Antalya, Turkey

M04 – A101 – Azimut 98 Leonardo

12 4 4 30m2
0 (No Review)
Antalya, Turkey

M06 – A102

35 6 6 26m2
0 (No Review)
Antalya, Turkey

M03 – A103 – Princess 61

12 3 3 21m2
0 (No Review)
Antalya, Turkey

M03 – A110

12 3 3 17m2
0 (No Review)
Antalya, Turkey

M02 – A111

12 2 2 16m2
0 (No Review)

Yaz aylarının vazgeçilmez şehirlerinden biri olan Antalya tekne kiralama yapmadan geri dönmek olmaz. Antalya tekne turları arasında en eğlenceli ve kaliteli olanını ise bizimle deneyimleyebilirsiniz. Grup olarak tur ayarlayabileceğiniz gibi özel turlarımız da mevcuttur. Sizin için hazırladığımız turların yanı sıra özel olarak tekne kiralayarak da Akdeniz’in keyfini sürebilirsiniz.

Antalya Lüks Tekne Kiralama

Her daim bizleri tercih eden konuklarımızın lüksü ne kadar çok sevdiğinin farkındayız. Bu sebeple lüks teknelerimizle birlikte yüksek kalitede hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

 • Antalya lüks tekne kiralama hizmetimizle birlikte masmavi denizin keyfini huzurla çıkartabilirsiniz.
 • Taleplerinizi her zaman hızlı ve kusursuz bir biçimde gerçekleştirmeye çalışan ekibimiz, tekne ve yat turları için de çalışmalarını ayrıca sürdürüyor.

İyi Tekne Kiralama Antalya

En iyi tekne kiralama Antalya için, güvenli, rahat ve kaliteli bir deniz turu için hizmetinize sunduğumuz lüks teknelerin eşi benzeri görülmemiştir. İhtişamı ile göz alan bu teknelerin içerisinde nasıl hissedeceğinizi bir düşünün. Harika, değil mi?

 • Yazın kaliteli vakit geçirmek ve denizin sefasını sürmek için tekne turu kadar harika bir fikir daha yoktur diye düşünüyoruz.
 • Oldukça uygun fiyatlarda olan Antalya tekne kiralama hizmetimiz ile koy koy gezebilir, Akdeniz’in güzelliklerini keşfedebilirsiniz.

Antalya’da Tekne Kiralama 

Kafa dinlemek için tek başınıza çıktığınız tatilde canınız sıkılmaya başlarsa endişeye kapılmayın. Antalya tekne kiralama günübirlik etkinliklerimize sizi de bekleriz. Keyifli vakit geçirmenizin yanı sıra toplu halde yapılan turlarda rahatlıkla sosyalleşebilir ve yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz.

 • Akdeniz’in saklı kalmış sahillerini ve koylarını günübirlik Antalya tekne kiralama ile keşfedebilirsiniz.
 • Denizin verdiği keyfin yanı sıra sizler için hazırladığımız bu tarz turlarda hizmet her daim üst düzeydedir.
 • Tur paketleri içerisinde var olan etkinlikler sayesinde daha da eğlenceli vakit geçirmenizi hedefliyoruz.

Haftalık Tekne Kiralama Antalya

Oldukça lüks bir teknede keyifli vakit geçirmek istiyorsanız eğer, gönül rahatlığıyla doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz. Lükslükte çığır açan tekne ve yatlarımız, ne zaman isterseniz hizmetinizdedir.

 • Haftalık tekne kiralama Antalya veya tekne turları için detaylı bilgi için bizimle kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz.
 • Güler yüzlü, sabırlı ve anlayışlı ekibimizden merak ettiğiniz her şeyi öğrenebilirsiniz.

Antalya Özel Tekne Kiralama

Daha önce de belirttiğimiz gibi tekne turlarının yanı sıra Antalya özel tekne kiralama hizmetimiz ile sizlerin kişisel mahremiyetinize de önem veriyoruz.

