Göcek Fethiye, Turkey

G04 – F102

8 4 4 26m2
0 (No Review)
Fethiye, Turkey

G06 – F103

12 6 6 24m2
0 (No Review)
Fethiye, Turkey

K04 – F101 – Bali Katamaran

8 4 4 12m2
0 (No Review)

Fethiye yat kiralama, bir servet harcamak zorunda kalmadan denizin tadını çıkarmanın harika bir yoludur. Bu bölge en iyi tekne gezileri destinasyonudur ve konumu onu Fethiye yat kiralama için ideal bir seçim haline getirir. Fethiye kiralık yatınız için harcamak istediğiniz fiyat aralığını “Fiyat” filtresi ayarlayarak seçebilirsiniz. Ayrıca paketin bir parçası olarak bir kaptan isteyip istemediğinizi veya mürettebatsız bir tekne kiralamayı tercih edip etmeyeceğinizi de seçebilirsiniz.

Yat Kiralama Fethiye  

Yat kiralama Fethiye, bölgeyi lüks bir yattan görmenin harika bir yoludur. Türkiye’nin bu bölgesi Karadeniz ve Akdeniz ile sınırlanmıştır. Birçok adasıyla tanınan popüler bir tatil yeridir. Fethiye’ye yelkenli kiralama sizi Göcek Adası, Domuz Adası ve Tersane Adası gibi adalara götürebilir.

Fethiye Göcek Yat Kiralama   

Türkiye, Fethiye yat kiralama için ana merkezlerden biridir. Akdeniz kıyısında yer alan, bol güneş ışığı alan sıcak ve ılıman bir iklim sunmaktadır. Bu sahil kasabası aynı zamanda Türkiye’nin en önemli eserlerine ve arkeolojik alanlarına da ev sahipliği yapmaktadır. Hem yat kiralama Fethiye tatilcileri hem de ana akım turistler için popüler bir destinasyondur. Hierapolis antik kentinin kalıntıları ve Kızıl Ada da dahil olmak üzere Fethiye’deyken ziyaret edilecek çok sayıda yer var. Saklıkent Boğazı’nda beyaz rafting veya kanyon geçişi gibi pek çok kara macerası da var. Oradayken, bazı Türk yemeklerini tatmayı ve bir veya iki rakı içmeyi unutmayın.

 • Fethiye Göcek yat kiralamak için mürettebatsız tekneler ve motorlu yatlar da dahil olmak üzere bir dizi farklı yat türü vardır.
 • Bu tekneler genellikle en hızlı olanlardır ve sizi kısa sürede birçok yere götürebilir.
 • Ancak motor yatların yakıt maliyetlerinin diğer tekne türlerine göre daha yüksek olduğunu unutmamalısınız.
 • Bu nedenle, Fethiye yat kiralama rezervasyonu yapmadan önce bir bütçe belirlemek en iyisidir.

Fethiye Günlük Yat Kiralama  

Fethiye günlük yat kiralama, Türkiye’yi denizden görmenin harika bir yoludur. Bu tatil beldesi hem Akdeniz hem de Karadeniz ile çevrilidir ve hem ana akım turistler hem de yat kiralama meraklıları için popüler bir destinasyondur. Bölgenin korunaklı demirleme yerleri ve koyları, Fethiye yat kiralama için ideal bir ortam oluşturuyor ve ziyaretçiler, lezzetli Türk mutfağının ve ünlü rakı içkisinin tadını çıkarabiliyor. Fethiye’nin yelken sezonu Nisan’dan Ekim’e kadar olup, en yoğun aylar Temmuz ve Ağustos’tur. Bu süre zarfında, yaz sıcağında serinletici bir esinti sağlayan Meltemi rüzgarı en güçlüsüdür.

 • En yoğun yelken sezonunun dışında rüzgar daha az kuvvetlidir ve marinalar daha az kalabalıktır.
 • Mayıs veya Ekim aylarında yapılacak bir yelken tatili, yazın en yoğun olduğu aylara göre daha uygun olabilir.

