz aylarında Günübirlik yat turu ne kadar da iyi giderdi, değil mi? Ege veya Akdeniz’e indiğiniz zaman denizin keyfini çıkarmanın yanı sıra birbirinden eşsiz koyların güzelliklerinde kaybolmak gibisi yoktur.

 • Güne keyifli başlamak için veya günü harika bitirmek için yat turu etkinliklerimizi denemenizi tavsiye ederiz.
 • Günübirlik yat turu sizin için kısa bir aktivite olarak geliyorsa, konaklamalı yat turları mızın var olduğunu gönül rahatlığıyla söylemek isteriz.

Günübirlik Yat Turları

Günübirlik yat turları için tur programlarımıza da göz atmak isterseniz eğer, size bu konuda ufak bilgiler verelim. Günübirlik yat turu programlarımız sabah ve sunset olarak ikiye ayrılır.

 • Sabah programı sabah saat 10’da Antalya Marina’dan başlar.
 • Lara Şelalesi’ne süzülüp ufak bir fotoğraf molası verdikten sonra Sıçan Adası’na doğru yolculuk devam eder.
 • Ada’da yaklaşık 1 saat yüzme arası verildikten sonra harika bir öğle yemeyi sizleri bekliyor olacak.
 • Öğleden sonra saat 3’ten sonra da Marina’ya dönüş yaparak tur biter.

Sunset programı ise akşam 4’te başlar. Marina’dan kalkan yat, Sıçan Adası ve Çaltıcak’a doğru denizde süzülmeye başlar. Hoş bir akşam yemeğinin ardından akşam 8.30 gibi tur Marina’da son bulur. Tur sırasında yenen yemekler paket içerisinde bulunur, ekstra ücret talep etmeyiz. Günübirlik yat turu yanı sıra birkaç gecelik konaklama turları ile birçok yere uğrayabilir, daha fazla yerler keşfedebilirsiniz.

Günlük Yat Turu

Günlük yat turu için size sunduğumuz yatlarda aradığınız her şeyi fazlasıyla bulabilirsiniz. Günübirlik yat turunda kapasitesi 12 kişiye kadar çıkabilen yatlarda harika vakit geçirebilirsiniz. Kalabalık gruplarla, çıkacağınız turun ne kadar eğlenceli olabileceğini hayal edin.

Günübirlik Özel Yat Turu

 • Uzunlukları 30 metreye kadar çıkan günübirlik özel yat turu ile denizin, güneşin, havanın ve rüzgarın keyfini çıkardığınızı hissedin.
 • Buralara kadar gelmişken, kendinizi böyle bir yatla ödüllendirmenizi tavsiye ederiz.
 • Ayrı ayrı gündüz ve akşam turlarına çıkabileceğiniz gibi, yatları gün boyu da kiralayabilirsiniz.
 • Keyfiniz nasıl isterse, hizmetlerimizin de o şekilde olacağından hiç şüpheniz olmasın.

Yat Turları Günübirlik

Sadece Antalya ve Bodrumda değil, yat turları günübirlik ile farklı bölgeleri de keşfe çıkabilirsiniz. Fethiye ilçesine bağlı küçük bir köy olan Göçek’in güzelliklerini keşfetmeye hazırlıklı olun. Çünkü görecekleriniz karşısında fazlasıyla şaşırabilirsiniz. “Alt tarafı bir köy, biraz abartmıyor musunuz?” dediğinizi duyar gibiyiz. Fakat çıkacağınız günübirlik yat turundan sonra bizim ne kadar haklı olduğumuzu göreceğinize eminiz. Son yıllarda oldukça popülerleşen Göcek’in sessiz, sakin ve el değmemiş koylarına doğru rotanızı çevirebilirsiniz. Mavi ve yeşilin pek çok tonunun bir arada bulunduğu bu koyları başka yerde bulamazsınız.

