G04 – F102

Göcek Fethiye, Turkey

0/5 Değerlendirme Yok 0 Yorum
8 4 4 26m

G05 – B101

Bodrum, Turkey

0/5 Değerlendirme Yok 0 Yorum
10 5 5 34m

G05 – B103

Bodrum, Turkey

0/5 Değerlendirme Yok 0 Yorum
10 5 5 35m

G06 – B102

Bodrum, Turkey

0/5 Değerlendirme Yok 0 Yorum
12 6 6 27m

G06 – F103

Fethiye, Turkey

0/5 Değerlendirme Yok 0 Yorum
12 6 6 24m

K04 – F101 – Bali Katamaran

Fethiye, Turkey

0/5 Değerlendirme Yok 0 Yorum
8 4 4 12m

Antalya yat kiralama için Türkiye’nin en güzel sahil şeridine ev sahipliği yapan Antalya, özellikle yaz aylarında dünyanın farklı yerlerinden ziyaretçi akınına uğruyor. Sahip olduğu masmavi denizin tadını çıkarmak isteyenlere Antalya günübirlik yat kiralama ve bunun yanında Antalya konaklamalı yat kiralama seçenekleriyle benzersiz bir tatil imkanı sunuyoruz. Doğal güzelliklerinin yanında tam bir açık hava müzesi olan Antalya, ziyaretçilerini büyüleyerek kendine hayran bırakıyor. . .

Antalya yat kiralama, Akdeniz’in berrak yapısı içerisinde denizin keyfini çıkarmak isteyenler için unutulmaz anları yaşama fırsatı vermektedir. Bir yanda Antalya kentinin eşsiz güzelliğini, diğer yanda berrak denizi ile harika doğasını denizden temaşa etme fırsatı sunmaktadır. Kıyı şeridini, denizden seyretmenin ayrıcalığı yaşanmaktadır.

Yat Kiralama Antalya

 • En güzel Antalya’nın koylarında gezinme fırsatını yakalayan insanlar, yaşamlarını bir ve beraber geçirmeyi düşündüğü insanlara, denizin üstünde yat kiralama Antalya ile evlenme fırsatı sunabilme şansını ve imkanını tanımaktadır.
 • Kiralanan yat ile yaşama dair en güzel anılar oluşturulmaktadır. 
 • İnsanlar kendi hikayelerini yazma adına unutulmaz fırsatla yaranmaktadır.
 • Doğum günü gibi değerli zamanı, Antalya yat kiralama ile taçlandırma ayrıcalığı yaşanmaktadır.

Yat Kiralama Antalya Fiyat

Yat kiralama Antalya fiyat seçenekleri, yatın boyutuna göre değişkenlik arz etmektedir. Yalnızca doğayla baş başa kalmak isteyenler için bulunmaz bir fırsattır. Antalya yat kiralama firmasının arşivinde yer alan teknelerden istediği, konum ve aktivite seçenekleriyle birlikte seçilebilmektedir. Verilen karar sonrasında ise, tekte seçimi hakkında bilgi almak, doğru adım olmaktadır. 

Antalyada Yat Kiralama

 • Antalya’nın birbirinden güzel ve harika manzaralı doğal güzelliklerini seyretmek isteyenler için istedikleri boy ve ebatlarda araçlar bulunmaktadır.
 • Uygun maliyette ürün seçenekleri ile hizmet veren Antalyada yat kiralama firmamız, müşteri odaklı çalışmaktadır.
 • Ilık bir iklim yaşanan Antalya, sıcak yaz günlerinin en güzel bir şekilde değerlendirilmesi için fırsatlar barındırmaktadır.

Günlük Yat Kiralama Antalya

İstenilen yer ve zamanda günlük yat kiralama Antalya ile tatilin keyfini yaşamak isteyenlere, her türlü imkan tanınmaktadır. Yoğun mesaisinden ve çalışma temposunda dolayı tatil yapma fırsatı bulamayan insanlar, bir gününü fırsata çevirme seçenekleri sunulmaktadır. İster aile ile birlikte yat gezisi yapmak isterse de arkadaş yahut ta gurup olarak denizin ortasında anın tadını çıkarmak seçenekleri hizmet olarak sunulmaktadır.