Bilmediğiniz bir yerde tekne kiralamanın ne kadar zor bir süreç olduğunun farkındayız. “Bir teknenin içinde neler olmalı? Kaliteli ve lüks bir tekne hangi özelliklere sahiptir?” ve bunlar gibi daha birçok soru ile kafanızı doldurmuş olabilirsiniz. Özel bir Antalya tekne kiralamak için neler dikkat etmeniz gerektiği konusundaki önemli hususları sizinle paylaşmak isteriz. Bu sayede aradığınız teknenin bizde var olduğunu da rahatlıkla görebilirsiniz.

Antalya Günübirlik Tekne Kiralama

Öncelikli olarak, kiralayacağınız teknede kaç kişi kalacağınızı belirlemeniz gerekir. Kişi sayısı ile orantılı bir tekne kiralamak her zaman daha iyidir. Antalya günübirlik tekne kiralama yapınızdan sonra teknede yeterli sayıda yatak ve oturma alanının var olduğundan emin olmalısınız. Ailenizden ya da misafirlerin izden birisinin yataksız kalmasını istemezsiniz herhalde.

 • Pandemi döneminde hijyenin ne kadar önemli bir detay olduğunu da unutmayalım.
 • Her yerde olduğu gibi, yat ve teknelerde temizlik oldukça önemlidir.
 • Kiralayacağınız teknenin de hijyenik olması gerektiğini göz önünde bulundurun.

Günlük Tekne Kiralama Fiyatları Antalya

Günlük tekne kiralama fiyatları Antalya olarak eğer planlarınız arasında dalış yapmak varsa teknenin derinlik göstergesine dikkat etmelisiniz. Kiralayacağınız tekne de yedek çapa ve şişme bot gibi malzemelerinde olması gerektiğini bilmelisiniz.

 • Yukarıda bahsettiğimiz özellikler, sizin için hizmete sunduğumuz teknelerin hepsinde fazlasıyla bulunmaktadır.
 • Günlük Antalya tekne kiralama fiyatları hizmeti içinde size özel indirimler sunmaktayız.
 • Ayrıca tekne kullanmayı bilmiyorsanız da endişelenmeyin.
 • Deneyimli kaptanlarımız ile güvenli bir tekne gezisine çıkabilirsiniz.

Antalya tekne kiralama hizmetlerimiz ile konuklarımızın keyifli ve kaliteli vakit geçirmesini sağlamak bizim temel prensiplerimizden sadece bir tanesidir.

Antalya Tekne Kiralama Fiyatları

“Tekneler ve turlar harika. Fakat ücretleri cep yakmaz mı?” dediğinizi duyar gibiyiz. Antalya tekne kiralama fiyatları öyle sanıldığı gibi çok pahalı değiller. Prestige Lux Tour olarak, bünyemizde herkesin cebine uygun tekne ve yatlar mevcuttur. Tekne, tur ve fiyatlandırmalarla ilgili detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

 • Fiyatlar genelde teknenin boyutuna, kişi kapasitesine, lükslük derecesine ve işlevlerine göre değişim göstermektedir.
 • Mesela kalabalık bir grup için ayarlayacağımızın tekne, küçük bir ailenin kullanabileceği tekneden daha pahalıdır.
 • Mütevazi bir tekne de tabi ki lüks bir tekneye göre daha uygun fiyattadır.
 • Keyfinize göre bir teknede güneşin ve denizin keyfini çıkartmak için daha ne bekliyorsunuz?
 • Rezervasyon için hemen bizi arayın, gönlünüzden geçen tatili planlayalım.

Konu ile alakalı diğer sayfamızı da ziyaret etmenizi öneririz: Antalya Yat Kiralama

Kaynak: https://tr.wikipedia.org/wiki/Antalya

Antalya tekne kiralama fiyatları öyle sanıldığı gibi çok pahalı değiller. Prestige Lux Tour olarak, bünyemizde herkesin cebine uygun tekne ve yatlar mevcuttur. Tekne, tur ve fiyatlandırmalarla ilgili detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Keyifli vakit geçirmenizin yanı sıra toplu halde yapılan turlarda rahatlıkla sosyalleşebilir ve yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz. Kafa dinlemek için tek başınıza çıktığınız tatilde canınız sıkılmaya başlarsa endişeye kapılmayın. Antalya tekne turları günübirlik etkinliklerimize sizi de bekleriz.