Özel Yat Kiralama Fethiye   

Özel yat kiralama Fethiye için en popüler lokasyonlardan biri Fethiye. Bu pitoresk sahil kasabası, dağlar ve tepelerle çevrilidir ve turkuaz sulara açılır. Bu popüler tatil beldesi birçok tarihi ve doğal cazibe merkezine sahiptir ve güneşin ve harika yemeklerin tadını çıkaranlar için idealdir.

 • İster ailenizle seyahat ediyor olun, ister bir grup arkadaşınızla seyahat ediyor olun, Fethiye tatilinizi geçirmek için harika bir yerdir.
 • Fethiye şehri, korunan bir körfezde yer almaktadır. Bu sahil kasabasının korunaklı koylarında ve demirleme yerlerinde dinlenerek vakit geçirebilirsiniz.
 • Bu antik kent, ünlü bir kule ve bir tiyatro da dahil olmak üzere birçok cazibe merkezine sahiptir.
 • Bölge, çok sayıda lahitin yanı sıra zengin bir kültürel mirasa ev sahipliği yapmaktadır.

Fethiye Yat Kiralama Fiyatları  

Fethiye yat kiralama fiyatları, yerel kıyı şeridini görmenin mükemmel bir yoludur. Bu pitoresk şehir, yalnızca su yoluyla erişilebilen on iki ada ve koy ile çevrilidir. Kiralamanız sırasında, Fethiye’deki çeşitli marinalarda bulunan farklı tekne tiplerinden birini seçebilirsiniz. Daha uygun fiyata kiralayabileceğiniz mürettebatsız teknelerden de seçim yapabilirsiniz. Fethiye yat kiralama ile bir hafta veya daha fazla zaman geçirmek için harika bir yerdir. Oradayken görülecek ve yapılacak çok şey var.

 • Aileniz ve arkadaşlarınızla seyahat ediyorsanız, Fethiye yat kiralama, kaliteli zaman geçirmenin mükemmel bir yoludur.
 • Yerel manzaraları keşfedebilecek, lezzetli Türk yemeklerinin tadını çıkarabilecek ve su üzerinde rahatlatıcı bir zaman geçirebileceksiniz.

Fethiye Haftalık Yat Kiralama 

Fethiye haftalık yat kiralama, bölgenin tadını çıkarmanın harika bir yoludur. Bu güzel yer, sıcak Akdeniz yazları için popülerdir. Fethiye yat kiralamak için en iyi aylar, sıcaklığın genellikle 80’lerde olduğu ve çok az yağmur yağdığı veya hiç yağmur yağmadığı Temmuz ve Ağustos aylarıdır.

 • Ayrıca Fethiye yat kiralama sırasında kendi güzergahınızı belirlemeyi de seçebilirsiniz. 
 • Antalya’ya veya batıya Marmaris’e yönelebilirsiniz.
 • Ayrıca Datça Yarımadası’nı batıya doğru yelken açabilirsiniz.

Fethiye Özel Yat Kiralama  

Fethiye özel yat kiralama ve mavi yolculuklar için önemli merkezlerden biridir. Dramatik manzaralara sahip büyüleyici bir destinasyondur. Marmaris’e kıyasla daha sakin ama yine de keşfedilecek birçok harika konumu ve arkeolojik alanı var. Bu konum, su üzerinde dinlenmek isteyenler için idealdir.

Günlük Yat Kiralama Fethiye  

Günlük yat kiralama Fethiye arıyorsanız, doğru yere geldiniz. Fethiye, yayalara ayrılmış büyüleyici bir şehir merkezi, mağazaları ve tavernaları ile canlı bir liman kasabasıdır. Bölge, geleneksel Türk cazibesini koruyor ve çocuklu aileler için mükemmel bir yer. Sular berrak ve yüzmek bir zevk.

 • Fethiye yat kiralama size iki güzergah sunabilir – biri Ege Denizi’ni ve sayısız koyları keşfederken, diğeri kıyıya yakın kalır.
 • Uzman bir şef tarafından hazırlanan Türk ve Akdeniz mutfağından yemek yiyebilirsiniz.
 • Bu teknelerin çoğu ayrıca şnorkelli yüzme malzemeleri, kanolar ve balıkçılık ekipmanları sunmaktadır.
 • Bazılarında ayrıca denizleri keşfetmenize yardımcı olacak su kayağı, diz tahtası ve su kayağı vardır.

