Alanya yat kiralama, klasik deniz tatilini özel bir deneyimle taçlandırmak isteyenlerin tercihi olan bir aktivite türü. Bölgede yoğun şekilde tercih ediliyor. Artık standartlaşmış bir hizmet olsa da, her seferinde aynı heyecanı ve keyfi yaşattığından dolayı popülerliğini hiçbir zaman kaybetmiyor. Birçok tatil beldesinde yat kiralama hizmetinden faydalanılabilir ancak Alanya’nın eşsiz güzelliğinde yat kiralamak bir başka! Eğer, ‘’ben denize doymak istiyorum’’ diyorsanız, mutlaka denemeniz gereken bir eğlence türü. 

Alanya Özel Yat Kiralama

Alanya’da tatil yapmanın birçok avantajına ek olarak bir de Alanya özel yat kiralama hizmeti var ki, bir tatilde ailecek yapılabilecek en iyi aktivite denilebilir. Sadece aileniz ve sevdiklerinizle kiralayacağınız yatla, tüm ihtiyaçlarınızın en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü ortamda eşsiz saatler geçirebilirsiniz. Alanya yat kiralama, size ve sevdiklerinize özel bir hizmettir. Turda yemekten eğlenceye kadar ihtiyacınız olan her şey beklentileriniz de üstünde olacak şekilde karşılanmaktadır.

Alanya’da Yat Turu Kiralama

Her yıl tatil yapıyorsunuz ama bu sene bir farklılık olsun diyorsanız, Alanya’da yat turu kiralama seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Tatil standartlarınızı değiştirecek, anılarınız arasına renkli izlenimler katacak hizmetten uygun fiyatlarla faydalanmak mümkün. Denizin daha önce görmediğiniz duru güzelliği, özel dekorasyonlu bir tekneden mavi sulara dalış, sevdiklerinizle sınırsız eğlence ve etkileyici onlarca fotoğraf, inanın kendinize bu iyiliği yapmaya değer! Alanya yat kiralama, birçok medeniyete ev sahipliği yapmış bu eşsiz coğrafyayı gezme fırsatını yakalayabilir, tatilinizin kalite çıtasını genişletebilirsiniz.

Yat Kiralama Alanya Fiyat

Alanya yat turu avantajları kadar yat kiralama Alanya fiyat konusu da merak ediliyor. Aslında hizmetin kapsamı çok geniş olduğundan, fiyatlar hakkında kesin bir bilgi de verilemez. Ancak şunu söyleyebiliriz ki firmamız; bölgede yat kiralama işini ihtiyaçlarınız doğrultusunda kolaylaştırır ve gezinizi güvenle yapmanızı sağlar. Akdeniz’in muhteşem güzellikteki koylarını gezip görmenizi sağlayacak Alanya yat kiralama hizmetin fiyatları içeriğine ve kalitesine göre fazlasıyla ekonomiktir.

Alanya Yat Kiralama Fiyatları

Firmamız, Alanya yat kiralama avantajlı hizmeti uygun fiyatlarla sunmaktadır. Siz Alanya yat kiralama fiyatları olarak, kendinize uygun içerikteki seçeneği tercih ederek yat kiralama işlemini gerçekleştirebilir, gereksinimlerinize göre ekonomik fiyatlarla hayatınızın en özel zamanlarını geçirmek için start verebilirsiniz. Yat kiralama deyince öyle sadece yatla klasik gezi aklınıza gelmesin. Sınırsız eğlence, yüzme keyfi, leziz yemekler aile ya da arkadaş ortamıyla geçirilecek keyifli saatleri de hesaba kattığınızda, ne demek istediğimizi açıkça anlayabilirsiniz!

Alanya Tekne Kiralama

Eskilerden beri duyarız mavi yolculuğa çıkmanın birçok kişinin hayalini süslediğini. Öyle abarta abarta anlatınca mavi yolculuk sanki erişilmesi çok zor bir hayalmiş gibi gelir. Aslında sanıldığı kadar zor değil, Alanya tekne kiralama hizmeti alarak mavi yolculuğa çıkmak. İstediğiniz tekne türünü kiralayarak dostlarınızla denizin keyfini çıkarmak için yapmanız gereken sadece firmamızla iletişime geçmek ve hizmet talebinde bulunmak. Eğer Alanya tatilinde farklılık yaşamak, karayolu ile ulaşılamayan yollara donanımlı bir tekne ile denizden ulaşmak, bol bol güneşlenmenin, eğlenmenin ve yüzmenin tadını çıkarmak isterseniz, sizi farklı bir deneyim yaşamanız için Alanya yat kiralama hizmetiyle tanıştırmak isteriz.