Günübirlik Tekne ve Yat Turları

 • Günübirlik tekne ve yat turları ile sadece denizde süzülmek ve yüzmekle yetinmeyin.
 • Dalış tüplerinizi hazırlayın, denizin derinliklerine gidiyoruz.
 • Denizin üstü bu kadar harikayken, içinin güzelliklerini bir düşünün.
 • Düşünmekle kalmayın! Dalış yaparak, bütün bu güzelliklerin keyfini çıkartın.

Günübirlik Vip Yat Turu 

Tekne ve yat ile yapabileceklerinizin sınırlı olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Sadece günübirlik yat turu yapmak yerine, ufak tefek ya da büyük etkinlikler için de günübirlik vip yat turu işlemi yapabilirsiniz. Siz eğlencenize bakarken, kaptan da yatı maviliklerin üzerinde sürsün.

 • Düğünden nişana, doğum gününden iş yemeklerine kadar aklınıza gelip gelemeyecek birçok etkinlik için yat veya tekne kiralayabilirsiniz.

Günübirlik Lüks Yat Turu

 • Günübirlik Lüks yat turu ile bir şehirden başlayıp kıyı boyu bütün şehirleri turlayabilir ya da herhangi bir limana demir atıp güneşin ve denizin keyfini çıkartabilirsiniz.
 • Daha önce de belirttiğimiz gibi, denizin derinliklerine doğru dalış yapabilirsiniz.
 • İş toplantılarınıza hareket katmak isterseniz yat kiralaya bileceğinizi de aklınızın bir köşesine yazabilirsiniz.
 • Yat veya tekne fikri ile müşterilerinizin dikkatini nasıl da olumlu anlamda çekebileceğinizi bir düşünün.

Günübirlik Yat Turu Fiyatları

Günübirlik yat turu fiyatları yatın lükslük derecesine, büyüklüğüne ve yapacağınız etkinliğe ya da gitmek istediğiniz yere göre değişim göstermektedir.

 • Ufak bir aile, kalabalık bir gruba göre daha uygun fiyatlarda tekne kiralayabilir.
 • Sadece Antalya kıyılarında turlamakta, uzak koylara gitmeye göre oldukça uygun fiyatlardadır.
 • Düğün, nişan, doğum günü etkinlikleri iş ve toplantı yemekleri ile karşılaştırıldığı zaman biraz daha maliyetlidir.

Görüldüğü üzere fiyatlar herhangi bir duruma göre değişiklik göstermektedir. Kira ücretleri, turlar, etkinlikler hakkında daha detaylı bilgi edinmek ve rezervasyonlar için bizimle kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz. 7/24 istediğiniz vakitte bize ulaşabilir ve aklınıza takılan her şeyi sorabilirsiniz.

Konu ile alakalı diğer sayfamızı da ziyaret etmenizi öneririz: Göcek Yat Kiralama

Kaynak: https://tr.wikipedia.org/wiki/Tekne

Kira ücretleri, turlar, etkinlikler hakkında daha detaylı bilgi edinmek ve rezervasyonlar için bizimle kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz. 7/24 istediğiniz vakitte bize ulaşabilir ve aklınıza takılan her şeyi sorabilirsiniz. 

Günübirlik tekne yat kiral­ama fiyatları yatın lükslük derecesine, büyüklüğüne ve yapacağınız etkinliğe ya da gitmek istediğiniz yere göre değişim göstermektedir.

Uzunlukları 80 metreye kadar çıkan lüks bir yat ile denizin, güneşin, havanın ve rüzgârın keyfini çıkardığınızı hissedin.

Tekne ve yat ile yapabileceklerinizin sınırlı olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Düğünden nişana, doğum gününden iş yemeklerine kadar aklınıza gelip gelemeyecek birçok etkinlik için yat veya tekne kiralayabilirsiniz.