Sonraki Makale: Yat Kiralama

Vikipedi: Fethiye

Варианты оплаты

При предварительном бронировании в качестве предоплаты вносится 40% от общей стоимости проживания. Ваше бронирование будет окончательно оформлено после оплаты.

Оставшиеся 60% необходимо внести наличными члену экипажа Prestige Lux перед посадкой на яхту.

Мы принимаем платежи банковским переводом или наличными. Не стесняйтесь обращаться к вашему представителю Prestige Lux за другими способами оплаты.

Включено В Стоимость Аренды

При бронировании вашей яхты в Prestige Lux в стоимость включены следующие услуги:

 • Шкипер
 • Экипаж
 • Топливо
 • Плата за отправление с пристани для яхт
 • Неограниченное количество безалкогольных напитков (в зависимости от вашего предпочтения)

Prestige Lux Tour рад предложить вам услуги консьержа на время вашей аренды, наши местные эксперты посоветуют вам лучшие места в этом районе и забронируют для вас номер в соответствии с вашими предпочтениями.

Кроме того, Prestige Lux Tour всегда учитывает ваши предпочтения и придает большое значение вашему мнению и вкусу блюд. Мы гибко подходим к внесению изменений и корректировок в соответствии с вашими пожеланиями.

При аренде яхт в Анталии и Кемере предоставляется питание и неограниченное количество алкогольных и безалкогольных напитков.

Пожалуйста, не стесняйтесь обращаться к нам за списком блюд, которые можно взять напрокат на частной лодке.

Почему именно аренда яхты?

 1. Аренда яхты обеспечивает конфиденциальность для вас и ваших близких.
 2. Уникальная концепция обслуживания и профессиональная команда.
 3. Различные варианты яхт для знакомства с миром.
 4. Предлагает отдохнуть от шумной городской жизни в спокойной и расслабляющей атмосфере.
 5. Внесите разнообразие в празднование дня рождения, годовщины или корпоративных мероприятий.
 6. Доступные и конкурентоспособные цены, при этом доступны варианты аренды как для поездок на полдня, так и на целый день.

Что такое частный круиз?

Частные круизы в Турции относятся к услугам по прокату яхт, которые позволяют отдельным лицам или группам арендовать яхту для эксклюзивного использования. Это означает, что яхта и ее удобства предназначены исключительно для использования арендаторами и их гостями.

Компания по чартеру яхт Prestige Lux Tour в Турции предлагает широкий выбор яхт, от небольших уютных судов до более крупных и просторных яхт, способных вместить большие группы.

Яхты оснащены различными удобствами, такими как солнечные палубы, зоны отдыха, обеденные зоны и развлекательные системы, что делает их подходящими для самых разных видов деятельности.

Özel Yat Kiralama Nedir?

Misafirlerimizin kalabalıktan uzak yalnızca ailesi veya arkadaşlarıyla yat kiralamasıdır. Bu yatın sadece kendilerinin özel kullanımına ayrıldığı anlamına gelir. Yat kiralama esnasında farklı gruplardan insanlar bulunmaz. Sadece size özel olarak tur düzenlenir.

Türkiye’de yat kiralama şirketi olan Prestige Lux Tour, küçük özel yatlardan büyük gruplarıda barındırabilen daha geniş megayatlara kadar bir çok yat seçeneği sunmaktadır.

Motoryatlar, guletler, katamaran ve gezi teknelerine kadar bir çok yat seçeneği ile sizlere hizmet vermektedir. Yatlar güneşlenme güverteleri, dinlenme alanları, yemek alanları ve eğlence sistemleri gibi çeşitli olanaklarla donatılmış olup, çeşitli aktiviteler için uygundur.

Ödeme Seçenekleri

Ön Rezervasyon için toplam tutarın %40’ı ön ödeme olarak yapılır. Ödeme yapıldıktan sonra rezervasyonunuz kesinleşir.