Alanya Özel Tekne Kiralama

Alanya’da tekne turu için sadece sınırlı seçenekler bulunmamakla birlikte Alanya özel tekne kiralama en çok rağbet gören alternatiftir. Çünkü en ince ayrıntısına kadar her detayın düşünüldüğü donanımlı teknede ailenizle ya da sevdiklerinizle tamamen size özel bir ortamda belki de hayatınızın en güzel zamanlarını geçirebileceksiniz. Bu sayede hep hayalini kurduğunuz o muhteşem günü en avantajlı şekilde yaşamış olacaksınız. Firmamızla iletişime geçtiğiniz takdirde, kendinize Alanya yat kiralama hizmetinden faydalanmak, sadece birkaç dakikanızı alacak kadar basittir.

Alanya Günlük Tekne Kiralama

Alanya günlük tekne kiralama hizmeti almak istiyorsanız, hizmet detayı ve fiyatlara kadar birçok konuda aklınızda soru işaretleri olması gayet normal bir durum. Bu sorulara en güvenilir cevabı vermek adına belirtelim ki; bünyemizde gereksinim ve bütçelere göre farklı tekneler bulunmaktadır. Size sunulan seçenekler arasından istediğinizi kiralayarak, harika bir gün geçirmek için ilk adımı atabilirsiniz. Hizmetin içeriğinden dolayı Alanya yat kiralama çok pahalı bir hizmetmiş gibi gelir ancak, uygun fiyat garantisiyle hizmet veren firmamız, en kaliteli hizmeti bütçenizi sarsmayacak şekilde alabileceğiniz güvenilir adrestir.

Alanya Tekne Kiralama Fiyatları

Alanya tekne kiralama fiyatları, geçirilecek günün kalitesine göre fazlasıyla ekonomik. Aslında talebin artmasıyla doğru orantılı olarak sektörde hizmet veren firma sayısının çok olmasından dolayı fiyatlar arasında da büyük farklılıklar var. Ancak Alanya yat kiralama için çok ütopik fiyatları gözden çıkarmanıza gerek yok. Unutulmaz bir gün geçirmek için ekonomik bir bedel ödeyerek kaliteli hizmet alabilirsiniz. Tarafımızca beğenilere sunulan teknelerimiz, teknenin türüne, donanımına ve hizmet alacak kişi sayısına göre değişiklik gösterse de, alacağınız hizmetin kalitesiyle kıyaslandığında kat kat ekonomik olduğunu göreceksiniz.

Alanya Lüx Tekne Kiralama

Alanya lüx tekne kiralama hizmeti, gereksinimlere göre misafirlere sunduğumuz seçeneklerden sadece biri. Bu özel hizmetten faydalanarak Alanya’nın eşi benzeri olmayan koylarının tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Hiç kimsenin olmadığı mavi koylarda yüzmek ve lüks donanımlı teknenin güneş yataklarında güneşlenmek, Alanya tatilinden aldığınız keyfi zirveye çıkaracak. Lüx teknelerimizi isterseniz doğum günü, evlilik yıl dönümü ve özel gün kutlamaları için de kiralayabilirsiniz. Kalabalıktan sıyrılarak tamamen size ve sevdiklerinize ait zaman geçirmek ve Alanya’nın güzelliklerini keşfetmek için Alanya yat kiralama hizmetimiz, aktivite arayışında değerlendirebileceğiniz en iyi alternatif.

Özel Tekne Kiralama Alanya

Tekne kiralama hizmetinden ihtiyaçlarınıza göre faydalanabileceğiniz gibi, özel tekne kiralama Alanya seçeneğini de değerlendirebilirsiniz. Özel teknelerde kaptan ve aşçı haricinde yabancı hiç kimse bulunmamaktadır. Bu da, sevdiklerinizle mahremiyet kuralları çerçevesinde Alanya yat kiralama tadını çıkarmanız için büyük bir fırsattır.

Alanya Tekne Turu

Özel Alanya tekne turu hizmetiyle kendi seçeceğiniz rotada yolculuk ederek tatilinizin kalitesini en üst seviyelere çıkarabilirsiniz. Özel tekne kiralama hizmeti daha çok özel etkinlikler için tercih edilmektedir. Siz de özel günleriniz için alışılmışın dışında bir planlama yapmak isterseniz, özel tekne kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Cancellation Policy

Cancellation Policy

Payment

For Pre-Reservation, 40% of the total amount is made as a prepayment. Your reservation is finalized after payment.

The remaining 60% balance must be paid in cash to the Prestige Lux crew member before boarding the yacht.

We accept payments by bank transfer or cash. Do not hesitate to contact your Prestige Lux representative for other payment methods.

Included In The Rental

When booking your yacht with Prestige Lux, the following services are included:

  • Skipper
  • Crew
  • Fuel
  • Marina Departure Fees
  • Unlimited Soft Drinks (depending on tour)

Prestige Lux Tour is happy to offer you the concierge service during your rental period, our local experts will advise you on the best spots in the area and book for you based on your preferences.

In addition to that, Prestige Lux Tour always takes your preferences into consideration and attaches high importance on your opinions and food taste. We are flexible to make changes and adjustments according to your wishes.

Please do not hesitate to contact us for the private boat rental food menu list.