Варианты оплаты

При предварительном бронировании в качестве предоплаты вносится 40% от общей стоимости проживания. Ваше бронирование будет окончательно оформлено после оплаты.

Оставшиеся 60% необходимо внести наличными члену экипажа Prestige Lux перед посадкой на яхту.

Мы принимаем платежи банковским переводом или наличными. Не стесняйтесь обращаться к вашему представителю Prestige Lux за другими способами оплаты.

Включено В Стоимость Аренды

При бронировании вашей яхты в Prestige Lux в стоимость включены следующие услуги:

 • Шкипер
 • Экипаж
 • Топливо
 • Плата за отправление с пристани для яхт
 • Неограниченное количество безалкогольных напитков (в зависимости от вашего предпочтения)

Prestige Lux Tour рад предложить вам услуги консьержа на время вашей аренды, наши местные эксперты посоветуют вам лучшие места в этом районе и забронируют для вас номер в соответствии с вашими предпочтениями.

Кроме того, Prestige Lux Tour всегда учитывает ваши предпочтения и придает большое значение вашему мнению и вкусу блюд. Мы гибко подходим к внесению изменений и корректировок в соответствии с вашими пожеланиями.

При аренде яхт в Анталии и Кемере предоставляется питание и неограниченное количество алкогольных и безалкогольных напитков.

Пожалуйста, не стесняйтесь обращаться к нам за списком блюд, которые можно взять напрокат на частной лодке.

Почему именно аренда яхты?

 1. Аренда яхты обеспечивает конфиденциальность для вас и ваших близких.
 2. Уникальная концепция обслуживания и профессиональная команда.
 3. Различные варианты яхт для знакомства с миром.
 4. Предлагает отдохнуть от шумной городской жизни в спокойной и расслабляющей атмосфере.
 5. Внесите разнообразие в празднование дня рождения, годовщины или корпоративных мероприятий.
 6. Доступные и конкурентоспособные цены, при этом доступны варианты аренды как для поездок на полдня, так и на целый день.

Что такое частный круиз?

Частные круизы в Турции относятся к услугам по прокату яхт, которые позволяют отдельным лицам или группам арендовать яхту для эксклюзивного использования. Это означает, что яхта и ее удобства предназначены исключительно для использования арендаторами и их гостями.

Компания по чартеру яхт Prestige Lux Tour в Турции предлагает широкий выбор яхт, от небольших уютных судов до более крупных и просторных яхт, способных вместить большие группы.

Яхты оснащены различными удобствами, такими как солнечные палубы, зоны отдыха, обеденные зоны и развлекательные системы, что делает их подходящими для самых разных видов деятельности.

Özel Yat Kiralama Nedir?

Misafirlerimizin kalabalıktan uzak yalnızca ailesi veya arkadaşlarıyla yat kiralamasıdır. Bu yatın sadece kendilerinin özel kullanımına ayrıldığı anlamına gelir. Yat kiralama esnasında farklı gruplardan insanlar bulunmaz. Sadece size özel olarak tur düzenlenir.

Türkiye’de yat kiralama şirketi olan Prestige Lux Tour, küçük özel yatlardan büyük gruplarıda barındırabilen daha geniş megayatlara kadar bir çok yat seçeneği sunmaktadır.

Motoryatlar, guletler, katamaran ve gezi teknelerine kadar bir çok yat seçeneği ile sizlere hizmet vermektedir. Yatlar güneşlenme güverteleri, dinlenme alanları, yemek alanları ve eğlence sistemleri gibi çeşitli olanaklarla donatılmış olup, çeşitli aktiviteler için uygundur.

Ödeme Seçenekleri

Ön Rezervasyon için toplam tutarın %40’ı ön ödeme olarak yapılır. Ödeme yapıldıktan sonra rezervasyonunuz kesinleşir.

Kalan %60’lık bakiyenin tura çıkmadan önce Prestige Lux Tour mürettebatına nakit olarak ödenmesi gerekmektedir.

