Alanya yat kiralama, klasik deniz tatilini özel bir deneyimle taçlandırmak isteyenlerin tercihi olan bir aktivite türü. Bölgede yoğun şekilde tercih ediliyor. Artık standartlaşmış bir hizmet olsa da, her seferinde aynı heyecanı ve keyfi yaşattığından dolayı popülerliğini hiçbir zaman kaybetmiyor. Birçok tatil beldesinde yat kiralama hizmetinden faydalanılabilir ancak Alanya’nın eşsiz güzelliğinde yat kiralamak bir başka! Eğer, ‘’ben denize doymak istiyorum’’ diyorsanız, mutlaka denemeniz gereken bir eğlence türü. 

Alanya Özel Yat Kiralama

Alanya’da tatil yapmanın birçok avantajına ek olarak bir de Alanya özel yat kiralama hizmeti var ki, bir tatilde ailecek yapılabilecek en iyi aktivite denilebilir. Sadece aileniz ve sevdiklerinizle kiralayacağınız yatla, tüm ihtiyaçlarınızın en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü ortamda eşsiz saatler geçirebilirsiniz. Alanya yat kiralama, size ve sevdiklerinize özel bir hizmettir. Turda yemekten eğlenceye kadar ihtiyacınız olan her şey beklentileriniz de üstünde olacak şekilde karşılanmaktadır.

Alanya’da Yat Kiralama

Her yıl tatil yapıyorsunuz ama bu sene bir farklılık olsun diyorsanız, Alanya’da yat kiralama seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Tatil standartlarınızı değiştirecek, anılarınız arasına renkli izlenimler katacak hizmetten uygun fiyatlarla faydalanmak mümkün. Denizin daha önce görmediğiniz duru güzelliği, özel dekorasyonlu bir tekneden mavi sulara dalış, sevdiklerinizle sınırsız eğlence ve etkileyici onlarca fotoğraf, inanın kendinize bu iyiliği yapmaya değer! Alanya yat kiralama, birçok medeniyete ev sahipliği yapmış bu eşsiz coğrafyayı gezme fırsatını yakalayabilir, tatilinizin kalite çıtasını genişletebilirsiniz.

Yat Kiralama Alanya Fiyat

Alanya yat turu avantajları kadar yat kiralama Alanya fiyat konusu da merak ediliyor. Aslında hizmetin kapsamı çok geniş olduğundan, fiyatlar hakkında kesin bir bilgi de verilemez. Ancak şunu söyleyebiliriz ki firmamız; bölgede yat kiralama işini ihtiyaçlarınız doğrultusunda kolaylaştırır ve gezinizi güvenle yapmanızı sağlar. Akdeniz’in muhteşem güzellikteki koylarını gezip görmenizi sağlayacak Alanya yat kiralama hizmetin fiyatları içeriğine ve kalitesine göre fazlasıyla ekonomiktir.

Alanya Yat Kiralama Fiyatları

Firmamız, Alanya yat kiralama avantajlı hizmeti uygun fiyatlarla sunmaktadır. Siz Alanya yat kiralama fiyatları olarak, kendinize uygun içerikteki seçeneği tercih ederek yat kiralama işlemini gerçekleştirebilir, gereksinimlerinize göre ekonomik fiyatlarla hayatınızın en özel zamanlarını geçirmek için start verebilirsiniz. Yat kiralama deyince öyle sadece yatla klasik gezi aklınıza gelmesin. Sınırsız eğlence, yüzme keyfi, leziz yemekler aile ya da arkadaş ortamıyla geçirilecek keyifli saatleri de hesaba kattığınızda, ne demek istediğimizi açıkça anlayabilirsiniz!