Варианты оплаты

При предварительном бронировании в качестве предоплаты вносится 40% от общей стоимости проживания. Ваше бронирование будет окончательно оформлено после оплаты.

Оставшиеся 60% необходимо внести наличными члену экипажа Prestige Lux перед посадкой на яхту.

Мы принимаем платежи банковским переводом или наличными. Не стесняйтесь обращаться к вашему представителю Prestige Lux за другими способами оплаты.

Включено В Стоимость Аренды

При бронировании вашей яхты в Prestige Lux в стоимость включены следующие услуги:

 • Шкипер
 • Экипаж
 • Топливо
 • Плата за отправление с пристани для яхт
 • Неограниченное количество безалкогольных напитков (в зависимости от вашего предпочтения)

Prestige Lux Tour рад предложить вам услуги консьержа на время вашей аренды, наши местные эксперты посоветуют вам лучшие места в этом районе и забронируют для вас номер в соответствии с вашими предпочтениями.

Кроме того, Prestige Lux Tour всегда учитывает ваши предпочтения и придает большое значение вашему мнению и вкусу блюд. Мы гибко подходим к внесению изменений и корректировок в соответствии с вашими пожеланиями.

При аренде яхт в Анталии и Кемере предоставляется питание и неограниченное количество алкогольных и безалкогольных напитков.

Пожалуйста, не стесняйтесь обращаться к нам за списком блюд, которые можно взять напрокат на частной лодке.

Почему именно аренда яхты?

 1. Аренда яхты обеспечивает конфиденциальность для вас и ваших близких.
 2. Уникальная концепция обслуживания и профессиональная команда.
 3. Различные варианты яхт для знакомства с миром.
 4. Предлагает отдохнуть от шумной городской жизни в спокойной и расслабляющей атмосфере.
 5. Внесите разнообразие в празднование дня рождения, годовщины или корпоративных мероприятий.
 6. Доступные и конкурентоспособные цены, при этом доступны варианты аренды как для поездок на полдня, так и на целый день.

Что такое частный круиз?

Частные круизы в Турции относятся к услугам по прокату яхт, которые позволяют отдельным лицам или группам арендовать яхту для эксклюзивного использования. Это означает, что яхта и ее удобства предназначены исключительно для использования арендаторами и их гостями.

Компания по чартеру яхт Prestige Lux Tour в Турции предлагает широкий выбор яхт, от небольших уютных судов до более крупных и просторных яхт, способных вместить большие группы.

Яхты оснащены различными удобствами, такими как солнечные палубы, зоны отдыха, обеденные зоны и развлекательные системы, что делает их подходящими для самых разных видов деятельности.

Özel Yat Kiralama Nedir?

Misafirlerimizin kalabalıktan uzak yalnızca ailesi veya arkadaşlarıyla yat kiralamasıdır. Bu yatın sadece kendilerinin özel kullanımına ayrıldığı anlamına gelir. Yat kiralama esnasında farklı gruplardan insanlar bulunmaz. Sadece size özel olarak tur düzenlenir.

Türkiye’de yat kiralama şirketi olan Prestige Lux Tour, küçük özel yatlardan büyük gruplarıda barındırabilen daha geniş megayatlara kadar bir çok yat seçeneği sunmaktadır.

Motoryatlar, guletler, katamaran ve gezi teknelerine kadar bir çok yat seçeneği ile sizlere hizmet vermektedir. Yatlar güneşlenme güverteleri, dinlenme alanları, yemek alanları ve eğlence sistemleri gibi çeşitli olanaklarla donatılmış olup, çeşitli aktiviteler için uygundur.

Ödeme Seçenekleri

Ön Rezervasyon için toplam tutarın %40’ı ön ödeme olarak yapılır. Ödeme yapıldıktan sonra rezervasyonunuz kesinleşir.

