Yaz aylarının vazgeçilmez şehirlerinden biri olan Antalya tekne kiralama yapmadan geri dönmek olmaz. Antalya tekne turları arasında en eğlenceli ve kaliteli olanını ise bizimle deneyimleyebilirsiniz. Grup olarak tur ayarlayabileceğiniz gibi özel turlarımız da mevcuttur. Sizin için hazırladığımız turların yanı sıra özel olarak tekne kiralayarak da Akdeniz’in keyfini sürebilirsiniz.

Antalya Lüks Tekne Kiralama

Her daim bizleri tercih eden konuklarımızın lüksü ne kadar çok sevdiğinin farkındayız. Bu sebeple lüks teknelerimizle birlikte yüksek kalitede hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Antalya lüks tekne kiralama hizmetimizle birlikte masmavi denizin keyfini huzurla çıkartabilirsiniz. Taleplerinizi her zaman hızlı ve kusursuz bir biçimde gerçekleştirmeye çalışan ekibimiz, tekne ve yat turları için de çalışmalarını ayrıca sürdürüyor.

İyi Tekne Kiralama Antalya

 • En iyi tekne kiralama Antalya için, güvenli, rahat ve kaliteli bir deniz turu için hizmetinize sunduğumuz lüks teknelerin eşi benzeri görülmemiştir.
 • İhtişamı ile göz alan bu teknelerin içerisinde nasıl hissedeceğinizi bir düşünün.
 • Harika, değil mi?
 • Yazın kaliteli vakit geçirmek ve denizin sefasını sürmek için tekne turu kadar harika bir fikir daha yoktur diye düşünüyoruz.
 • Oldukça uygun fiyatlarda olan tekne kiralama hizmetimiz ile koy koy gezebilir, Akdeniz’in güzelliklerini keşfedebilirsiniz.

Antalya Günübirlik Tekne Turları

Kafa dinlemek için tek başınıza çıktığınız tatilde canınız sıkılmaya başlarsa endişeye kapılmayın. Antalya tekne turları günübirlik etkinliklerimize sizi de bekleriz. Keyifli vakit geçirmenizin yanı sıra toplu halde yapılan turlarda rahatlıkla sosyalleşebilir ve yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz.

 • Akdeniz’in saklı kalmış sahillerini ve koylarını günübirlik tekne turları ile keşfedebilirsiniz.
 • Denizin verdiği keyfin yanı sıra sizler için hazırladığımız bu tarz turlarda hizmet her daim üst düzeydedir.
 • Tur paketleri içerisinde var olan etkinlikler sayesinde daha da eğlenceli vakit geçirmenizi hedefliyoruz.

Haftalık Tekne Kiralama Antalya

Oldukça lüks bir teknede keyifli vakit geçirmek istiyorsanız eğer, gönül rahatlığıyla doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz. Lükslükte çığır açan tekne ve yatlarımız, ne zaman isterseniz hizmetinizdedir.

 • Haftalık tekne kiralama Antalya veya tekne turları için detaylı bilgi için bizimle kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz.
 • Güler yüzlü, sabırlı ve anlayışlı ekibimizden merak ettiğiniz her şeyi öğrenebilirsiniz.

Antalya Özel Tekne Kiralama

Daha önce de belirttiğimiz gibi tekne turlarının yanı sıra Antalya özel tekne kiralama hizmetimiz ile sizlerin kişisel mahremiyetinize de önem veriyoruz.

Bilmediğiniz bir yerde tekne kiralamanın ne kadar zor bir süreç olduğunun farkındayız. “Bir teknenin içinde neler olmalı? Kaliteli ve lüks bir tekne hangi özelliklere sahiptir?” ve bunlar gibi daha birçok soru ile kafanızı doldurmuş olabilirsiniz. Özel bir tekne kiralamak için neler dikkat etmeniz gerektiği konusundaki önemli hususları sizinle paylaşmak isteriz. Bu sayede aradığınız teknenin bizde var olduğunu da rahatlıkla görebilirsiniz.

Antalya Günübirlik Tekne Kiralama

Öncelikli olarak, kiralayacağınız teknede kaç kişi kalacağınızı belirlemeniz gerekir. Kişi sayısı ile orantılı bir tekne kiralamak her zaman daha iyidir. Antalya günübirlik tekne kiralama yapınızdan sonra teknede yeterli sayıda yatak ve oturma alanının var olduğundan emin olmalısınız. Ailenizden ya da misafirlerin izden birisinin yataksız kalmasını istemezsiniz herhalde.