Alanya Günübirlik Yat Kiralama

Eskilerden beri duyarız mavi yolculuğa çıkmanın birçok kişinin hayalini süslediğini. Öyle abarta abarta anlatınca mavi yolculuk sanki erişilmesi çok zor bir hayalmiş gibi gelir. Aslında sanıldığı kadar zor değil, Alanya günübirlik yat kiralama hizmeti alarak mavi yolculuğa çıkmak. İstediğiniz tekne türünü kiralayarak dostlarınızla denizin keyfini çıkarmak için yapmanız gereken sadece firmamızla iletişime geçmek ve hizmet talebinde bulunmak. Eğer Alanya tatilinde farklılık yaşamak, karayolu ile ulaşılamayan yollara donanımlı bir tekne ile denizden ulaşmak, bol bol güneşlenmenin, eğlenmenin ve yüzmenin tadını çıkarmak isterseniz, sizi farklı bir deneyim yaşamanız için Alanya yat kiralama hizmetiyle tanıştırmak isteriz.

Alanya Haftalık Yat Kiralama

Alanya’da tekne turu için sadece sınırlı seçenekler bulunmamakla birlikte Alanya haftalık yat kiralama en çok rağbet gören alternatiftir. Çünkü en ince ayrıntısına kadar her detayın düşünüldüğü donanımlı teknede ailenizle ya da sevdiklerinizle tamamen size özel bir ortamda belki de hayatınızın en güzel zamanlarını geçirebileceksiniz. Bu sayede hep hayalini kurduğunuz o muhteşem günü en avantajlı şekilde yaşamış olacaksınız. Firmamızla iletişime geçtiğiniz takdirde, kendinize Alanya yat kiralama hizmetinden faydalanmak, sadece birkaç dakikanızı alacak kadar basittir.

Alanya Günlük Yat Kiralama

Alanya günlük yat kiralama hizmeti almak istiyorsanız, hizmet detayı ve fiyatlara kadar birçok konuda aklınızda soru işaretleri olması gayet normal bir durum. Bu sorulara en güvenilir cevabı vermek adına belirtelim ki; bünyemizde gereksinim ve bütçelere göre farklı tekneler bulunmaktadır. Size sunulan seçenekler arasından istediğinizi kiralayarak, harika bir gün geçirmek için ilk adımı atabilirsiniz. Hizmetin içeriğinden dolayı Alanya yat kiralama çok pahalı bir hizmetmiş gibi gelir ancak, uygun fiyat garantisiyle hizmet veren firmamız, en kaliteli hizmeti bütçenizi sarsmayacak şekilde alabileceğiniz güvenilir adrestir.

Alanya Günlük Yat Kiralama Fiyatları

Alanya günlük yat kiralama fiyatları, geçirilecek günün kalitesine göre fazlasıyla ekonomik. Aslında talebin artmasıyla doğru orantılı olarak sektörde hizmet veren firma sayısının çok olmasından dolayı fiyatlar arasında da büyük farklılıklar var. Ancak Alanya yat kiralama için çok ütopik fiyatları gözden çıkarmanıza gerek yok. Unutulmaz bir gün geçirmek için ekonomik bir bedel ödeyerek kaliteli hizmet alabilirsiniz. Tarafımızca beğenilere sunulan teknelerimiz, teknenin türüne, donanımına ve hizmet alacak kişi sayısına göre değişiklik gösterse de, alacağınız hizmetin kalitesiyle kıyaslandığında kat kat ekonomik olduğunu göreceksiniz.

Alanya Lüx Yat Kiralama

Alanya lüx yat kiralama hizmeti, gereksinimlere göre misafirlere sunduğumuz seçeneklerden sadece biri. Bu özel hizmetten faydalanarak Alanya’nın eşi benzeri olmayan koylarının tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Hiç kimsenin olmadığı mavi koylarda yüzmek ve lüks donanımlı teknenin güneş yataklarında güneşlenmek, Alanya tatilinden aldığınız keyfi zirveye çıkaracak. Lüx teknelerimizi isterseniz doğum günü, evlilik yıl dönümü ve özel gün kutlamaları için de kiralayabilirsiniz. Kalabalıktan sıyrılarak tamamen size ve sevdiklerinize ait zaman geçirmek ve Alanya’nın güzelliklerini keşfetmek için Alanya yat kiralama hizmetimiz, aktivite arayışında değerlendirebileceğiniz en iyi alternatif.