Kalan %60’lık bakiyenin tura çıkmadan önce Prestige Lux Tour mürettebatına nakit olarak ödenmesi gerekmektedir.

Ödemeleri banka havalesi veya nakit olarak kabul ediyoruz. Diğer ödeme yöntemleri için Prestige Lux Tour temsilcinizle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Kiralamaya Dahil Hizmetler

Yatınızı Prestige Lux Tour ile organize ederken aşağıdaki hizmetler dahildir:

 • Kaptan
 • Mürettebat
 • Marina Çıkış Ücretleri
 • Yakıt (Günübirlik turlarda)
 • Sınırsız Alkolsüz İçecek (Tura göre değişir)

Prestige Lux Tour, kiralama süreniz boyunca size konsiyerj hizmeti sunmaktan mutluluk duyar, yerel uzmanlarımız size bölgedeki en iyi noktalar hakkında tavsiyelerde bulunacak ve tercihlerinize göre sizin için rezervasyon yapacaktır.

Bunun yanı sıra Prestige Lux Tour, tercihlerinizi her zaman dikkate almakta, görüşlerinize ve yemek zevkinize büyük önem vermektedir. İsteklerinize göre değişiklik ve ayarlamalar yapma esnekliğine sahibiz.

Antalya ve Kemer yat kiralamalarında yemek, limitsiz alkollü ve alkolsüz içecekler mevcuttur.

Özel yat kiralama yemek menü listesi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Neden Yat Kiralama?

 1. Yat kiralama size ve sevdiklerinize mahremiyet sağlar.
 2. Eşsiz bir hizmet anlayışı ve profesyonel bir ekip.
 3. Dünyayı keşfetmek için çeşitli yat seçenekleri.
 4. Huzurlu ve dinlendirici bir atmosfer ile yoğun şehir hayatından kaçış sunar.
 5. Doğum günü, yıl dönümü ya da kurumsal organizasyonlar için fark yaratın.
 6. Saatlik, yarım gün, tam gün veya konaklamalı mavi turlar için kiralama seçenekleriyle uygun ve rekabetçi fiyatlar.

Payment Options

For Pre-Reservation, 40% of the total amount is made as a prepayment. Your reservation is finalized after payment.

The remaining 60% balance must be paid in cash to the Prestige Lux crew member before boarding the yacht.

We accept payments by bank transfer or cash. Do not hesitate to contact your Prestige Lux representative for other payment methods.

Included In The Rental

When booking your yacht with Prestige Lux, the following services are included:

 • Skipper
 • Crew
 • Fuel
 • Marina Departure Fees
 • Unlimited Soft Drinks (depending on tour)

Prestige Lux Tour is happy to offer you the concierge service during your rental period, our local experts will advise you on the best spots in the area and book for you based on your preferences.

In addition to that, Prestige Lux Tour always takes your preferences into consideration and attaches high importance on your opinions and food taste. We are flexible to make changes and adjustments according to your wishes.

Meals and unlimited alcoholic and non-alcoholic beverages are available for yacht charters in Antalya and Kemer.

Please do not hesitate to contact us for the private boat rental food menu list.

What is a Private Cruise?

Private cruises in Turkey refer to yacht rental services that allow individuals or groups to rent a yacht for exclusive use. This means that the yacht and its facilities are solely reserved for the use of the renters and their guests.

Yacht charter company Prestige Lux Tour in Turkey offer a range of yachts, from small, intimate vessels to larger, more spacious yachts that can accommodate larger groups.

The yachts come equipped with various amenities such as sun decks, lounging areas, dining areas, and entertainment systems, making them suitable for a variety of activities.

Why Yacht Charter?

 1. Yacht charter provides privacy for you and your loved ones.
 2. A unique service concept and a professional team.
 3. Various yacht options to explore the world.
 4. Offers an escape from the busy city life, with a peaceful and relaxing atmosphere.
 5. Make a difference for birthday, anniversary or corporate organizations.
 6. Affordable and competitive prices, with rental options available for both half-day and full-day trips