Antalya Çıkışlı Yat Kiralama Fiyatları

 • Sıçan adasında verilen molanın keyfine diyecek yoktur.
 • Antalya mutfağının en lezzetli yemeklerini tattıktan sonra rotayı Çaltıcak koyuna çevirmek gerekmektedir.
 • Kampanyalı uygun olan Antalya çıkışlı yat kiralama fiyatları ile çam ağaçlarının etrafı kapladığı hem sakin hem de doğal güzellikle iç içe olan plajında, yüzme molası verilmesi en doğru seçenektir.

Antalya Günlük Yat Kiralama

Antalya günlük yat kiralama ile Antalya limanından hareket edilerek, rotayı kapuz kaldıran şelalesine çevirmek gerekmektedir. Serin yapısının yanında harika bir görüntü sunan bu şelale, insanın ruhuna dinginlik katmaktadır. Yaklaşık kırk beş metre yükseklikten dökülen sular, ayrı bir hava ve ses ambiyansı oluşturmaktadır. Antalya yat kiralama sayesinde Antalya’da en fazla dalma etkinliğinin gösterildiği ve görüldüğü yer olan sıçan adası, denizin derinliklerindeki manzaralar ile enfes bir kesit sunmaktadır.

Antalya Günlük Özel Yat Kiralama

 • Antalya günlük özel yat kiralama seçeneği ile görüntüsü gerçekten sıçana benzeyen ada, barbekü tadını sonuna kadar yaşatmaktadır.
 • Antalya’daki arkeolojik kalıntılar ile tarihi eserler, denizin içine kadar uzanmaktadır.
 • Türkuaz mavisinde yolculuk yapma sırasında, ruhu okşayan koylar ile tarihi kalıntılarla buluşulmaktadır.

Antalya Haftalık Yat Kiralama

Antalya haftalık yat kiralama, insanlardan uzakta ve mahrem dairede vakit geçirmek isteyenlere, istedikleri fırsatın sunulması hizmetidir. Türkiye ve dünyanın en gözde ve popüler turizm merkezi olan Antalya, gulet ile mavi denizlere yolculuk yapma imkanı tanımaktadır. Antalya yat kiralama yaparak kullanılan tüm araç tipleri, türkuazın mavisini görmeyi sağlayan tur ile tatile çıkma fırsatı yaşatmaktadır.

Antalya Özel Yat Kiralama

 • Liman kenti olan Patara Antik Kenti, mavi yolculuk esnasında, mutlak surette görülmesi gereken yerler arasında bulunmaktadır.
 • Milattan önce dördüncü yüz yılda yerleşime dair kalıntılar bulunan Antipellos Antik Kenti, Antalya özel yat kiralama ile yatı da eşsiz deneyimler ve tarihi kültür kazandırılacak bir tur olacaktır.

Antalya Lüks Yat Kiralama Seçeneği

Antalya lüks yat kiralama seçeneği de olan firmamız, deneyimli kadrosu ile sizlere eşsiz tatil seçenekleri hazırlamaktadır. Karasında olduğu kadar denizinde de enfes tarihi kalıntıları bulunan bu turistik şehir, deniz turu denildiğinde sadece koylarının görülmesi akla gelmemektedir. Hititler dönemine ait olan ve zamanın en büyük liman kenti konumundaki Patara, Antalya yat kiralama ile başlayan seyahatini daha da lüks hale dönüştürecek bir yerdir.

Yat Kiralama Antalya Uzun Sure

 • Likya uygarlığının başkenti olan antik çağda yaşanmış uzak Xanthos Antik Kenti, lüks olarak kiralanan yat gezisinde muhakkak gidilmesi gereken adreslerden biridir.
 • Ayrıca, Antalya’da o kadar çok karadan ulaşılması imkansız olan harika manzaralı koylar bulunmaktadır ki, her birinin ulaşımı, kiralanan yat kiralama Antalya uzun sure sayesinde olabilmektedir.