Vip Yat Kiralama Alanya

Tekne kiralama hizmetinden ihtiyaçlarınıza göre faydalanabileceğiniz gibi, vip yat kiralama Alanya seçeneğini de değerlendirebilirsiniz. Özel teknelerde kaptan ve aşçı haricinde yabancı hiç kimse bulunmamaktadır. Bu da, sevdiklerinizle mahremiyet kuralları çerçevesinde Alanya yat kiralama tadını çıkarmanız için büyük bir fırsattır.

Sonraki Makale: Antalya Yat Kiralama

Vikipedi: Yat

What is a Private Cruise?

Private cruises in Turkey refer to yacht rental services that allow individuals or groups to rent a yacht for exclusive use. This means that the yacht and its facilities are solely reserved for the use of the renters and their guests.

Yacht charter company Prestige Lux Tour in Turkey offer a range of yachts, from small, intimate vessels to larger, more spacious yachts that can accommodate larger groups.

The yachts come equipped with various amenities such as sun decks, lounging areas, dining areas, and entertainment systems, making them suitable for a variety of activities.

Why Yacht Charter?

 1. Yacht charter provides privacy for you and your loved ones.
 2. A unique service concept and a professional team.
 3. Various yacht options to explore the world.
 4. Offers an escape from the busy city life, with a peaceful and relaxing atmosphere.
 5. Make a difference for birthday, anniversary or corporate organizations.
 6. Affordable and competitive prices, with rental options available for both half-day and full-day trips

Included In The Rental

When booking your yacht with Prestige Lux, the following services are included:

 • Skipper
 • Crew
 • Fuel
 • Marina Departure Fees
 • Unlimited Soft Drinks (depending on tour)

Prestige Lux Tour is happy to offer you the concierge service during your rental period, our local experts will advise you on the best spots in the area and book for you based on your preferences.

In addition to that, Prestige Lux Tour always takes your preferences into consideration and attaches high importance on your opinions and food taste. We are flexible to make changes and adjustments according to your wishes.

Meals and unlimited alcoholic and non-alcoholic beverages are available for yacht charters in Antalya and Kemer.

Please do not hesitate to contact us for the private boat rental food menu list.

Payment Options

For Pre-Reservation, 40% of the total amount is made as a prepayment. Your reservation is finalized after payment.

The remaining 60% balance must be paid in cash to the Prestige Lux crew member before boarding the yacht.

We accept payments by bank transfer or cash. Do not hesitate to contact your Prestige Lux representative for other payment methods.

Özel Yat Kiralama Nedir?

Misafirlerimizin kalabalıktan uzak yalnızca ailesi veya arkadaşlarıyla yat kiralamasıdır. Bu yatın sadece kendilerinin özel kullanımına ayrıldığı anlamına gelir. Yat kiralama esnasında farklı gruplardan insanlar bulunmaz. Sadece size özel olarak tur düzenlenir.

Türkiye’de yat kiralama şirketi olan Prestige Lux Tour, küçük özel yatlardan büyük gruplarıda barındırabilen daha geniş megayatlara kadar bir çok yat seçeneği sunmaktadır.

Motoryatlar, guletler, katamaran ve gezi teknelerine kadar bir çok yat seçeneği ile sizlere hizmet vermektedir. Yatlar güneşlenme güverteleri, dinlenme alanları, yemek alanları ve eğlence sistemleri gibi çeşitli olanaklarla donatılmış olup, çeşitli aktiviteler için uygundur.

Neden Yat Kiralama?

 1. Yat kiralama size ve sevdiklerinize mahremiyet sağlar.
 2. Eşsiz bir hizmet anlayışı ve profesyonel bir ekip.
 3. Dünyayı keşfetmek için çeşitli yat seçenekleri.
 4. Huzurlu ve dinlendirici bir atmosfer ile yoğun şehir hayatından kaçış sunar.
 5. Doğum günü, yıl dönümü ya da kurumsal organizasyonlar için fark yaratın.
 6. Saatlik, yarım gün, tam gün veya konaklamalı mavi turlar için kiralama seçenekleriyle uygun ve rekabetçi fiyatlar.