Kalan %60’lık bakiyenin tura çıkmadan önce Prestige Lux Tour mürettebatına nakit olarak ödenmesi gerekmektedir.

Ödemeleri banka havalesi veya nakit olarak kabul ediyoruz. Diğer ödeme yöntemleri için Prestige Lux Tour temsilcinizle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Kiralamaya Dahil Hizmetler

Yatınızı Prestige Lux Tour ile organize ederken aşağıdaki hizmetler dahildir:

 • Kaptan
 • Mürettebat
 • Marina Çıkış Ücretleri
 • Yakıt (Günübirlik turlarda)
 • Sınırsız Alkolsüz İçecek (Tura göre değişir)

Prestige Lux Tour, kiralama süreniz boyunca size konsiyerj hizmeti sunmaktan mutluluk duyar, yerel uzmanlarımız size bölgedeki en iyi noktalar hakkında tavsiyelerde bulunacak ve tercihlerinize göre sizin için rezervasyon yapacaktır.

Bunun yanı sıra Prestige Lux Tour, tercihlerinizi her zaman dikkate almakta, görüşlerinize ve yemek zevkinize büyük önem vermektedir. İsteklerinize göre değişiklik ve ayarlamalar yapma esnekliğine sahibiz.

Antalya ve Kemer yat kiralamalarında yemek, limitsiz alkollü ve alkolsüz içecekler mevcuttur.

Özel yat kiralama yemek menü listesi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Neden Yat Kiralama?

 1. Yat kiralama size ve sevdiklerinize mahremiyet sağlar.
 2. Eşsiz bir hizmet anlayışı ve profesyonel bir ekip.
 3. Dünyayı keşfetmek için çeşitli yat seçenekleri.
 4. Huzurlu ve dinlendirici bir atmosfer ile yoğun şehir hayatından kaçış sunar.
 5. Doğum günü, yıl dönümü ya da kurumsal organizasyonlar için fark yaratın.
 6. Saatlik, yarım gün, tam gün veya konaklamalı mavi turlar için kiralama seçenekleriyle uygun ve rekabetçi fiyatlar.

Payment Options

For Pre-Reservation, 40% of the total amount is made as a prepayment. Your reservation is finalized after payment.

The remaining 60% balance must be paid in cash to the Prestige Lux crew member before boarding the yacht.

We accept payments by bank transfer or cash. Do not hesitate to contact your Prestige Lux representative for other payment methods.

Included In The Rental

When booking your yacht with Prestige Lux, the following services are included:

 • Skipper
 • Crew
 • Fuel
 • Marina Departure Fees
 • Unlimited Soft Drinks (depending on tour)

Prestige Lux Tour is happy to offer you the concierge service during your rental period, our local experts will advise you on the best spots in the area and book for you based on your preferences.

In addition to that, Prestige Lux Tour always takes your preferences into consideration and attaches high importance on your opinions and food taste. We are flexible to make changes and adjustments according to your wishes.

Meals and unlimited alcoholic and non-alcoholic beverages are available for yacht charters in Antalya and Kemer.

Please do not hesitate to contact us for the private boat rental food menu list.

What is a Private Cruise?

Private cruises in Turkey refer to yacht rental services that allow individuals or groups to rent a yacht for exclusive use. This means that the yacht and its facilities are solely reserved for the use of the renters and their guests.

Yacht charter company Prestige Lux Tour in Turkey offer a range of yachts, from small, intimate vessels to larger, more spacious yachts that can accommodate larger groups.

The yachts come equipped with various amenities such as sun decks, lounging areas, dining areas, and entertainment systems, making them suitable for a variety of activities.

Why Yacht Charter?

 1. Yacht charter provides privacy for you and your loved ones.
 2. A unique service concept and a professional team.
 3. Various yacht options to explore the world.
 4. Offers an escape from the busy city life, with a peaceful and relaxing atmosphere.
 5. Make a difference for birthday, anniversary or corporate organizations.
 6. Affordable and competitive prices, with rental options available for both half-day and full-day trips