Ödemeleri banka havalesi veya nakit olarak kabul ediyoruz. Diğer ödeme yöntemleri için Prestige Lux Tour temsilcinizle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Kiralamaya Dahil Hizmetler

Yatınızı Prestige Lux Tour ile organize ederken aşağıdaki hizmetler dahildir:

 • Kaptan
 • Mürettebat
 • Marina Çıkış Ücretleri
 • Yakıt (Günübirlik turlarda)
 • Sınırsız Alkolsüz İçecek (Tura göre değişir)

Prestige Lux Tour, kiralama süreniz boyunca size konsiyerj hizmeti sunmaktan mutluluk duyar, yerel uzmanlarımız size bölgedeki en iyi noktalar hakkında tavsiyelerde bulunacak ve tercihlerinize göre sizin için rezervasyon yapacaktır.

Bunun yanı sıra Prestige Lux Tour, tercihlerinizi her zaman dikkate almakta, görüşlerinize ve yemek zevkinize büyük önem vermektedir. İsteklerinize göre değişiklik ve ayarlamalar yapma esnekliğine sahibiz.

Antalya ve Kemer yat kiralamalarında yemek, limitsiz alkollü ve alkolsüz içecekler mevcuttur.

Özel yat kiralama yemek menü listesi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Neden Yat Kiralama?

 1. Yat kiralama size ve sevdiklerinize mahremiyet sağlar.
 2. Eşsiz bir hizmet anlayışı ve profesyonel bir ekip.
 3. Dünyayı keşfetmek için çeşitli yat seçenekleri.
 4. Huzurlu ve dinlendirici bir atmosfer ile yoğun şehir hayatından kaçış sunar.
 5. Doğum günü, yıl dönümü ya da kurumsal organizasyonlar için fark yaratın.
 6. Saatlik, yarım gün, tam gün veya konaklamalı mavi turlar için kiralama seçenekleriyle uygun ve rekabetçi fiyatlar.

Payment Options

For Pre-Reservation, 40% of the total amount is made as a prepayment. Your reservation is finalized after payment.

The remaining 60% balance must be paid in cash to the Prestige Lux crew member before boarding the yacht.

We accept payments by bank transfer or cash. Do not hesitate to contact your Prestige Lux representative for other payment methods.

Included In The Rental

When booking your yacht with Prestige Lux, the following services are included:

 • Skipper
 • Crew
 • Fuel
 • Marina Departure Fees
 • Unlimited Soft Drinks (depending on tour)

Prestige Lux Tour is happy to offer you the concierge service during your rental period, our local experts will advise you on the best spots in the area and book for you based on your preferences.

In addition to that, Prestige Lux Tour always takes your preferences into consideration and attaches high importance on your opinions and food taste. We are flexible to make changes and adjustments according to your wishes.

Meals and unlimited alcoholic and non-alcoholic beverages are available for yacht charters in Antalya and Kemer.

Please do not hesitate to contact us for the private boat rental food menu list.

What is a Private Cruise?

Private cruises in Turkey refer to yacht rental services that allow individuals or groups to rent a yacht for exclusive use. This means that the yacht and its facilities are solely reserved for the use of the renters and their guests.

Yacht charter company Prestige Lux Tour in Turkey offer a range of yachts, from small, intimate vessels to larger, more spacious yachts that can accommodate larger groups.

The yachts come equipped with various amenities such as sun decks, lounging areas, dining areas, and entertainment systems, making them suitable for a variety of activities.

Why Yacht Charter?

 1. Yacht charter provides privacy for you and your loved ones.
 2. A unique service concept and a professional team.
 3. Various yacht options to explore the world.
 4. Offers an escape from the busy city life, with a peaceful and relaxing atmosphere.
 5. Make a difference for birthday, anniversary or corporate organizations.
 6. Affordable and competitive prices, with rental options available for both half-day and full-day trips