Kiralamaya Dahil Hizmetler

Yatınızı Prestige Lux Tour ile organize ederken aşağıdaki hizmetler dahildir:

 • Kaptan
 • Mürettebat
 • Marina Çıkış Ücretleri
 • Yakıt (Günübirlik turlarda)
 • Sınırsız Alkolsüz İçecek (Tura göre değişir)

Prestige Lux Tour, kiralama süreniz boyunca size konsiyerj hizmeti sunmaktan mutluluk duyar, yerel uzmanlarımız size bölgedeki en iyi noktalar hakkında tavsiyelerde bulunacak ve tercihlerinize göre sizin için rezervasyon yapacaktır.

Bunun yanı sıra Prestige Lux Tour, tercihlerinizi her zaman dikkate almakta, görüşlerinize ve yemek zevkinize büyük önem vermektedir. İsteklerinize göre değişiklik ve ayarlamalar yapma esnekliğine sahibiz.

Antalya ve Kemer yat kiralamalarında yemek, limitsiz alkollü ve alkolsüz içecekler mevcuttur.

Özel yat kiralama yemek menü listesi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ödeme Seçenekleri

Ön Rezervasyon için toplam tutarın %40’ı ön ödeme olarak yapılır. Ödeme yapıldıktan sonra rezervasyonunuz kesinleşir.

Kalan %60’lık bakiyenin tura çıkmadan önce Prestige Lux Tour mürettebatına nakit olarak ödenmesi gerekmektedir.

Ödemeleri banka havalesi veya nakit olarak kabul ediyoruz. Diğer ödeme yöntemleri için Prestige Lux Tour temsilcinizle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Что такое частный круиз?

Частные круизы в Турции относятся к услугам по прокату яхт, которые позволяют отдельным лицам или группам арендовать яхту для эксклюзивного использования. Это означает, что яхта и ее удобства предназначены исключительно для использования арендаторами и их гостями.

Компания по чартеру яхт Prestige Lux Tour в Турции предлагает широкий выбор яхт, от небольших уютных судов до более крупных и просторных яхт, способных вместить большие группы.

Яхты оснащены различными удобствами, такими как солнечные палубы, зоны отдыха, обеденные зоны и развлекательные системы, что делает их подходящими для самых разных видов деятельности.

Почему именно аренда яхты?

 1. Аренда яхты обеспечивает конфиденциальность для вас и ваших близких.
 2. Уникальная концепция обслуживания и профессиональная команда.
 3. Различные варианты яхт для знакомства с миром.
 4. Предлагает отдохнуть от шумной городской жизни в спокойной и расслабляющей атмосфере.
 5. Внесите разнообразие в празднование дня рождения, годовщины или корпоративных мероприятий.
 6. Доступные и конкурентоспособные цены, при этом доступны варианты аренды как для поездок на полдня, так и на целый день.

Включено В Стоимость Аренды

При бронировании вашей яхты в Prestige Lux в стоимость включены следующие услуги:

 • Шкипер
 • Экипаж
 • Топливо
 • Плата за отправление с пристани для яхт
 • Неограниченное количество безалкогольных напитков (в зависимости от вашего предпочтения)

Prestige Lux Tour рад предложить вам услуги консьержа на время вашей аренды, наши местные эксперты посоветуют вам лучшие места в этом районе и забронируют для вас номер в соответствии с вашими предпочтениями.

Кроме того, Prestige Lux Tour всегда учитывает ваши предпочтения и придает большое значение вашему мнению и вкусу блюд. Мы гибко подходим к внесению изменений и корректировок в соответствии с вашими пожеланиями.

При аренде яхт в Анталии и Кемере предоставляется питание и неограниченное количество алкогольных и безалкогольных напитков.

Пожалуйста, не стесняйтесь обращаться к нам за списком блюд, которые можно взять напрокат на частной лодке.

Варианты оплаты

При предварительном бронировании в качестве предоплаты вносится 40% от общей стоимости проживания. Ваше бронирование будет окончательно оформлено после оплаты.

Оставшиеся 60% необходимо внести наличными члену экипажа Prestige Lux перед посадкой на яхту.

Мы принимаем платежи банковским переводом или наличными. Не стесняйтесь обращаться к вашему представителю Prestige Lux за другими способами оплаты.