Antalya Saatlik Yat Kiralama

Antalya saatlik yat kiralama da, her bütçeye uygun seçenekler arasında bulunmaktadır. Yurdum insanları arasında tatilin keyfine, kiralayacakları yat ile keyif katmak isteyenlerin maliyetine göre ve hemen her bütçeye dair Antalya yat kiralama seçeneği bulunmaktadır. Karadan gidilmesi mümkün olmayan saklı koylar bulunan Antalya’da, eşsiz koy ziyaretleri, sadece deniz yolu ve Antalya yat kiralama yaparak yaşanmaktadır. Neredeyse büyük bir bölümü yıkılan ve de yok olmaya yüz tutan at nalı bitimindeki Kaleiçi, hem içerıden hem dışarıdan surlarla çevrilidir.

Antalya Günübirlik Yat Kiralama

 • Surları, çeşitli kültürlerin ortak eseri olarak görülmektedir.
 • Sit bölgesi olarak koruma altına alınan bu tarihi yapıt, saatlik yat kıra kiralama imkanı ile dolaşabilmektedir.
 • Tarihi dokusunun yanında doğal ve harika bir mekan olan Olympos, Likya uygarlığının en önemli kenti ve statüsündedir.
 • Geçmişte korsanların uğrak merkezi olan bu bir liman kenti, şimdilerde ancak denizden seyredilebilmektedir. Bu güzellikleri Antalya günübirlik yat kiralama ile görme şansınıza sahipsiniz.
Antalya Yat Kiralama Fiyatları

Antalya yat kiralama fiyatları hakkında net bir bilgi verilememektedir. Zira ihtiyaç duyulan aracın boyutu ile içerdiği özellikler, fiyatta değişkenlik oluşturmaktadır. Fiyatın üstünde etkili seçeneklerin tam olarak masaya yatırılması sağlanmadan, fiyat verilememektedir. İhtiyaç duyulan özellik, firmamız ile irtibat kurularak belirtildiğinde, net bir fiyat verilebilmektedir.

Konaklamalı Yat Kiralama Antalya
 • Fiyatı üstünde etkili olan, sadece aracın taşıdığı özellikler değildir.
 • Fiyata etki eden unsurlar arasında, zaman da önemli bir yer etmektedir.
 • Gidilecek mesafe ile süre, fiyatın belirlenmesini sağlayacaktır.
 • Her maliyet yapısına uygun seçenekleri olan Konaklamalı yat kiralama Antalya hizmeti sunan firmamız, güven temel tabanlı olarak hizmetinde, müşteri memnuniyetini önceleyen anlaya sahip sistemle çalışmaktadır.
 • Cennet gibi köşelere karadan ulaşılamaması sebebiyle, kiralanan yatlar sayesinde erişilebilmektedir.
 • Bunlardan biri olan Kleopatra burnu, herkes tarafından temaşa edilmesi gereken ender güzellikte bir yerdir.

Konu ile alakalı diğer sayfamızı da ziyaret etmenizi öneririz: Motoryat Kiralama

Kaynak: Wikipedia Yat

Cancellation Policy

Cancellation Policy

Payment

For Pre-Reservation, 40% of the total amount is made as a prepayment. Your reservation is finalized after payment.

The remaining 60% balance must be paid in cash to the Prestige Lux crew member before boarding the yacht.

We accept payments by bank transfer or cash. Do not hesitate to contact your Prestige Lux representative for other payment methods.

Included In The Rental

When booking your yacht with Prestige Lux, the following services are included:

 • Skipper
 • Crew
 • Fuel
 • Marina Departure Fees
 • Unlimited Soft Drinks (depending on tour)

Prestige Lux Tour is happy to offer you the concierge service during your rental period, our local experts will advise you on the best spots in the area and book for you based on your preferences.

In addition to that, Prestige Lux Tour always takes your preferences into consideration and attaches high importance on your opinions and food taste. We are flexible to make changes and adjustments according to your wishes.

Please do not hesitate to contact us for the private boat rental food menu list.