 • Pandemi döneminde hijyenin ne kadar önemli bir detay olduğunu da unutmayalım.
 • Her yerde olduğu gibi, yat ve teknelerde temizlik oldukça önemlidir.
 • Kiralayacağınız teknenin de hijyenik olması gerektiğini göz önünde bulundurun.

Günlük Tekne Kiralama Fiyatları Antalya

Günlük tekne kiralama fiyatları Antalya olarak eğer planlarınız arasında dalış yapmak varsa teknenin derinlik göstergesine dikkat etmelisiniz. Kiralayacağınız tekne de yedek çapa ve şişme bot gibi malzemelerinde olması gerektiğini bilmelisiniz.

 • Yukarıda bahsettiğimiz özellikler, sizin için hizmete sunduğumuz teknelerin hepsinde fazlasıyla bulunmaktadır.
 • Günlük tekne kiralama fiyatları Antalya hizmeti içinde size özel indirimler sunmaktayız. 
 • Ayrıca tekne kullanmayı bilmiyorsanız da endişelenmeyin.
 • Deneyimli kaptanlarımız ile güvenli bir tekne gezisine çıkabilirsiniz.

Antalya tekne kiralama hizmetlerimiz ile konuklarımızın keyifli ve kaliteli vakit geçirmesini sağlamak bizim temel prensiplerimizden sadece bir tanesidir.

Antalya Tekne Kiralama Fiyatları

“Tekneler ve turlar harika. Fakat ücretleri cep yakmaz mı?” dediğinizi duyar gibiyiz. Antalya tekne kiralama fiyatları öyle sanıldığı gibi çok pahalı değiller. Prestige Lux Tour olarak, bünyemizde herkesin cebine uygun tekne ve yatlar mevcuttur. Tekne, tur ve fiyatlandırmalarla ilgili detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

 • Fiyatlar genelde teknenin boyutuna, kişi kapasitesine, lükslük derecesine ve işlevlerine göre değişim göstermektedir.
 • Mesela kalabalık bir grup için ayarlayacağımızın tekne, küçük bir ailenin kullanabileceği tekneden daha pahalıdır.
 • Mütevazi bir tekne de tabi ki lüks bir tekneye göre daha uygun fiyattadır.
 • Keyfinize göre bir teknede güneşin ve denizin keyfini çıkartmak için daha ne bekliyorsunuz?
 • Rezervasyon için hemen bizi arayın, gönlünüzden geçen tatili planlayalım.

Konu ile alakalı diğer sayfamızı da ziyaret etmenizi öneririz: Antalya Yat Kiralama

Kaynak: https://tr.wikipedia.org/wiki/Antalya

Antalya tekne kiralama fiyatları öyle sanıldığı gibi çok pahalı değiller. Prestige Lux Tour olarak, bünyemizde herkesin cebine uygun tekne ve yatlar mevcuttur. Tekne, tur ve fiyatlandırmalarla ilgili detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Keyifli vakit geçirmenizin yanı sıra toplu halde yapılan turlarda rahatlıkla sosyalleşebilir ve yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz. Kafa dinlemek için tek başınıza çıktığınız tatilde canınız sıkılmaya başlarsa endişeye kapılmayın. Antalya tekne turları günübirlik etkinliklerimize sizi de bekleriz.

Cancellation Policy

Cancellation Policy

Payment

For Pre-Reservation, 40% of the total amount is made as a prepayment. Your reservation is finalized after payment.

The remaining 60% balance must be paid in cash to the Prestige Lux crew member before boarding the yacht.

We accept payments by bank transfer or cash. Do not hesitate to contact your Prestige Lux representative for other payment methods.

Included In The Rental

When booking your yacht with Prestige Lux, the following services are included:

 • Skipper
 • Crew
 • Fuel
 • Marina Departure Fees
 • Unlimited Soft Drinks (depending on tour)

Prestige Lux Tour is happy to offer you the concierge service during your rental period, our local experts will advise you on the best spots in the area and book for you based on your preferences.

In addition to that, Prestige Lux Tour always takes your preferences into consideration and attaches high importance on your opinions and food taste. We are flexible to make changes and adjustments according to your wishes.

Please do not hesitate to contact us for the private boat rental food menu list.